Cije postove najradije citate?

Ih bwe Liki...a gdej sam ja tu??????? :-(
;-)
evo...vidis kako sam odmah tvoj post procitala?
a....naravno , tu je i Greskica , Vragolanka, Gazdarica , Nata......
od muskih-Diretore ,Steffy,Dzordz,Commodore.......Antun...Lav...Hromi Daba....ma
ima dosta ljudi....
necije misljenje cenim, neki su mi -intrigantni- , a neki me lepo zabave...;-)
Mnoge sam propustila....ali ovi su mi prvi pali na pamet...;-)
 
da, da i Hromi daba! i one i ... pffffffffff divlja u srcu i ... pa svi bre
5.gif
17.gif
 
Ko još? Hm... Hani of course. :mrgreen: Peach (perverznjakuša po sopstvenom priznanju :P), Gazda (bez dlake na jeziku, a za dalje nisam siguran)...

Pera je smorio, ali zna ponekad dobro da nasmeje svojim glupostima...

Šta ja znam... Možda još neko... :?

BTW, Divlja je smorila. :P Već dve godine je čitam... Ne mogu više. :lol:
 
A, da... Vrlo, vrlo mi je funny kad Snoške baci neku temu... Onda se sva ženskadija Krstinog foruma takmiče ko će više da ga pljune... E, treba imati hrabrosti za takve teme. :lol: Baš mi je funny gledati kako žene odgovaraju na "otvorene" provokacije. :P
 
Lilu:
Ja licno volim da citam Evine postove, onda, banegad2004 je duhovit skroz, Antun Tun, jagodica, Dlakava Strvina... pfff moram da se setim ostalih. Ovi su mi prvi pali na pamet.
Hvala Lilu! :D
Za moj ukus ima dosta dobrih i originalnih postova. Volim sve duhovite, nekad i pomalo drske postove, ali u kojima se ne prekoračuje prag tolerancije i kulture.
Ima pojedinih mrguda koji su mi u tom svom durenju tako simpatični.
Neću da ih nabrajam da ne bih koga izostavila.
Inače, da mi je dosadno ne bih ni bila ovdje, jer meni net služi samo za razbibrigu u obilju slobodnog vremena. :wink:
 
Lilu:
Suzy i Zena s greskom su van konkurencije, jer u njihovom slucaju nisam objektivna...

Evo tebi od tvoje Greskice jedan ....
A sto se pitanja tice ide otprilike ovako ti, Suzy, Steffan, Lav, Homi Daba, Hani, Sibirska (nema je nesto u poslednje vreme),Diretore, Bundeva, Gazdarica, Majecki, MilanMc, Kucka, Buntovnik,Divlja, Bety,Milojko...... ma ima ih jos ali ovi ovde su mi najzanimljiviji...
 

Back
Top