Nervoza za volanom

Sto napljuvaste ljude iz Bg...
Veliko mesto, mnogo motornih vozila, mora se biti malo agresivniji za volanom... Udje u naviku to...

Svakako. Jer u Bg-u je džungla, pa se vozi ko se kako snađe, rekla bih. Ali u manjim mestima nema potrebe za tim, treba imati malo osećaja. A ne kad prolete kroz naselje sa 100 i kusur km/h da mi poispadaju stakla na prozorima.... :sad2:
 
kad vidis PA ni jarak nece biti dovoljno daleko :mrgreen:
Pančevo i Smederevo je zlo za voznju :D


Svakako. Jer u Bg-u je džungla, pa se vozi ko se kako snađe, rekla bih. Ali u manjim mestima nema potrebe za tim, treba imati malo osećaja. A ne kad prolete kroz naselje sa 100 i kusur km/h da mi poispadaju stakla na prozorima.... :sad2:

Ma sa mnom bi uzivala u kolima :drugari:
:D
 
Poslednja izmena:
Можда ми се чини, али већина "нервозних" заправо доживљава вожњу као такмичење, а остале возаче као супарнике, па отуда и њихово такво понашање.

А када помињеш давања сигнала мигавцем, још више ме нервирају они који скрећу у раскрсници без укључивања мигавца. Све то и много других ствари које примећујемо у саобраћају је последица недостатка емпатије у друштву и ниског стања свести и опште културе.

ne kao suparnike nego kao gomilu debila, ali ono bas bas retardi
 
Pančevo i Smederevo je zlo za voznju :D
Inspektor u ludnici pita jednog ko je. Ovaj odgovori: "Ja sam Napoleon." Drugi: "Ja sam Isus." - i tako redom.

Dođe do jednog sa istim pitanjem. Ovaj odgovori: "Ja sam Petar Jovanović". Inspektor nastavi: "Jesi li oženjen?"; "Jesam, imam dvoje dece."; "Šta si po zanimanju."; "Stolar."

Inspektor više ne izdrža pa upita: "Zašto si ti ovde kada na sva pitanja odgovaraš normalno?"

"Rekao sam da je ceo svet lud. Onda su svi povikali da sam ja lud i većina je pobedila."

Beograđani su, u odnosu na druga mesta, uvek u većini!
 

Back
Top