Koliko dobro poznajete fudbal |KVIZ|

Ja se secam da sam jos u cuvenom "Tempu" pre vise od 10 god procitao da je River dobio ime po sanduku sa broda na kome je pisalo River Plate (valjda je taj sanduk bio namenjen nekom skladistu na reci la Plata ne secam se tacno) :) To je vise legenda nego zvanicna istorija ali ako cemo po logici da mu je ime dato po reci ne bi se zvao River Plate vec Rio de la Plata ili nesto slicno sto vise vuce na spanski nego na engleski :)
 
Bi sam klinac tad i nedge dve nedelje posle finala otisli u Grcku na more i secam se da je na ulicama atmosfera bila kao da se bas u tom trenutku zavrsila utakmica, svuda okacene grcke zastave, salovi i likovi igraca cak sam video i ikonu sa Haristeasom u nekoj radnji :mrgreen: Kupili mi njegov dres pa kad se vratio maltretirao sam druge klince po kraju da mi nabacuju na glavu kad god nas je bilo bar dvoje i jedna lopta :super: Eh ti dani....

- Kad je bio decak imao je psa sa kojim je naucio da vesto barata loptom...o kom igracu je rec ? :)
 
Poslednja izmena:
Ronaldinjo je tacan odgovor! :ok:

Kad je bio decak toliko je vestinom i genijalnoscu odskakao cak i od starijih momaka od sebe da mu nisu dali da igra fudbal sa njima pa je cesto sam sutirao loptu i tako je cak i jedan pas dobio priliku da se upozna sa vestinama ovog malog virtuoza i buduce velike zvezde i legende svetskog fudbala koga svi znamo kao - Ronaldinjo :)

Tabela:
acamaher - 3
DjomlaSPLAT - 3
Vasilij Zajcev - 2
fanstebre - 2
dlugomir - 1
Nenad - 1.
 

Back
Top