RUDARENJE

Ajmo redom...To sto Ti glumis neki "svoj stilĆ je osnovna nepismenost, i nepoznavanje ponasanja na Internetu! I daje utisak da samo pokusavas da privuces paynju kao da imas 15 godina..tako deluje..Dalje ya ovo za struju'covek nije rekao na koji nacin-a nije ni duzan Tebi ili meni da se pravda-ima besplatnu struju...Mozda zivi negde pa mu neko pokriva sve troskove, mozda koristi solarne panekle, mozda...ma KOGA BRIGA!!!!!!!!!!!!??Ti NEMA SPRAVO da coveka optuzis tek tako za kriminal...A za ovo za proseravnaje nemoj me terati da sad kopam pa da iznosim...Jer se hvalis kako si neki tehnicki potkovan lik, "strucnjak" za kompjutere itd..a au vecini slucajeva su bukvalno NEBULOZE!

РУДАРИ :lol:...по мојим постовима - па износи...:hehe: ( ако си докон ;) )

А ...ти си као " поткован & стручњак "...:lol::lol::lol:
Што се тиче " писмености " ...погледај свој стил писања...:lol: ...ниси могао за 12 година да купиш " qwertz " тастатуру на којој имаш СВЕ → ћирилицу, latinicu и eng. latinicu ...:think:

Ја нисам никога оптужио. Ја сам му предочио " шта га све чека " ако је ту " бесплатну струју " стекао на → НЕЛЕГАЛАН НАЧИН...:think: :aha2:
Радим у електропривреди 37 година ..и нагледао сам се СВЕГА - по питању крађе ел. енергије ( струје )...:per: :aha2:
Ако је та.. бесплатна струја ...ЛЕГАЛНА...што се не јави...:huh:

Била би свима нама врло корисна информација - " како доћи до бесплатне струје " :D:D:D

Ја " лично " на мору имам ветрењачу-генератор снаге 1200W која покрива 40% моје кућне потрошње :D, а остало плаћам дистрибуцији у Бару...;)
 

Back
Top