Detitoizacija

Za cije interese je radio Tito ?

  • Hrvatske , siptarske , itd . .

  • Jugoslovenske

  • Srpske


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaki razuman čovek je antikomunista.

Takav covek je nemoralan..
Moral je drustveni dogovor oko ponasanja izmedju ljudi...
Moral nije nametanje kako drugi da misli...
To je tiranija...

A da ne uzimam medicinski sta je vecina od antititoista na temi...

Osobe koje su toliko ostrascene da im je svako ko misli drugacije velika smetanja, neprijatelj...
I vide ih paranoicno jako puno oko sebe....
Da ne pominjem da se u svakom postu pominje zelja da crknu ili da ih eliminisu...
Samo je pitanje dana kad ce usled starenja neka lampica u glavi takvih sociopatoloskih osoba da crkne i da pocine zlocin prema nekome ko je tog trenutka izgledao neistomisljenik , tj pripadnik onih koji su neprijatelji njegovog vidjenja srpstva, a mozda cak i ljudskog....to se kod ludih ne zna sta sve tumace..

Opsesivnost i paranoja koju poseduju ih cini u najmanju ruku zluradim i pakosnim, cak i ako ne pukne neka sijalica ovog trenutka....pa se ne ispolji sociopatologija i mrznja i zelja za unistenjem neistomisljenika...


Ne znam sta tako ostecene osobe vide kao pojam titoizacije, da li samo misljenje da je Tito bio umesan covek sa puno talentovanih odluka ili pod tim smatraju i osobinu unistenja neistomisljenika, posto se ocigledno bave time, sto bi se reklo veci titoisti od antititoista ne postoje na sceni Srbije...
 
Није у томе ствар. Зарађује се изврсно !

То се обрати АВ-у, Клану, домаћим Олигарсима и Капиталу страног сумњивог порекла.

Овим наведенима је мало 700,000, они би хтели да имају 1,700,000 робова, јер АВ, Клан и Олигархија могу дерегулацију да обаве јаким апаратом, само када су изнад Државе.

Свако ко се постави изнад државе (ту спадају и корпорације) требају велики број робова.

- - -
Не капираш ти да теби не треба таква администрација, већ коме је потребна !!!

Објашњено ти је 100 пута, али не вреди !!!

Aman covece korupcija jeste veliki problem, ali to se resava upravo smanjivanjem regulacije privrede.

A sam si pre podrzavao javni sektor i grozio se sto smo protiv smanjenja javnog sektora i ne znam sto se sada vadis.

- - - - - - - - - -

Плаћеник, што 'но веле, страних амбасада.

Јер ови људи сасвим без ироније размишљају у тим матрицама.

I kad bankrotiraju bice im krivi banksteri.:lol:
 
Aman covece korupcija jeste veliki problem, ali to se resava upravo smanjivanjem regulacije privrede.

A sam si pre podrzavao javni sektor i grozio se sto smo protiv smanjenja javnog sektora i ne znam sto se sada vadis.

- - - - - - - - - -



I kad bankrotiraju bice im krivi banksteri.:lol:

1000x ti je objašnjeno i ne vredi,

Javna stvar ne postoji bez Privatne stvari i obrnuto !

Ništa ti ne kapiraš !

Jedno pričaju , a rade sasvim drugačije !

Javni sektor u Klanovskom državnom uređenju služi Oligarsima ili misliš da on služi Sirotinji. !?!!

Nemoj mi pominjati srednju klasu koja ne postoji !

Korporacije da bi bile iznad država kao što je naša banana država mora imati utegnut robovlasnički sistem sa razorenim suverenitetom !

Možda ćeš to shvatiti kada Oligarhija sve raziebe, upropasti i rasproda, a Sirotinja pocrka !
 
Poslednja izmena:
Ukratko: Mešanje Javne stvari sa Privatnom stvari je nemoralno !!! To radi AV, Klan i oligarhija (sa stranim korporacijama)

Tu Republika više ne postoji. Postoji simulacija, koja postaje simulakrum.

Tako izvrgnuta Republika uništava slobodu i suverenitet svih građana, a njen rezultat je razdvajanje na oligarhiju i rulju.

Njeno održanje se zasniva na tiraniji, čije održanje gladne rulje mora biti u strahu i pokornosti, što dalje od oligarhije.

Dakle Javnim poslovima se više niko ne bavi suštinski, zato je ova Republika i propala.


- - -
Iz svega ovoga proističe ko napada Javnu stvar, a nema blage veze kako je popraviti - on je idiot !

Lekcija iz direktne demokratije: Na st.grčkom idiot je onaj koji nema osećaja za Javnu stvar, već samo za Privatnu stvar
 
Poslednja izmena:
Kada se slučajno zadesiš za istim stolom sa: kriminalcem, načelnikom policije, tajkunom, njihovim advokatom, novinarom .... shvatiš da su sve to antikomunisti !

Danas su tzv.antikomunisti najveći liberali anarhisti kojima ne treba hijerarhija, zakon, red i poredak u državi !


Što gore to po njih bolje - a to se uklapa još nekima po ambasadama i stranim službama
Tacno!
 
Ukratko: Mešanje Javne stvari sa Privatnom stvari je nemoralno !!! To radi AV, Klan i oligarhija (sa stranim korporacijama)

Tu Republika više ne postoji. Postoji simulacija, koja postaje simulakrum.

Tako izvrgnuta Republika uništava slobodu i suverenitet svih građana, a njen rezultat je razdvajanje na oligarhiju i rulju.

Njeno održanje se zasniva na tiraniji, čije održanje gladne rulje mora biti u strahu i pokornosti, što dalje od oligarhije.

Pa od ''oslobođenja'' ovde ništa više nije bilo privatno pa čak ni mišljenje.
Znaš kako ozna sve dozna i tako te fore
 
Definisao sam bolesni deo komunistickog rezima i ono sto je srz svakog antititoiste na temi...
Znaci ne da ste komunisti po ponasanju , nego ste gori od komunista, pravi udbasi ili jos i gore, ne znam sta je gore...
Udri brigu na veselje Tito je i Evu Ras povalio [emoji23]

Ovo sve udba prenosi!

1971742199.jpg
 
Definisao sam bolesni deo komunistickog rezima i ono sto je srz svakog antititoiste na temi...
Znaci ne da ste komunisti po ponasanju , nego ste gori od komunista, pravi udbasi ili jos i gore, ne znam sta je gore...

Pa nije baš bio deo,nemo' da se lažemo već ceo sistem.A ostao je još uvek bolesni deo,to si u pravu,koji vlada i truje srpski narod,da nije tako odavno bi bila urađena lustracija u Srbiji ili bi se otvorile još uvek zapečačene udbaške arhive
 
Jeste kao sto rekose ostali antititoisti, u SFRJ nije bilo privatnika...tako i nije bilo ljudi koji nisu turali nos u tudja posla nego lepo ziveli i gajili decu , vodili ljubav i koristili svo vreme posle 14 ili 15h jer je to moglo i imao si popodne za boravak sa decom, a ti sad zavuci prst u dupe da bi imao slobodno vreme sa decom koju ti vaspitavaju neke kreature sa TV ili jos gore realiti...
 
A plus ne znam sto ste izabrali da bude kao najgori od najgorih i sad trazite opravdanje za svoj izbor...
Ako ste vec takvi , za vas je samo steta sto vas nisu izabrali da budete Titoisti. ili neka pogodna grupacija, koja donosi neki profit...

- - - - - - - - - -

Udri brigu na veselje Tito je i Evu Ras povalio [emoji23]

Ovo sve udba prenosi!

Pogledajte prilog 496605

Ta zena je pukla skroz, ali ova na slici mi je jedno vreme bila zelja da pukne, ali se izgubila , nigde nisi mogao da je nadjes po BG...
 
Svaka zemlja imala je svoju udbu a neke ozbiljne i dan danas imaju te sluzbe, samo se kod nas setili da raskantaju ono sto valja...

Sta radi Cia, Mosad? to su fensi institucije demokratski nastrojene?

Serete nesto za Goli otok... a sta je Gvantanamo? ... eeeeeee.

Pa licno vi sto sebe nazivate patriotama i antikomunistima vi ste najvece izdajice ove drzave i ovog naroda upravo sto vam ne smeta nista strano a smeta vam nasa proslost i socializam, Tito, SFRJ, bratstvo...
 
Svaka zemlja imala je svoju udbu a neke ozbiljne i dan danas imaju te sluzbe, samo se kod nas setili da raskantaju ono sto valja...

Sta radi Cia, Mosad? to su fensi institucije demokratski nastrojene?

Serete nesto za Goli otok... a sta je Gvantanamo? ... eeeeeee.

Pa licno vi sto sebe nazivate patriotama i antikomunistima vi ste najvece izdajice ove drzave i ovog naroda upravo sto vam ne smeta nista strano a smeta vam nasa proslost i socializam, Tito, SFRJ, bratstvo...

ahahahah nasmeja me
O tome i pričamo o prošlosti koja je pojela budućnost mnogih generacija Srba
 
ahahahah nasmeja me
O tome i pričamo o prošlosti koja je pojela budućnost mnogih generacija Srba
Tako je i pre 500 godina tako su pricali da su Adam i Eva sve pokvarili. [emoji23]

Da li si ti ozbiljan, proslo je skoro 40god od kako je Marsal umro a vi i dalje kukate kako nas je u unistio...
Dobro su vas ovi iz SNSa izdresirali...

Tako i oni, za sve su krivi ovi pre nas ... eeee internet cetnici ko vas ne zna...
 
A šta misliš ko to priziva mrtvog hrvata posle 40 godina!?Pa oni u vlasti koji bi još da nastave tim putem i koji ne bi da menjaju ništa
Pogledajte prilog 496607
Ovo mora da te plasi zar ne!?

I mene je sramota sta je SPS i kako je MSP obicna budaletina sa mikrofonom.

Sa druge strane SNS koji finansira POKS kako bi i desnicari cenili uglednu naprednu ekipu...
Vidis slabi su ti argumenti, sve se bazira na nekom prepricanom strahu od komumista... mozda deda, tata ili ko vec ali su te dobro istraumirali!

Znas li npr koliku platu prima zena od Vuka Draskovica? Da to je onaj sto je pljuvao komuniste 90ih ...
 
Ovo mora da te plasi zar ne!?

I mene je sramota sta je SPS i kako je MSP obicna budaletina sa mikrofonom.

Sa druge strane SNS koji finansira POKS kako bi i desnicari cenili uglednu naprednu ekipu...
Vidis slabi su ti argumenti, sve se bazira na nekom prepricanom strahu od komumista... mozda deda, tata ili ko vec ali su te dobro istraumirali!

Znas li npr koliku platu prima zena od Vuka Draskovica? Da to je onaj sto je pljuvao komuniste 90ih ...

Deki,deki,vas kroato-komunista se ne plaši niko,već se naprotiv vi plašite da vas nazovu imenom i prezimenim,plašite se da vam ne sklone hrvatskog kepeca sa onog mesta gde ste ga posadili,plašite se da se konačno kaže istina ko ste i šta ste sve radili dok ste se igrali tuđim životima i sudbinama.Strah je u vas kroato-komunista pogolem pa zato i pokušavate da lažima glorifikujete taj vaš zločinački poredak umesto da se pokajete
 
Svaka zemlja imala je svoju udbu a neke ozbiljne i dan danas imaju te sluzbe, samo se kod nas setili da raskantaju ono sto valja...

Sta radi Cia, Mosad? to su fensi institucije demokratski nastrojene?

Serete nesto za Goli otok... a sta je Gvantanamo? ... eeeeeee.

Pa licno vi sto sebe nazivate patriotama i antikomunistima vi ste najvece izdajice ove drzave i ovog naroda upravo sto vam ne smeta nista strano a smeta vam nasa proslost i socializam, Tito, SFRJ, bratstvo...

Samo da razjasnimo, DB sasvim efikasno radi i moze da radi i bez golog otoka...
Goli otok moraju da osmisle oni koji nisu materijal za DB, znaci ovakvi kao ovi antititoisti ili antikomunisti, znaci oni koji imaju u sebi tesku paranoju..

To se oseti i vidi kroz recnik osobe....SVI narocito SVI VI....

DB i javna bezbednost su dovoljne za nekapitalisticku zastitu interesa gradjana Srbije..
Medjutim , ako se uzme kapitalisticka zastita interesa, e onda je malo, jer treba onda voditi podatke o prinosima zitarica, gde ce izbiti kriza, koji coin da se kupuje a koji prodaje, i preko kojih virtualnih berzi...
Takva ekonomska bezbednost je potrebna za domace trziste, ali se moze okoristiti i to CIA radi preko investitora koji ubira kajmak na stranim trzistima..

Ali je vazno reci da je neophodna za domace trziste...
Cak i kad je drzavno uredjeno , sto je jedan vid takve bezbedonosne kontrole i stabilnosti trzista...
Znaci to je jednostavnija varijanta gde se npr propise da svi TV aparati na trzistu Srbije moraju da imaju DVB T2 standard i onda se nece desavati ono sto se inace desava sada na trzistu pa neki prodavci uvale TV koji nema to pa ljudi tek kad kupe moraju da dokupljuju box...

Ili se prodaje neko meso sa vojnih razaraca ili USA nosaca aviona, pa se kao zmuri na kvalitet takvog mesa..
Ako hoces da ti ugine pas, mozes da radis dve stvari , da platis veterinaru da ga ubije ili da pocnes da mu dajes zive , termicki neobradjene dzigerice iz domacih lanaca trgovine...garantujem 6 meseci mu treba do pocetka puta ka smrti..
 
Takav covek je nemoralan..
Moral je drustveni dogovor oko ponasanja izmedju ljudi...
Moral nije nametanje kako drugi da misli...
To je tiranija...

A da ne uzimam medicinski sta je vecina od antititoista na temi...

Osobe koje su toliko ostrascene da im je svako ko misli drugacije velika smetanja, neprijatelj...
I vide ih paranoicno jako puno oko sebe....
Da ne pominjem da se u svakom postu pominje zelja da crknu ili da ih eliminisu...
Samo je pitanje dana kad ce usled starenja neka lampica u glavi takvih sociopatoloskih osoba da crkne i da pocine zlocin prema nekome ko je tog trenutka izgledao neistomisljenik , tj pripadnik onih koji su neprijatelji njegovog vidjenja srpstva, a mozda cak i ljudskog....to se kod ludih ne zna sta sve tumace..

Opsesivnost i paranoja koju poseduju ih cini u najmanju ruku zluradim i pakosnim, cak i ako ne pukne neka sijalica ovog trenutka....pa se ne ispolji sociopatologija i mrznja i zelja za unistenjem neistomisljenika...


Ne znam sta tako ostecene osobe vide kao pojam titoizacije, da li samo misljenje da je Tito bio umesan covek sa puno talentovanih odluka ili pod tim smatraju i osobinu unistenja neistomisljenika, posto se ocigledno bave time, sto bi se reklo veci titoisti od antititoista ne postoje na sceni Srbije...
Ne citam tvoje poruke jer ti nista ni blizu pametnog ne umes da napises.
 
Ovo mora da te plasi zar ne!?

I mene je sramota sta je SPS i kako je MSP obicna budaletina sa mikrofonom.

Sa druge strane SNS koji finansira POKS kako bi i desnicari cenili uglednu naprednu ekipu...
Vidis slabi su ti argumenti, sve se bazira na nekom prepricanom strahu od komumista... mozda deda, tata ili ko vec ali su te dobro istraumirali!

Znas li npr koliku platu prima zena od Vuka Draskovica? Da to je onaj sto je pljuvao komuniste 90ih ...
eh da je samo dana...pola kolasinskih cetnika je na drzavnim jaslama

- - - - - - - - - -

Kada se slučajno zadesiš za istim stolom sa: kriminalcem, načelnikom policije, tajkunom, njihovim advokatom, novinarom .... shvatiš da su sve to antikomunisti !

Danas su tzv.antikomunisti najveći liberali anarhisti kojima ne treba hijerarhija, zakon, red i poredak u državi !


Što gore to po njih bolje - a to se uklapa još nekima po ambasadama i stranim službama
i da je svaciji deda bio predratni gospodin sto se obogatio trudbenistvom a zli komunisti sve razyebali
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top