Objasnite sliku

mekflaj

Poznat
Poruka
8.254
Hajde da postavljamo slike a ispitanici imaju zadatak da osmisle priču šta se zapravo zbiva na slici.
Nema tačnih i pogrešnih odgovora, recite što vam prvo padne na pamet.

Evo ja ću prvi postaviti sliku -

Napravite priču, o čemu se ovde radi?
yxc.jpg
 
Na slici je Dzek Nikolson koji se tusira zajedno sa ljubavnicom.Potpuno go,u punom seksualnom zamahu.Odjednom cuje kako kljuc, koji ne moze da udje u bravu skripi...
Njegova zena je otisla na sluzbeni put i trebala je da se vrati kroz tri dana. Medjutim,ona se nenadano vratila ranije.Nikolson je uzasnut.Sta da radi.Ljubavnica je gola pod tusem.
On je takodje go.Situacija je vise nego tragicna,Sta Nikolson moze u ovakvoj situaciji da uradi...razmislite i vI i napisite nastavak ove ljubavne drame...?:heart:
 
Poslednja izmena:
Na slici je Dzek Nikolson koji se tusira zajedno sa ljubavnicom.Potpuno go,u punom seksualnom zamahu.Odjednom cuje kako kljuc, koji ne moze da udje u bravu skripi...
Njegova zena je otisla na sluzbeni put i trebala je da se vrati kroz tri dana. Medjutim,ona se nenadano vratila ranije.Nikolson je uzasnut.Sta da radi.Ljubavnica je gola pod tusem.
On je takodje go.Situacija je vise nego tragicna,Sta Nikolson moze u ovakvoj situaciji da uradi...razmislite i vI i napisite nastavak ove ljubavne drame...?:heart:

ne znam kolege, ali rekao bih da je ovo sklonost ka paranoji ili predisponiranost ka patološkoj ljubomori, šta vi mislite?
neka me brus li i ostali iz konzilijuma isprave ako sam na krivom tragu

ok, idemo dalje... sledeći klijent može ući, izvolite

- - - - - - - - - -

Pokrali je lopovi :hahaha:

preokupiranost materijalnim, oskudevanje u istom, sakupljački karakter. recite mi, kolekcionar ste čega?
 
Hajde da postavljamo slike a ispitanici imaju zadatak da osmisle priču šta se zapravo zbiva na slici.
Nema tačnih i pogrešnih odgovora, recite što vam prvo padne na pamet.

Evo ja ću prvi postaviti sliku -

Napravite priču, o čemu se ovde radi?

dok je radila na poslu ucinilo joj se da je slucajno napipala nekakvu kvrgu na dojci (rak), u strahu se skinula da to bolje proveri na ogledalu u kancelariji, neko slucajno otvara vrata i zatice je u tom izdanju...
 
dok je radila na poslu ucinilo joj se da je slucajno napipala nekakvu kvrgu na dojci (rak), u strahu se skinula da to bolje proveri na ogledalu u kancelariji, neko slucajno otvara vrata i zatice je u tom izdanju...

hipohondrija, depresija, neuroza

- - - - - - - - - -

Ček mekflaj,evo moje objašnjenje tvoje slike..
Igra se poker na skidanje odeće..u školskom okruženju,zbog table na slici..devojka očigledno gubi. :ok:

infantilna seksualnost, nezrelost
 
Hajde da postavljamo slike a ispitanici imaju zadatak da osmisle priču šta se zapravo zbiva na slici.
Nema tačnih i pogrešnih odgovora, recite što vam prvo padne na pamet.

Evo ja ću prvi postaviti sliku -

Napravite priču, o čemu se ovde radi?

Upravo je pročitala i svladala uputstvo o ponašanju u vanrednoj situaciji - pod vodom.
Sad se sprema da obuče ronilačko odelo, stavi bocu sa kiseonikom i zaroni među ajkule.
Komisija pregledava njeno telo, kako bi isključila postojanje neke ranice koja krvari.
:D
 
Upravo je pročitala i svladala uputstvo o ponašanju u vanrednoj situaciji - pod vodom.
Sad se sprema da obuče ronilačko odelo, stavi bocu sa kiseonikom i zaroni među ajkule.
Komisija pregledava njeno telo, kako bi isključila postojanje neke ranice koja krvari.
:D

zabrinutost i opterećenje u vezi nekih poslova i obaveza koji stoje pred osobom, postojanje sumnje u vlastite kapacitete, hronični stres
 
Mekflaj,znaš da koji god odgovor da se da,na tvoju sliku,mora da sadrži neku vrstu mentalnog stanja,koja sadrži golotinju,zar ne?
U nekom najboljem slučaju na slici može da bude da se devojka sprema na poziranje pred slikanje,ona muza.
 
Hajde da postavljamo slike a ispitanici imaju zadatak da osmisle priču šta se zapravo zbiva na slici.
Nema tačnih i pogrešnih odgovora, recite što vam prvo padne na pamet.

Evo ja ću prvi postaviti sliku -

Napravite priču, o čemu se ovde radi?

Ova je i zatvoru. Skida sve sa sebe pre nego navuce zatvorenicko odelo.
Okrece se i pita: "Zar i ovo?"
 
Hajde da postavljamo slike a ispitanici imaju zadatak da osmisle priču šta se zapravo zbiva na slici.
Nema tačnih i pogrešnih odgovora, recite što vam prvo padne na pamet.

Evo ja ću prvi postaviti sliku -

Napravite priču, o čemu se ovde radi?

-Gospođice,samo kaput sam rekao,ja sam ORL,a ne ginekolog...Ali mogu da pogledam kad ste već...
 

Back
Top