Grupa A (Rusija, S.Arabija, Egipat, Urugvaj) - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Ko prolazi dalje!

  • Rusija

  • S.Arabija

  • Egipat

  • Urugvaj


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.459
Grupa A.jpg




Sastavi.
Rusija
Capture1.jpg


Saudijska Arabija
Capture21.PNG


Egipat
Capture3.PNG


Urugvaj
Capture4.PNG
 
Poslednja izmena:
Ovo ce biti najzanimljivija grupa na svetskom prvenstvu. U poslednjem kolu ce pasti odluka ko ide dalje. Saudijce vidim kao odlucujuci faktor proslaska dalje - ko njih pobedi u velikoj je prednosti. Prednost dajem urugvajcima i rusima pre egipcana jer su ovi prvi najjaci, a rusi nikad nisu bili motivisaniji da urade nesto vise na SP. Rusija je skladna ekipa, Egipat previse zavisi od 1-2 igraca....na pojedinim pozicijama su kao saudijci mozda i gori.
 
Poslednja izmena:
Ovo ce biti najzanimljivija grupa na svetskom prvenstvu. U poslednjem kolu ce pasti odluka ko ide dalje. Saudijce vidim kao odlucujuci faktor proslaska dalje - ko njih pobedi u velikoj je prednosti. Prednost dajem urugvajcima i rusima pre egipcana jer su ovi prvi najjaci, a rusi nikad nisu bili motivisaniji da urade nesto vise na SP. Rusija je skladna ekipa, Egipat previse zavisi od 1-2 igraca....na pojedinim pozicijama su kao saudijci mozda i gori.

Salah ce sa 3 gola poniziti Ruse i to kazem ja koji nisam neki ljubitelj i fan Salaha
 
Saudijci po imenima nikakvi a i od njih se nije ni ocekivala neka samba,meni oni uopste ne deluju toliko lose na terenu,barem pokusavaju da igraju fudbal,bilo je par lepih razmena paseva na sredini.
Dok Rusi vec godinama igraju fudbal koji je cak ruzniji i od fudbala koji igra Srbija,ocajno izgledaju na terenu,sva sreca sto su im protivnici ovi ubogi Saudijici...
 
Saudijci po imenima nikakvi a i od njih se nije ni ocekivala neka samba,meni oni uopste ne deluju toliko lose na terenu,barem pokusavaju da igraju fudbal,bilo je par lepih razmena paseva na sredini.
Dok Rusi vec godinama igraju fudbal koji je cak ruzniji i od fudbala koji igra Srbija,ocajno izgledaju na terenu,sva sreca sto su im protivnici ovi ubogi Saudijici...

Onaj ''chip'' Černiševa mi se baš svideo :D Dvojica po burek :lol:
 
Ne sviđaju mi se Rusi, bez obzira na 5 golova. Više je ovo rezultat jadnosti reprezentacije Saudijske Arabije nego njihove dobre igre. Ali dobro, makar smo videli lepe golove....

Inače, takmičarski, vrlo važan rezultat za Ruse ako o plasmanu bude odlučivala gol razlika.

Znači mnogo i za samopouzdanje. Kada domaćin otvori prvenstvo tako što nabambusa nekoga petardom, raste samopouzdanje igračima, ali i atmosfera u samoj državi.
 
Poslednja izmena:
Русија веома лимитирана у нападу.
Да сам на њиховом месту-ја бих следећу тактику(тренинге) сконцетрисао на одбрану,одбрану и само одбрану
уз обавезни дупли,тродупли тренинг голмана.
Нека се сви играчи одрекну пола порције свог дневно оброка-а и да однесу то голманима.

Нисам знао да им и даље игра Жирков-Жирков бре,ево му је седа брада увелико,тај има 35+.

Све у свему,Руси исти ми-ако неког лопта погоди у главу-победа је ту :lol:

На Здоровје!
 

Back
Top