DRAMA NA BULEVARU

Novosadski Mič

Iskusan
Banovan
Poruka
6.684
Silvana Maurer tvrdi da je ostala bez stana zbog podstanara koji ih je prevario i na osnovu falsifikovanih papira njihov stan založio kod banke, uzeo 145.000 evra kredita i nestao. Aktivisti tvrde da je ovako još 3 porodice zavio u crno




BEOGRAD - U centru Beograda, u Bulevaru kralja Aleksandra 26, nedaleko od zgrade Glavne pošte i preko puta Crkve Svetog Marka, jutros su se pojavili privatni izvršitelji u pratnji policije kako bi iz šestog pokušaja iselili vlasnike stana u toj zgradi - porodicu Maurer, javljaju čitaoci Kurira.


13.25 - Porodica Maurer iseljena iz stana u Bulevaru. Pred zgradu je izašla i vlasnica stana Silvana Maurer koja se tek posle 13 časova, prvi put od jutros, obratila i rekla da su izvršitelji zamenili bravu, da je ona iseljena, ali da ima gde da spava i da neće spavati na ulici.



Ona je dodala i da je samo sišla da kupi nešto i da je u povratku zatekla na stotine ljudi tu za koje nije mogla ni da pretpostavi da bi mogli da se okupe zbog nje...



- U povratku sam zatekla zamenjenu bravu i silnu policiju - kazala je Silvana dodajući da joj nisu dali ni da uđe u stan, niti da izađe iz zgrade, nego je satima tu stajala i tu "ostala u hodniku kao u nekom pritvoru". Ona je rekla i da se oseća ogorčeno, da je pisala svima i svakome, da su se u pravosuđu derali na nju kao na nekog kriminalca a da ne traže pravog kriminalca... Maurerova je dodala i da je oko veštaka koja je veštačila sve papire bilo silnih peripetija


http://www.kurir.rs/vesti/beograd/3...je-porodice-maurer-koju-je-prevario-podstanar
 
Ovi su veci lopovi od toga sto je to napravio.

tako je
kakvi prinudni izvrsitelji za falsifikovana dokumenta
banka je ta koja u ovom slucaju treba da bude pokradena i da juri falsifikatora za prevaru, oni su bez provere uzeli dokumentaciju
ovo je nesto sto se i meni desilo, u sta se umesala bia posle cega sam morala da se iselim jer mi nisu dozvolili da ih izvedem na sud
 
Ne zanima me politika.

Ne treba primati podstanare.Samo to je sigurno jer ovaj zakon stiti moguce prevarante a ne vlasnike imovine koju neko koristi.Na zalost u Srbiji smo i ako neko mocan pozeli nekretninu uzece je.Ne vidim drugi nacin da se opisano u tekstu desi.
 
Poslednja izmena:
Tako je i Vučić oteo zgradu Vlade u Nemanjinoj !

Prvo je devedesetih tamo bio podstanar kao Ministar Informisanja, pa je onda ukrao identitet Srbina, pa onda na par pokradenih izbora sebi dao legitimitet i sad je vlasnik zgrade u Nemanjinoj, a od 4. Marta vlasnik i čitavog Beograda i Srbije...


Od Zemunskog klana do Predsednika Srbije u samo 12-tak godina...


...
 

Back
Top