Ovan ili Lav

Pa ne znam koliko mrze Ovnove bas, mogu samo da budu iritantniji nekim mirnijim i suptilnijim tipovima licnosti, kod kojih je dominantna Riba npr. i Devica i Jarac, mogu jedino da ga vide kao malo neotesanog ali opet mi to nije bas mrznja.
Jarcevi mi nekako izgledaju kao da ne bi voleli Ovnove nikako.
 
I ne volimo ih preterano :lol:
Salim se, nisu losi. Rogati se sa rogatima druze.
Problem imamo sa vodenim znakovima, najvise Ribama:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Licno, ni Device mi nisu drage a podznak sam Devica sa Mo u Devici :mrgreen:
 
Ne, Lav je egomanijak. On se ne menja, ne pomera. Ovan se menja i uvek pomera. Ti odluci sta je bolje.
Šta ima Lav da se menja kad je savršen?
I vatra ti je ego pa ego. Svaka! I Ovnovska. Ja ne vide Ovna da se promenio. Zavisi od celog natala koliko je taj ego izrazen. Uostalom mora neko i da povede (Ovan) i da odvede (Lav) i da promeni pravac (Strelac)... i neko da izigrava žrtvu (Ribe) :D

A ako je bolje biti promenljiv, kao što kažeš Ovan, neće on da se menja kako ti voliš. A pritom Strelac se menja a Ovan započinje a ne završava. Pa ako voliš nezavršena posla, izvolte.
 
Poslednja izmena:
Šta ima Lav da se menja kad je savršen?
I vatra ti je ego pa ego. Svaka! I Ovnovska. Ja ne vide Ovna da se promenio. Zavisi od celog natala koliko je taj ego izrazen. Uostalom mora neko i da povede (Ovan) i da odvede (Lav) i da promeni pravac (Strelac)... i neko da izigrava žrtvu (Ribe) :D

A ako je bolje biti promenljiv, kao što kažeš Ovan, neće on da se menja kako ti voliš. A pritom Strelac se menja a Ovan započinje a ne završava. Pa ako voliš nezavršena posla, izvolte.

Nemoj biti 'harsh' prema Ovnu;) Znas kolika energija treba da pokrene (citav zodijak -krug:) A jos
ne zna ni da hoda; pada, ustaje, pada...dok ne nauci da hoda. to je promena sto sam mislila.
Da nema Ovna ne bi Lav mogao da preuzme (i pohvali se) niti Strelac da rasiri.
 
Nemoj biti 'harsh' prema Ovnu;) Znas kolika energija treba da pokrene (citav zodijak -krug:) A jos
ne zna ni da hoda; pada, ustaje, pada...dok ne nauci da hoda. to je promena sto sam mislila.
Da nema Ovna ne bi Lav mogao da preuzme (i pohvali se) niti Strelac da rasiri.

Nisam harsh, blaga sam :tongue2:
Treb Biku, Ovan ima energiju prirodno :)
 
Ja sam Lav, bar kazu, znaci stigao sam...

Posto sam subjektivan, ne mogu da kazem da je Ovan ili Lav jaci znak, a mogu da se slozim, da to sve zavisi od kompletne slike, pored natalne karte tako i zivota pojedinca.
Nije isto da se rodis u blatu ili palati...
 
Lav definitivno. Znak koji natusu najmanje zla moze da nanese. Lav je jak jer ljubav koju prima ga inspirise da bude bolji jaci i sve drugo. Ipak je ljubav najveci motivator u zivotu jednog coveka. Ovan se ipak vodi drugacijim principima i izrazava vise destruktivan karakter nego produktivnu stvaralacku energiju.
 
Ja sam Strelac
A Lav me trpi već 20 godina:D

- - - - - - - - - -

Lav definitivno. Znak koji natusu najmanje zla moze da nanese. Lav je jak jer ljubav koju prima ga inspirise da bude bolji jaci i sve drugo. Ipak je ljubav najveci motivator u zivotu jednog coveka. Ovan se ipak vodi drugacijim principima i izrazava vise destruktivan karakter nego produktivnu stvaralacku energiju.
to cenim kod Lava
Za nekog kog voli sve bi učinio
A i darežljivi su i galantni:)
 

Back
Top