Favorizacija

Tebi je bilo zanimljivo da zaviris kod drugarice, ok, postujem, ono mora se od nekog i krenuti u tu praksu ali ne podrzavam to sto si to uradila bez dogovora sa njom, ili ako si vec htela tako a ono da si barem cutala dok nisi videla sta ona misli o tome. Na mestu tvoje drugarice meni bi bilo recimo simpaticno to neko tumacenje ili sugestija ali bih i pored toga uradila ono sto ja mislim da je najbolje za mene a ne po nekom tranzitu, dakle u tom smislu te ne bih omalozavala ali bih bila jako ljuta da dodjes i da mi pricas te neke stvari tako iz vedra neba.
?
O meni konkretno?
Ali ja ne znam u koliko sati su rodjene i nisam u mogucnosti da im gatam ukoliko one to ne zele.
Ti kad ti neko nesto kaze osetis ili znas da li to ima smisla i postupas i dalje onako kako mislis da je najbolje. Ili kako mora.
Stvarno fantaziras. Ako te ovo ne zanima onda mani.

- - - - - - - - - -

Sunce u lafu, podznak u strelcu, vladar podznaka jupiter u skorpionu i mars u skorpionu to je sve sto cu reci.
A Venera? :P
To je taj Škorpion i preponosita, manipulativna vatra. Ajde kuce, sve.
Vec sad mogu da te navedem na zlo ali ako bi mi pomogla s kucama :)

- - - - - - - - - -

Jupiter i Mars u konjunkciji? Auuuu Uvecanje zla (agresije) Borbe. Morala si da nalupas samare nekome? Jer nije mudar :)
 
Polako da mozemo da se ispratimo.
Ako si dobro citala videla si da me jeste zanimalo.
I sama sam povucena tim bombardovanjem sa svih strana od novina, televizije, neta pocela da pratim koji astrolog o cemu.
Ono sto sam radila sledece je da otkrijem a gde je meni sta u tom natalu pa sam isla na one besplatne natalne karte.
E kad sam videla gde mi je sta i u kom aspektu pocela sam da citam opise sve ga toga po tim nekim stranicama, najvise kod Sanje Peric.
Nije me sramota da kazem da sam prepoznavala i spoznavala samu sebe kroz te opise.
Onda sam isto tako na tim besplatnim kartama kuckala podatke od ljudi koje znam ali im nikada nisam pricala o tome.
Dakle znali su da negde citam i pratim astrologiju ali isto tako da nemam blage da sad nesto tumacim.
Taj natal koji sam uradila pa sa neke 32god je bio poklon od sestre, varijanta kad vec citas idi uradi to ko covek.
Apsolutno se slazem da neceg ima. Ali sam bila i skeptik.
Prosto kod te devojke je moja sestra isla duze vreme, mogla je da joj isprica sve o mojoj proslosti.
Verovatno bih bila poverljivija da sam sama otisla kod nekog ko nikad pre nije cuo za mene.
Dakle videla sam da nesto postoji jer koliko god da smo sestra i ja delile tu moju proslost ona neke stvari nije mogla da zna a ta devojka mi ih je rekla gledajuci samo natalnu.
Smatram samo da covek treba dobro da bira kod kojeg astrologa ce otici a sa druge strane da i taj astrolog treba da ima dozu odgovornosti.
Ipak se treba znati sta i kako se nesto treba reci klijentu.
A ponajvise treba voditi racuna o diskreciji.
Ono sto mi se svidelo kod te devojke kod koje sam bila je sto nije htela nista da prica dok nismo ostale same.
 
Ubice me ta venera, sve mora da otkrije :D Ali pazi mozemo da izvrsimo eksperiment, poznajuci moje slabosti ti da probas da me navedes na zlo a ja misleci da poznajem dovoljno samu sebe da se odbranim.
 
Posto me eto ti ne znas, ono zivim ti samo u compu pod tamo nekim nickom, da, znala je da mi se otkaci ruka da odalamim coveka da ne zna kako se zove ali bas bas u situacijama kada to bezobrazno ponasanje vise nije moglo da se tolerise.
 
Sve za nauku i eksperiment :D Dakle Mars u skorpionu u 11toj Venera u lafu u 8moj pri tom su u kvadratu, i mesec mi u 8moj u lafu takodje, jupiter u skorpionu isto u 11...znaci pomozi nam Boze svima, oprosti i pomiluj :D
 
A Sunce u osmoj?
Pa skorpija/lav varijanta. Haos :)
I meni je Jupi u 11oj. Mogu sa svima i to me 'ebe. :) Ali oseca se hladnoca u mojim odnosima. Pa cak i bolje tako. Korektnije :)
Da li imas probleme s blizancima? Ne postuju dogovore?

- - - - - - - - - -

Prema mojim proricanjima moze da se desi slucaj Sultan umesto Sultana. Neko umre ti zauzmes njegovo mesto. Eto :D
Ja sam laik.
 
Znam :D Lako je pod nekim nickom bezimenim, slika ne znam dal se i vidi ali isto je mutna sto bi se reklo i zivim vam samo u compu, sad sam tu, sad nisam kao i vi sami.
Mozda cu i da naebem ali eto barem je postavljac teme video da favorizacije skorpije i nema nego prosto tako ispadne.
A sa druge strane ova Disco cura ima materijala za vezbanje i svima dobro.
 
Sunce u 9toj
Odnosi manje vise isto
Mogu sa svima al ko me bas bas bas povredi ako ga ne nalupam fizicki saranim ga u drugom smislu da ne postoji za mene
Pazi mogu i da vidim tu osobu posle nekog vremena i da nastavim neku komunikaciju ali me ic njegovo nista ne dodiruje
A blizanci, jedan me napravio, sta da ti kazem, navikne se covek valjda
Nije da ne postuju dogovore nego bi na sto strana, sto ideja odjednom da ostvare pa ne znaju sta ce pre
Ovi sa marsom u blizancima su mi zaebani
Ko nervozni leptirici
O sarkazmu i ironiji kojom znaju da namerno sjebu coveka da ne pricam
 
Ima dosta Strelca, vladar Asc Jupiter u Škorpiji, totalna paranoja i opsesija teorijama zavere, ili pak totalno suprotno, neko ko sumnja u sve te teorije, ali voli da kopa po njima. Još i Sunce u devetoj, ako je i osma naglašena, baš dosta paranoje i teoretisanja zavere... Svi su protiv nas, neko može iskoristiti moje podatke za ovo ili ono... Ali ipak SUnce u Lavu i Venera u Lavu imaju želju da se pokažu, pa si malo kontradiktorna... I još uz sve to naglašena 11. sa Mesecom u Lavu... Zatreperiš kad se o tebi priča ali ipak želiš da ostaneš misteriozna, jer misliš da si tako moćnija, ali zbog povezivanja sa drugima, i prijateljstava se odaš, pa te to nervira... Prijatelji su ti slaba tačka, jer se tu previše otvaraš, pa pokušavaš da se zatvoriš i pobegneš, da se distanciraš, pa deluješ kao šizofrenični čudak, koji je čas veseo čas mračan... A ima dosta besa zbog verovanja pogrešnim ljudima, i taj Mars u Škorpiji te razara (on je najgori za vlasnika, koji se kontroliše da ne eksplodira)... :zcepanje: (nem pojma, nisam čitala sve, nego mi nalete inspiracija...)

A pošto je Jupi u 11. onda je moguće da sa tim drugarima pričaš o tim teorijama ili da voliš takve čudake, sa kojima se odvajaš, ili izdvajaš, i pričate o takvim stvarima.

Uglavnom Mesec u Lavu jako voli svoju kosu, Venera u 11. svoje listove. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ima dosta Strelca, vladar Asc Jupiter u Škorpiji, totalna paranoja i opsesija teorijama zavere, ili pak totalno suprotno, neko ko sumnja u sve te teorije, ali voli da kopa po njima. Još i Sunce u devetoj, ako je i osma naglašena, baš dosta paranoje i teoretisanja zavere... Svi su protiv nas, neko može iskoristiti moje podatke za ovo ili ono... Ali ipak SUnce u Lavu i Venera u Lavu imaju želju da se pokažu, pa si malo kontradiktorna... I još uz sve to naglašena 11. sa Mesecom u Lavu... Zatreperiš kad se o tebi priča ali ipak želiš da ostaneš misteriozna, jer misliš da si tako moćnija, ali zbog povezivanja sa drugima, i prijateljstava se odaš, pa te to nervira... Prijatelji su ti slaba tačka, jer se tu previše otvaraš, pa pokušavaš da se zatvoriš i pobegneš, da se distanciraš, pa deluješ kao šizofrenični čudak, koji je čas veseo čas mračan... A ima dosta besa zbog verovanja pogrešnim ljudima, i taj Mars u Škorpiji te razara (on je najgori za vlasnika, koji se kontroliše da ne eksplodira)... :zcepanje: (nem pojma, nisam čitala sve, nego mi nalete inspiracija...)

A pošto je Jupi u 11. onda je moguće da sa tim drugarima pričaš o tim teorijama ili da voliš takve čudake, sa kojima se odvajaš, ili izdvajaš, i pričate o takvim stvarima.

Uglavnom Mesec u Lavu jako voli svoju kosu, Venera u 11. svoje listove. :mrgreen:

Dosta tebi dobro ovo ide. Sta da ti kazem manje vise jeste tako nekako. Jedino to za mesec i kosu vise bih rekla da je u pitanju ponos sto je imam takvu jer cesto cujem od frizera da mi je kosa laka za feniranje, da se da ukrotiti a da samu tu prirodnu boju koju drzim jure zene koje se farbaju i da iz tog razloga o eventualnom farbanju ne bi trebalo da razmisljam a jesam razmisljala. Prirodno sam plava, nikad se nisam farbala ali mi je kosa sama od sebe izmenjala i tu platinasto plavu nijansu i zlatno zutu dok mi je sad kao boja zita, niti smedje niti svetlo i hvatale me lutke da vratim te neke svetlije nijanse koje sam imala ako nikako drukcije ono farbom.
 
Da, Lav jeste zlatna boja, zlatokosa. Venera u Lavu voli plavu kosu. :heart: (I ja je imam i volim. Mislim tu Veneru.) Mesec u Lavu često voli da dira kosu, onako da je zamahne tako da skrene pažnju sagovornika na nju (da se hvali, to što si rekla ponos, Lav, i jeste ponos)...
 
Poslednja izmena:

Back
Top