Skajp-problem.

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.404
Ako moze, neka ovo ostane do sutra. Imam problem kad pricam preko skajpa, normalno se cuje sat ili dva a onda odjednom sagovornik se cuje skroz tiho kao da govori iz dubine. Ima li neko predstavu u cemu moze da bude problem ?
 
Скин'о сам нову верзију скајпа 8.25. Занима ме.....како да подесим фонт слова пошто ми сметају ова мала. Уђем на подешавања али даље никако да провалим шта штреба да урадим. Зна ли неко ?
 
Скин'о сам нову верзију скајпа 8.25. Занима ме.....како да подесим фонт слова пошто ми сметају ова мала. Уђем на подешавања али даље никако да провалим шта штреба да урадим. Зна ли неко ?

Pogledaj ovo,jeste na engleskom,ali mislim da ces se snaci.
 
Bem ti papriku i kod mene se danas apdejyovao Skype i sda taj novi bez Meni Bara i trazio sam ceo dan podesavanja,ali za font nista.To ti je Microsoft,cim izadje nesto novo,oni d' izvines sjebu.
 
System Restore ...оа врати на " Добро Старо "...:D

И онемогући " аутоматски апдејт " ...;)

Jesam,ali stize obavestenje da "Ova verzija ce trajati jos kratko vreme,pa ce prestati" i onda sam prihvatio ovu novu verziju.Ne mogu da razmisljem,kad mi zatreba da moram da ga reinstaliram.Nije los ni ovja.Lici na onaj na Ubuntu i nasao sam dosta podesavanja,ali za fontove uz sve pretrage na netu nisam.I nije mi bitno,jer na kompu su velika slova-solidna.Nego sam hteo da pomognem coveku ispred mene,pa mene snadje kao i njega.Hvala ti puno.
 
Jesam,ali stize obavestenje da "Ova verzija ce trajati jos kratko vreme,pa ce prestati" i onda sam prihvatio ovu novu verziju.Ne mogu da razmisljem,kad mi zatreba da moram da ga reinstaliram.Nije los ni ovja.Lici na onaj na Ubuntu i nasao sam dosta podesavanja,ali za fontove uz sve pretrage na netu nisam.I nije mi bitno,jer na kompu su velika slova-solidna.Nego sam hteo da pomognem coveku ispred mene,pa mene snadje kao i njega.Hvala ti puno.

Ја им не верујем баш. Кад ми тако налети апдејт који ми поремети програм или " шминкерски апдејт " за визуелизацију програма...обично деинсталирам то и сачекам " трећи " апдејт..када су обично уклоњене грешке из предходна два...и тако обично и буде..;):lol:
У задњих годину дана приметио сам, односно мој антивирусни програм ..покушаје да се кроз апдејт протури и нелегалан софтвер ( шпијунски )...:think:
Буди опрезан и подигни ниво заштите на максимум...:think: :aha2:
 
Ја им не верујем баш. Кад ми тако налети апдејт који ми поремети програм или " шминкерски апдејт " за визуелизацију програма...обично деинсталирам то и сачекам " трећи " апдејт..када су обично уклоњене грешке из предходна два...и тако обично и буде..;):lol:
У задњих годину дана приметио сам, односно мој антивирусни програм ..покушаје да се кроз апдејт протури и нелегалан софтвер ( шпијунски )...:think:
Буди опрезан и подигни ниво заштите на максимум...:think: :aha2:

Tu sam dosta obazriv i pazim.Hvala ti.Ne svidja se ni meni za sve sto Microsoft cini,kada preuzme neke programe i pretvori ih u svoje gluposti,pa treba da prodju nekoliko verzija da dodju do necega sto valja.I opet nisi siguran kakve dodatke mogu da ubace.Ne mislim na spijunazu,to me ne interesuje,vec na mogucnost rada tog programa.Kada te uslovljavaju snecim.Lopovska posla.
 
Zaboravi sam reci da je Sype i na Ubuntu 18.04 bolji od Winovog,jer kada naneses strelicu na okvir,pojavi se Menu Bar i sva podesavanja.Jos jednom koliko su nisko pali ovi iz Microsofta.
 

Back
Top