Winodws 10 - spavalica, uspava se za minut

Probaj odabrati "Disabled" - Apply, pa OK. Restartuj kompjuter, pa vidi hoce li zezati ubuduce.
Kazes da update radi svaki dan i da ti se kompjuter restartuje istom periodikom, pa nece trebati dugo da ustanovis da li bar moze da se iskljuci, dok se ne nadje i resi problem, a velika je mogucnost da postoji.
Posto M$ izbacuje update najcesce jednom mesecno moguce je da se update pokusa instalirati, ne uspe, sistem sam vrati na staro, pa sutradan ispocetka jer update nije instaliran i ponovo biva pronadjen.
Ovo moze da se desava ako postoji nekompatibilnost sa nekim od drajvera, a zbog toga je veoma bitno da uvek pricu pocnes sa najbitnijim detaljima:
- da li je kompjuter kupljen sa Windows10 ili si uradio update ili mozda instalirao Win10 sam?
- koji tacno model kompjutera imas?
 
- da li je kompjuter kupljen sa Windows10 ili si uradio update ili mozda instalirao Win10 sam?
- koji tacno model kompjutera imas?
не разумем се у системе и не чачкам превише, не желим да експериментишем са туђом машином, зато и питам овде,
па не бих ни помислио да сам инсталирам Виндоус, јер је све на њему легално,
Да сам нешто чачкао, нашао бих некога да угради седмицу, али нема смисла, мењати оригинал 10 неком седмицом,
када сам написао "свакодневно", није баш сваког дана, али...
Синоћ га оставим, затамни екран, и тек се претвори у плаво и круже оне тачкице..
рестартинг..
иди бре...
А модел...Ваздан неких налепница, пише рецимо ideapad Z710...
 
I ne kazes jesi li uradio disable?
Nije to nikakvo specijalno cackanje. Laptop ti se ne updatuje ni ovako ni onako, pa sto da probava, bezuspesno instalira i restaruje se ako je jasno da nece. Usput ces videti da li ce uopste "disable" raditi jer Win10 je kao ona nasa narodna "pise i na tarabi..."

Djuk85 ti je pomenuo "factory restore", nisi nasao kako.

Evo ga:
Ako odlucis na full factory reset, sacuvaj sve sto imas bitno.
 
Ako odlucis na full factory reset, sacuvaj sve sto imas bitno.
Своје бих пребацио на флеш, немам много ту, али има нешто од власника.
Пошто на глупој десетки немаш партиције, не смем да дирам, мада власник каже да оно што чуваш треба снимати "по дубини"
Windows
Users
Па да ту отворим неки фолдер, а његов већ има. па да му нешто не зезнем...
 
Своје бих пребацио на флеш, немам много ту, али има нешто од власника.
Пошто на глупој десетки немаш партиције, не смем да дирам, мада власник каже да оно што чуваш треба снимати "по дубини"
Windows
Users
Па да ту отворим неки фолдер, а његов већ има. па да му нешто не зезнем...

Pa jel toliki proboem napraviti dve particije od jedne>Citam temu vec danima i ne verujem-koristis tudji komp i :neces da cacckas:a smeta Ti nesto...E onda lepo kazes vlasniku "slusaj tako i TAKO" a ne ovako...Mislim kakvih sve problema s kompom mozes imati ovo je realno, smesno...
 

Back
Top