Nevoljni celibat

danas sam čitao malo forum incels.me .... :zima::zima::zima: brate mili... mislim da je ono najludje mesto na celom internetu, ono je kao da si u ludnicu stavio razne manijake, serijske ubice i psihopate raznih fela za okrugli sto da bistre velike životne teme. Sad mi je malo lakše kad vidim koliko sam ostao normalan
 
inceli imaju radikalno krilo koje zagovara beta uprising, retribution day i slave nekolicinu masovnih ubica...
hronična frustracija potrebe za ljubavlju i seksom ume izvitoperiti čoveka.... ali su oni samo jedan mali deo populacije onih koji žive u nevoljnom celibatu


trenutno sam u 11. danu nofapa. znao sam da vežem i po 40ak dana, ali nikada u letnjem periodu kada mi je seks nagon najjači, tako da je ovo nova situacija za mene.
za ovih 11 dana nisam video niti jednu sličicu ženskog golog tela
paralelno sam krenuo i sa vežbanjem i vajanjem mišića jer sam se osetio energizovano, još uvek upotpunjujem opremu za vežbanje i gledam dosta yt videa na tu temu
 
inceli imaju radikalno krilo koje zagovara beta uprising, retribution day i slave nekolicinu masovnih ubica...
hronična frustracija potrebe za ljubavlju i seksom ume izvitoperiti čoveka.... ali su oni samo jedan mali deo populacije onih koji žive u nevoljnom celibatu

Da najveći im je idol izvesni Eliot Rodger... on je i skovao taj izraz retribution day koliko znam. Mislim i meni su ponekad prolazile takve misli kroz glavu ali daleko je to bilo od bilo kakvog razmišljanja o realizaciji. A Eliot Rodger je imao zvanično dijagnostifikovan autizam plus što je bio bolesno narcisoidan i ko zna šta sve još bi mu psihijatri našli. Stvarno ne mogu da se poistovetim takvom osobom iako mnogo duže bivstvujem sam na ovoj planeti nego on. On nije mogao da podnese da neko drugi ima devojku a on da nema, pogotovo neko koga je smatrao nižim od sebe (a to su bili skoro svi ljudi) pa je u tom duhu sebe nazivao supreme gentleman-om. Meni je fascinantno kakav se kult ličnosti stvorio od njega, prosto nešto neverovatno, budući da je tip bio očigledni psihijatrijski sluičaj.
 
suočeni sa frustracijom možemo biti destruktivni (prema sebi ili drugima) ili konstruktivni (energiju kanalisati u nešto produktivno).
ja se protiv frustracije uglavnom borim renoviranjem kuće, a sad sam krenuo eto i sa vajanjem mišića... fizička aktivnost je jako bitna za psihu...

startovao sam i nekoliko devojaka ovih dana preko dejting sajta ali mi ni jedna nije odgovorila... ne znaju šta propuštaju lol...
 
trenutno sam u 11. danu nofapa. znao sam da vežem i po 40ak dana, ali nikada u letnjem periodu kada mi je seks nagon najjači, tako da je ovo nova situacija za mene.
za ovih 11 dana nisam video niti jednu sličicu ženskog golog tela
paralelno sam krenuo i sa vežbanjem i vajanjem mišića jer sam se osetio energizovano, još uvek upotpunjujem opremu za vežbanje i gledam dosta yt videa na tu temu

Ja sam bio nofap od novembra 2007 do prve polovine 2011, ne znam koji je mesec bio, tako da sam bio 3,5 godine nofap u kontinuitetu. Nisam osetio nikakve benefite po mom mišljenju. Bio sam klinac koji je tek napunio 19 godina kad sam započeo nofap. Bio sam na Kosovu u Dečanima za dan sv. Stefana Dečanskog i imao sam kao neko prosvetljenje i tad sam postao pravoslavni hrišćanin ponovo. Tužna priča i jalova, to je bio jedan velik ideo mog lutanja i najbolje godine su mi prošle tako u tim razmišljanjima zašto sam sam, zašto se nigde ne uklapam, da li ću se ikada zaposliti, imao sam par prijatelja i to je to... to su mi bile najbezveznije godine iako bi trebao da sam u naponu snage i energije. mene je pržila depresija a nisam bio svestan
 
3,5 god, svaka čast na samodisciplini. neki kažu da je upravo to što preko nofapa razvijamo samodsciplinu, jedan od glavnih benefita. s druge strane, medicinari govore o važnosti ejakulacije kako bi se prostata čistila... tako da je verovatno najbolje povremeno ipak masturbirati ako već ne uspevamo naći partnerku...

priče da socijalna anksioznost nestaje usled nofapa se u mom slučaju pokazala netačnom, čak bih rekao da mi je masturbacija bila ventil protiv stresa a sada sam ostao bez toga pa je teže...

ali osećam se lepo što nisam video golo žensko telo 10ak dana. ili uživo ili nikako....
 
ono što bih preporučio muškarcima koji su u nevoljnom celibatu je da zavole i razvijaju svoju maskulinost.

predlažem sledeći program -

1.puštanje brade (ukoliko imaju potencijal) - brada je sekundarna muška polna odlika, pandan ženskim grudima. i dok žene znaju da iskoriste svoje grudi zarad nekih benefita, mi uništavamo svoj pandan, neverovatno.... razvio sam čak strast i fetiš brade i ona mi je sada nešto draže od recimo ženskih grudi

2.nofap - prestanak sa masturbacijom i gledanjem takvih video sadržaja - do pre 200 godina, prosečni muškarac na planeti je u svom životu mogao da vidi ukupno oko 6 nagih ženskih tela. zamislite haos koji je tehnologija donela našoj biologiji ponudivši muškarcima izobilje nagih virtuelnih žena. trenutno sam u 14. danu kako nisam video golo žensko telo i vrlo sam ponosan na to.

3.vajanje mišića i popravljanje posture tela - krenuti sa teretanom i vežbanjem, razigrati mišiće... mišići i fizička snaga u razumnoj meri su ono što nam je potrebno i što čini muškarca. nikada nisam imao razvijene mišiće, sada radim na tome.

4.držanje konzumiranja muzike i gledanja u ekran pod kontrolom, kompenzovati ovo čitanjem knjiga
 
Poslednja izmena:
kod druge tačke programa, tj. kod nofapa, bitno je da se loša navika zameni nekom drugom, najbolje teretanom. neprosutu energiju usmeriti na vežbanje i jačanje mišića. a to je ujedno i treća tačka programa. dakle, jednostavno prekidanje sa masturbacijom nije dovoljno i nećemo istrajati ako na mesto nje ne instaliramo novu naviku
 
Poslednja izmena:
sad se nešto razmišljam... ne znam da li je to samo trenutna faza ili nešto drugo... recimo ja sad i kad bih se svideo nekoj devojci koja mi se u svim aspektima dopada ja opet ne bih hteo da se smuvam sa njom, iz više razloga...

1.nemam nikakvo iskustvo sa devojkama
2.nemam "priču", nemam čvrstinu u komunikaciji
3.melanholik sam po temperamentu, zatvoren sam i sklon depresiji i zabrinutosti
4.jako mi je niska životna energija sveukupno gledano
5,nisam zanimljiv
6.nemam nijednog prijatelja na ovoj planeti
7.jeftino se oblačim, imam jeftin telefon, nemam fejsbuk instagram i sl
8.ne volim da sedim po kafićima i restoranima i pričam neke gluposti
9.imam drndav auto
10.nisam se ljubio 12 godina, a i tad sam bio pijan
11.nisam nikada imao seks
12.nisam asertivan
13.teško uspostavljam komunikaciju sa nepoznatim ljudima (morao bih da upoznajem njene prijatelje kad bismo se smuvali hipotetički posle i porodicu i familiju i ostavio bih loš utisak na njih)
14.potrebno mi je dosta samoće svaki dan
15.nije mi neka plata
16.ne volim letovanja, zimovanja i nove godine, nisam išao 8 godina na more
17.iz hobija se bavim nekim stvarima koje interesuju samo muškarce, znači ne bih mogao ništa sa njom na tu temu da pričam
18.popustljiv sam
19.ne volim da izlazim tamo gde se pušta domaća muzika
20.klempav sam imam pileće grudi i ravne tabane
21.imam tanje ruke od većine žena
22.nisam samoinicijativan

itd itd

gotovo je izvesno da bih bio veliko razočarenje za nju u svakom pogledu

ne vidim nikakvo rešenje kojim bi ovoliko nagomilanih manjkavosti moglo da se popravi za sledećih 10 godina



moj budući put se svodi na dva izbora:

1.da pucam jaaako nisko i nadam se da će mi neka dati prelaznu ocenu sa svim mojim manama i nedostatcima pri čemu ću uvek biti u potčinjenom položaju jer ću biti podložan ucenama i pritiscima jer eto ona mi se jedina smilovala

2.da budem MGTOW koji odbija da ima bilo šta sa ženama da bih barem imao svoju autonomiju u životu i mir, kad već neću preneti svoje gene u narednu generaciju
 
neverovatno, ovo kao da sam ja pisao...

ne znam koje je rešenje, ali neko sveto trojstvo koje sam otkrio glasi:
nofap+brada+teretana

trudim se i da boravim što više u telu a manje u glavi

nisi ti omega, omega je član čopora koji je na dnu njegove hijerarhije. ta podela se ne odnosi na nas, mi smo izvan čopora, samotnjaci

revitalizacija muškog principa je nešto na čemu se treba raditi
 

Back
Top