Pomozite tuznoj trudnici

LiliEli

Početnik
Poruka
9
Da li neko ima slobodnog vremena da jednoj trudnici pogleda natalnu kartu?U veoma teskoj situaciji sam trenutno.Volela bih da znam da li ce uskoro proci i sta mogu da uradim da popravim svoj zivot i izadjem iz depresije...Bila bih mu veoma zahvalna.
 
Pozdrav svima ☺️
Da li neko ima slobodnog vremena i malo dobre volje pa da mi pogleda natalnu kartu?Trenutno sam u veoma losoj situaciji i depresiji pa bih volela da vidim do jad ce trajati ovaj period i sta mogu da uradim da promenim ovo stanje...Sve u svemu,znacilo bi mi sa konsultujem zvezde.
Bila bih vecno zahvalna... :cmok2:
 
Trudnice, ne znam da li ce ti neko pomoci ali lepni svoju natalnu kartu. Prvo a drugo, ove usluge se ozbiljno naplacuju, imaj to u vidu. Ne ovde, nego inace. Zagrej stolicu i prouci astrologiju :D Mozda ti pogledam natal, a mozda i neko drugi, najvrvtnj niko,ali uzivaj u trudnoci. (Ja sam je sinoc sanjala, prelepo)
 
Pozdrav svima ☺️
Da li neko ima slobodnog vremena i malo dobre volje pa da mi pogleda natalnu kartu?Trenutno sam u veoma losoj situaciji i depresiji pa bih volela da vidim do jad ce trajati ovaj period i sta mogu da uradim da promenim ovo stanje...Sve u svemu,znacilo bi mi sa konsultujem zvezde.
Bila bih vecno zahvalna... :cmok2:

bolje konsultuj forumase i psihice :cmok:
 

Back
Top