TURNIR FILMOVA - Glavna tema

Mene vise zanima po kojem kriterijumu su parovi napravljeni.
Pojedini filmovi nisu istog zanra ili ne obradjuju slicnu temu.

Mislim da Prljavi Hari ne moze da se poredi sa Imperijom vec da bi mu bolje legao neki od slicnih filmova poput Death wish, Bullit, The Departed... mozda cak i neki od Leoneovih vesterna.
Star Wars su space opera i najbolji pandan bi im bio neki od filmova o Flash Gordon-u buduci da su istog zanra i snimljeni u istom periodu.
 
Bolje da su birani na osnovu neke slicnosti.
Npr. zanra, teme koju obradjuju, bolji nastavak...

Ovde fali samo da se uporedi Godzila sa Dankerkom.

Nemoj da mu dajes ideje :lol:

- - - - - - - - - -

Svaka anketa traje 7 dana. Onda se briše radi preglednosti pdfa.
A što se tiče parova,svi su ždrijebani.tak da..

Nisi mi odgovorio za brojanje glasova.
Hajde da ponovim jos jednom - neke od anketa su vec bile zatvorene kada sam htela da glasam i svoj glas sam upisala kao post. Da li brojis samo glasove iz anketa ili i iz postova?

I sta znaci zrebani? Izvlacio si ih iz sesira?

Ako vec pravis turnir (sto podrzavam), daj bar nam odgovori na pitanja.
 
Само анкета,зато је и отворио анкете за сваки пар.Све анкете трају по 7 дана па их бришем.
Не свиђа се ни мени како су спојени филмови који немају везе са везом,ни годиште ни жанр али ето мало забаве.
 
Чему толика фрка да се коругује жреб? Ионако ће се у каснијим рундама такође спајати филмови који немају везе један са другим. Расправа вам је беспредметна...
 
Чему толика фрка да се коругује жреб?
Ni meni nije jasno zasto bi bolje bilo da se ponudi lista filmova pa da ih svako rangira u poruci. Em je nepregledno i nejasno ko vodi (vise posla za admina na kraju runde), em podloznije namestanju rezultata (ovako samo admin utice na parove).

Mozda jeste nepravedno porediti film iz '31 i neki savremeni, ali ni tu nije ishod zagarantovan npr.
9-7 Ben-Hur (1959) - The Usual Suspects (1995)
14-4 Alien (1979) - The Dark Knight (2008)
6-2 Vertigo (1958) - City of God (2002)

Poredjenje tipa Star Wars: Episode V - Star Wars: Episode VI verovatno ne bi bilo svima zanimljivo, ovako se ipak vise forumasa moze ukljuciti :lol:
 
Ni meni nije jasno zasto bi bolje bilo da se ponudi lista filmova pa da ih svako rangira u poruci. Em je nepregledno i nejasno ko vodi (vise posla za admina na kraju runde), em podloznije namestanju rezultata (ovako samo admin utice na parove).

Mozda jeste nepravedno porediti film iz '31 i neki savremeni, ali ni tu nije ishod zagarantovan npr.
9-7 Ben-Hur (1959) - The Usual Suspects (1995)
14-4 Alien (1979) - The Dark Knight (2008)
6-2 Vertigo (1958) - City of God (2002)

Poredjenje tipa Star Wars: Episode V - Star Wars: Episode VI verovatno ne bi bilo svima zanimljivo, ovako se ipak vise forumasa moze ukljuciti :lol:

Epizoda V je najbolja u SW univerzumu :rtfm:
 
Ni meni nije jasno zasto bi bolje bilo da se ponudi lista filmova pa da ih svako rangira u poruci. Em je nepregledno i nejasno ko vodi (vise posla za admina na kraju runde), em podloznije namestanju rezultata (ovako samo admin utice na parove).

Mozda jeste nepravedno porediti film iz '31 i neki savremeni, ali ni tu nije ishod zagarantovan npr.
9-7 Ben-Hur (1959) - The Usual Suspects (1995)
14-4 Alien (1979) - The Dark Knight (2008)
6-2 Vertigo (1958) - City of God (2002)

Poredjenje tipa Star Wars: Episode V - Star Wars: Episode VI verovatno ne bi bilo svima zanimljivo, ovako se ipak vise forumasa moze ukljuciti :lol:

+1 :ok:

jos i ovo -

ovako se ipak vise forumasa moze ukljuciti

ako pogledamo rezultate, "reprezentativni uzorak", koji u stvari svraća ovde na forum i glasa, vidimo da nas ima 15,16 sveukupno, dakle šaka jada koje ovo zapravo interesuje....
 

Back
Top