Liga Sampiona 2018/19

Ko osvaja Ligu Sampiona?

  • Mancester Siti

  • Bajern

  • Barcelona

  • Real Madrid

  • Mancester Junajted

  • Juventus

  • Totenhem

  • PSG

  • Liverpul

  • Celsi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mourinho-van.jpg


:mrgreen:
 
Ali kaze lik nisu igraci nista krivi hahahahahhahahaha dobro jutro!!!! kako se pravi lud kakav spin majstor!!!! Najjaci komentar sam video "ovo je fudbalski Vucic"


"Sedeo sam u ovoj stolici dvaput – prvo sam sa Portom izbacio Mančester junajted, a onda sa Realom iz Madrida. Mislim da ovo nije ništa novo za klub", rekao je Murinjo.
 
Poslednja izmena:
Ovi iz Primere, kecaju ove premijerligase gde god ih dohvate. Prema tome, ne bih rek'o da je Premier Liga bolja od LaLige. No to nije bitno. Barsa, Siti i Bajern glavni favoriti. Mada, ja navijam za Barsu.

Ma kakva Barsa samo da im padne Siti ili Liverpul napucace ih kao budale najgore ... nisu nista posebno ovaj rezultat ne oslikava pravo stanje na terenu .. nisu nadigrali Celzi . sa Nejmarom su bili duplo jaci .. nego ovaj Umtiti covece kako igra ne vidim na planeti boljeg stopera od njega .

- - - - - - - - - -

Daj Boze .. al koliko nismo imali srece prosto neverovatno prvo one dve stative u prvoj utakmici pa sad Alonso opet stativa iz slobodnjaka ccc .. pod hitno da udje Zapakosta umesto raspalog Mozesa i Pedro umesto Fabregasa koji ne moze da se sastavi ...... sve karte u napad !

I Morata umesto Zirua zaboravio sam da napisem bas je slab bio Ziru
 
Ma kakva Barsa samo da im padne Siti ili Liverpul napucace ih kao budale najgore ... nisu nista posebno ovaj rezultat ne oslikava pravo stanje na terenu .. nisu nadigrali Celzi . sa Nejmarom su bili duplo jaci .. nego ovaj Umtiti covece kako igra ne vidim na planeti boljeg stopera od njega .


Barsa ove sezone nema ni jedan poraz. SuperKup Spanije ne racunam. Izdominirali Real, pobedili Atletiko itd. Sto jes jes, Nisu nadigrali Celsi. Voleo bih da se susretnu Siti i Barsa, to bi bila najjaca utakmica u poslednjih par godina. Evo recimo, gledaj. Sevilja izbacila Junajted, a Barsa tu Sevilju lagano pobedjuje. Ono, nisu nista posebno, ova Barselona nema veze sa bilo cim sto se moze zvati Krojfova Barsa, ili ricemo ona Gvardiolina Tika-taka, ali jbg, oni imaju rezultate. To je najbitinije. Umtiti ce tek da bude dominantan, relativno je mlad za stopera, ima 24 godine. Ali i tako mlad je fenomenalan.
 
Poslednja izmena:
Ne znam ko ce da osvoji ali sigurno znam ko nece - Roma i Man City. Roma zato sto nije dovoljno jaka za vise od cetvrtfinala, a City zato sto ce da dozive sudbinu kao Gvardiolina Barsa od Bajerna kad je izgubila 7-0 u dvomecu......taj njegov tika-taka fudbal i kruzenje lopte oko 16 do besvesti ce da mu dodje glave i ovaj put.
Liverpul bi mogao da iznenadi, mnogo bolje igraju nokaut utakmice, Klop je opasan u ovakvim mecevima.
Za mene glavni favoriti su Barselona i Real. Juve bi mogao ponovo do finala, Bajern sa Henkesom moze da ozbiljno isamara nekog velikana...Sevilja je nepredvidljiva i mnogo opasna ekipa.....bice svega i svacega ali smem da se kladim da City nema sanse da osvoji LS.

Zreb za cetvrtfinale je sutra....voleo bih ovakve parove:

Barselona - Liverpul
Real - City
Bajern - Juventus
Roma - Sevilja
 
Poslednja izmena:
Barselona , Bajern i Real lagano a ova poslednja ce biti kidanje ..

Samo ne mogu a da ne primetim da je LS vec godinama dosadna i monotona samo 3 kluba igraju fudbal Real , Barsa i Bajern i 2 vecita gubitnika Juve i Atletiko koji cesto stizu do same zavrsnice al ga uvek popuse na kraju

Fali tu neki jak Italijan npr. Milan da se vec jednom digne iz pepela ili neki Englez
 

Back
Top