Koliko dobro poznajete fudbal |KVIZ|

A da nije Vedad Ibišević? Nešto mi je u glavi da je on nešto davao neke silne golove za Štutgart jedne sezone kada su igrali LŠ.

Uhh. Njega se secam kad je igrao u Hofenhajmu i Stutgardu. Bio je odlican. Ali, moram da te razocaram. Nije ni on. ;)

Brate, svaka ti čast za pitanje. :lol: Odustajem.

Hahahah. Zeznuto je dosta..
 
Ajde neko pitanje ja uvek ovo propustim...a znao sam dosta odgovora jel mogu neki poeni na casnu rec :D salim
Da secam se kad im je An dao gol inace Italija zesce pokradena al nisu nista igrali sa onim Trapatonijem...Ta Perudja je bila zesce seljacka ekipa a trener im bio onaj ludak sa kacketom Kosmi ako se nevaram malo malo neko sranje napravi...i presednik im je bio neki teski ludak...Proglasio je Kalaca za glavnom krivca za lose rezultate...koji je tada bio sasvim dobar golman onda je njega najurio a on lik lepo preso u Milan...
 
Opa, i ja nešto da ubodem :) Evo stiže pitanje.

- - - - - - - - - -

Tabela:

acamaher - 4
DjomlaSPLAT - 3
Vasilij Zajcev - 3
fanstabre - 2
dlugomir - 1
Nenad - 1

Evo pitanje. Ovo je lako, sigurno. Da vidimo ko je najbrži :)
Dakle treba da pogodite o kom igraču je reč:
Celu svoju karijeru je proveo igrajući samo za jedan klub. Za svih tih 18 godina dao je više autogolova nego golova za svoj tim. Takođe, dao je isto golova za svoj tim koliko i za jedan drugi za koji nikada nije igrao. Ko je to?
 

Back
Top