Premijer Liga!!!

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.459
Tema o najacoj ligi Starog kontinenta...


1.PNG


- - - - - - - - - -

Raspored 30 kola..

2.PNG
 
Jedina vredna gledanja i navijanja :)

Ova je rešena odavno što se šampiona tiče, sutra ide derbi za drugo mesto ko pobedi osigurao je LŠ. Arsenal je ispušio a za ostala tri mesta biće krvi. Dole je takođe jako zanimljivo jer sem WBA svi su u igri za ispadanje od 12-19 mesta.

Sledeće sezone da se pojačamo još pozadi i golmana krštenog kupimo i zadržimo Salaha pre svega pa da se nadamo nečemu.


I pesmica za sutra :mrgreen:

 
Шта мислите, колика је шанса да Евертон уради нешто продив оних од преко пута.. :sad2::sad2:


п.с Исплати ли се гледати ако ти у венама тече крв плаве боје? :think:
 
Ovaj forum je super ali mi je nejasno kako tek sad se dobija ova tema a na primer postoji samostalna tema o Liverpoolu. Potrebno je da imamo teme o 5 najjačim ligama sveta. Navijač sam Reala, samo kažem ovo... Pozdravljam ovu temu. Tako treba iako kasnimo 30. kola. :D Jedva čekam da gledam Mančesterski derbi danas.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ovaj forum je super ali mi je nejasno kako tek sad se dobija ova tema a na primer postoji samostalna tema o Liverpoolu. Potrebno je da imamo teme o 5 najjačim ligama sveta. Navijač sam Reala, samo kažem ovo... Pozdravljam ovu temu. Tako treba iako kasnimo 30. kola. :D Jedva čekam da gledam Mančesterski derbi danas.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Ma to Aca i Petar nisu naucili komande za moderatore, pa zeznuli stvar. :mrgreen:
Imali smo zajednicku temu za Liga petice, pa su skoro moderatori napravili posebne teme.
 
Premier liga ce tek biti zanimljiva .. Liverpul sa Nabi Keitom , Van Dajkom i jos kojim pojacanjem u odbrani ima da melje .. stace oni Gvardioli na crtu .. Celzi nikad ne treba otpisivati oni su u poslednjih 15 godina najkonstantniji tim najvise su titula osvojili ....
 
Ma to Aca i Petar nisu naucili komande za moderatore, pa zeznuli stvar. :mrgreen:
Imali smo zajednicku temu za Liga petice, pa su skoro moderatori napravili posebne teme.
Koja glupost, uz dužno poštovanje. :facepalm:
Trebalo bi da bude sistematizacija i uređenje foruma kao na primer u susednim zemljama što je.
Ovo ja gledam/tražim gde je tema a vidim ima posebna tema o Liverpoolu i tome slično. Totalno nelogično ali dobro.


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Imali smo zajednicku temu za Lige 5 i realno, to je bila kupus tema, nije pregledno sve na jednom mestu, razlicita prvenstva, preko 50 utakmica, 100 klubova... Zbog toga je dogovor da svaka najjaca liga ima svoju temu. Na toj temi se komentarisu aktuelni mecevi iz prvenstva, desavanja, transferi i sl. Opet, svaki veci klub, od ranije, ima svoju temu, gde se takodje mogu komentarisati desavanja iz zivota tog kluba, nevezano za takmicenja u kojima nastupa, domaca liga, LS, LE, Kup i sl.

Istu stvar imamo i za domace prvenstvo, temu za Super Ligu, kao i teme za pojedinacne klubove.

Navdite sta vam se konkretno ne svidja, pa da stvari ucinimo boljim, da li vam smetaju teme za pojedine klubove, i zbog cega? Dajte predloge, napravicemo anketu da svi daju kroz nju svoj sud, pa da unapredimo stvari.
 
Imali smo zajednicku temu za Lige 5 i realno, to je bila kupus tema, nije pregledno sve na jednom mestu, razlicita prvenstva, preko 50 utakmica, 100 klubova... Zbog toga je dogovor da svaka najjaca liga ima svoju temu. Na toj temi se komentarisu aktuelni mecevi iz prvenstva, desavanja, transferi i sl. Opet, svaki veci klub, od ranije, ima svoju temu, gde se takodje mogu komentarisati desavanja iz zivota tog kluba, nevezano za takmicenja u kojima nastupa, domaca liga, LS, LE, Kup i sl.

Istu stvar imamo i za domace prvenstvo, temu za Super Ligu, kao i teme za pojedinacne klubove.

Navdite sta vam se konkretno ne svidja, pa da stvari ucinimo boljim, da li vam smetaju teme za pojedine klubove, i zbog cega? Dajte predloge, napravicemo anketu da svi daju kroz nju svoj sud, pa da unapredimo stvari.
Nema potrebe da postoji zajednička tema za Lige 5. To bi stvarno bila kupusara. [emoji3]
Jednostavno da postoje teme Premiership, Primera, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, domaća liga i još jedna tema pod nazivom "Ostale lige"...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Svi postovaoci Arsenala sa kojima sam pricao su jedva cekali da mu vide ledja. Covek je genije za otkrivanje talenata i masina za pravljenje novca ali nikako nije umeo da dodje do nekog bitnijeg trofeja u zadnjih desetak godina i to su mu svi zamerali. Ipak za ogroman respekt je staz u jednom klubu. 22 godine... meni je to nezamislivo.
 

Back
Top