Ovan ili Lav

Halo, ne budi debili, drži se teme.
Ta priča da je svaki najjači u nečemu je ok, ali da ima klasifikacija, ima.
Da sam pored jednog od ova dva znaka stavio, recimo, ribu ( ništa lično) garantujem da bi odgovori bili konkretniji.

U pravu si, odgovor i jeste konkretniji. Ribe su daleko moćniji znak od oba navedena ;)
 
Izvini a iz čega se sastoji ta moć?

Iz ciste daleko daleko naprednije inteligencje, epmatije i mogucnosti da se poveze sa tvojim bicem, automatski provali tvoju licnost i vesto na jako pristojan nacin te nikada ne uvredi i ako je miljama ispred tebe od samog starta.

Nivo svesti je na dosta vecem nivou, samim time su i mocniji.... :bye:
 
Iz ciste daleko daleko naprednije inteligencje, epmatije i mogucnosti da se poveze sa tvojim bicem, automatski provali tvoju licnost i vesto na jako pristojan nacin te nikada ne uvredi i ako je miljama ispred tebe od samog starta.

Nivo svesti je na dosta vecem nivou, samim time su i mocniji.... :bye:

Ne seri

- - - - - - - - - -

Jesi riba u horoskopu možda pa tako pričaš
 
Pa od tolikog posmatranja, mora da nisi obratio pažnju na druge horoskopske znakove. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Doduše, muške ribe su kul.
Ženske su uglavnom njanjave i preemotivne.
 
E to si u pravu, msm dok sam ovo pisao i mislio sam na muške ribe. Pogotovu ako je podznak isto vodeni...
Ne radi se tome, lik je iz čista mira isprozivao ribe a oni baki ultimate powers...
Evo ti primer je Vucic. Riba/Rak. Gde su ti silni ovnovi i lavovi? Msm odgovor je konkretan, ispod njega...
( nemam nikakve veze sa politikom, niti me zanima )
A ako porediš energije Ovna i Lava, sve zavisi tu su negde, možda blaga prednost lavu. Po meni ovnovi su bolji ljudi. Moj glas je Ovan.
 
Neka budala mi je izgleda izbrisala post.

Ok, ako misliš da su u pitanju muške ribe. Mada i dalje smatram da generalno ribama fali ta neka ''prodornost'' i ''direktnost'', ali da intuitivne jesu, i to haos.

Btw. Vučić ima Mars u Ovnu, Mesec i Merkur u Vodoliji, tako da... :mrgreen: Čitala sam u njegovoj natalnoj da valjda mars i saturn prave od njega vođu, nem pojma..
Generalno dosta jarčeva ima u politici, to primetih


Pa šta znam, lav mi se više ističe od ovna, ali ja ne volim baš nešto lavove, iako bi trebalo da se dobro slažem sa njima, previše su mi napadni i trude se da ostave previše utisak
Bzvz
 
Iz ciste daleko daleko naprednije inteligencje, epmatije i mogucnosti da se poveze sa tvojim bicem, automatski provali tvoju licnost i vesto na jako pristojan nacin te nikada ne uvredi i ako je miljama ispred tebe od samog starta.

Nivo svesti je na dosta vecem nivou, samim time su i mocniji.... :bye:

Razumem. I ja ih posmatram duze vreme. Zivela sam s dve, pa onda se druzila s dve.
Vucic ti i nije neki svetli primer. (Sloba je bio lav, lavcina, smem reci u sali)
Razumem ja tu intuitivnost i sama imam mesec i merkur u njihovoj kuci, ali... One jebeno ne preuzimaju odgvornosot za svoje postupke! I sve to silno kukumavcenje i patetisanje (Sto i sam Vucic upotrebljava posto je liderstvo patetika?) nije realno vec je alat.
Postujem ribljansku mudrost ali mi je istovremeno i muka od njih. One su cesto svesne svoje slatkoce i bave se manipulacijama. A umeju biti i fine, to neka drugi pricaju, ne iskljucujem. ;)
I jos jedna stvar, ako riba pati, a riba cesto pati, otkud joj ideja da i ljudi oko nje moraju da pate inace su losi, ili na nizem nivou razvoja svesti?
I jos jedna stvar :) Posto su na visem nivou svesti da li to znaci da one nisu odgvorne, te mogu da puse tvoje cigare, piju na tvoj racun, pozajme fotoapart i nikad ti ga ne vrate jer ga izgube i tako nadalje! Otkud takodje ribi ideja da ti njoj dadnes sve korisne informacije i nadjes joj vezu za posao da ti njoj nisi pravi prijatelj i da ako ne daj boze ocekujes slicno za uzvrat si opet sebican, samoziv i naravno ustvari los covek.
Moja riba drugarica je naskocila na decka sa kojim sam ja zapocela nesto nebitno jer je pre deset godina taj decko reko njoj svidjas mi se i tu sve ostalo a mi smo imali konkretan odnos tj. saradnju. Za moju ribu to je nista. A sve je njen trenutni, intuitivni hir. Ako zamerim los sam covek. A ta riba je mocna i na visem nivou svesti i nema nikakve obaveze?
Moj problem je sto sam ih ozbiljno shvatila i smatrala da smo u rangu, jednaki. Ali nismo. Riba je na visem nivou svesti :D
 
Poslednja izmena:
Lavovi treba da spuste loptu, i Ovnovi isto, ne znam sta se opredeljujete mi smo skoro pa isti :) Ali ribe, bato, da se priberu. Sto bi reko Cola: sidji mi malo sa visina i reci sta te zanima :) to je bolje i za njih! Zeljko Joksimovic
 
Poslednja izmena:
I da sumiram ovu moju kenjazu: Riba je mocna jer ona intuitivno ume da izabere osobu koju moze da eksploatise (ja sam lav, meni ljudi osvajaju komplimentima, prosto) bez da ta osoba njih ugrozi, jer ja sam ponosna i ne pada mi napamet da je blatim. Konkretno nju pred konkretnim ljudima :) Njoj sam isto rekla sta mi smeta. Dosadno joj to, mutavi pogled u stranu, ah taj moj ego, nevidljiva suzica i siroki osmeh sa viseg nivoa svesti. :D Moja riba i neprezaljeno vreme posveceno njoj. :) Tu je jos jedna nego s njom sam manje drugovala. Njih dve se sad druze :D Jos jedna zanimljivost ja sam njih upoznala i spojila, ali moja riba smatra da su se njih dve nekako nasle i mojoj ribi smeta kad se ja zezam sa tom drugom, razumes. Nemojte molim vas. Pozdrav!
Meni je ona dala iluziju da imam bliskog prijatelja. Dosta smo se salile i sve i bilo je lepo. :)
 
Poslednja izmena:
I da sumiram ovu moju kenjazu: Riba je mocna jer ona intuitivno ume da izabere osobu koju moze da eksploatise (ja sam lav, meni ljudi osvajaju komplimentima, prosto) bez da ta osoba njih ugrozi, jer ja sam ponosna i ne pada mi napamet da je blatim. Konkretno nju pred konkretnim ljudima :) Njoj sam isto rekla sta mi smeta. Dosadno joj to, mutavi pogled u stranu, ah taj moj ego, nevidljiva suzica i siroki osmeh sa viseg nivoa svesti. :D Moja riba i neprezaljeno vreme posveceno njoj. :) Tu je jos jedna nego s njom sam manje drugovala. Njih dve se sad druze :D Jos jedna zanimljivost ja sam njih upoznala i spojila, ali moja riba smatra da su se njih dve nekako nasle i mojoj ribi smeta kad se ja zezam sa tom drugom, razumes. Nemojte molim vas. Pozdrav!
Meni je ona dala iluziju da imam bliskog prijatelja. Dosta smo se salile i sve i bilo je lepo. :)

Hahahahaha jbg to je sve subjektivni osećaj za ispravno. Ta tehnologija života je bliža vodenim znakovima. ( Škorpija malo zlija, rak malo istripovaniji ) Namazani su jbg, i svi mi to jako dobro razumemo.
Nije to za tebe vatrenu lavicu, vi ste u totalno drugom fazonu. :p
 
jeste kad bi to išlo po horoskopskom znaku

nego zapali vam takvi

- - - - - - - - - -

i kakvi viši, niži tipovi

totalna glupost al kad nemaš pametnija posla nije loše zamajavati se sa tim : ))
 
Hahahahaha jbg to je sve subjektivni osećaj za ispravno. Ta tehnologija života je bliža vodenim znakovima. ( Škorpija malo zlija, rak malo istripovaniji ) Namazani su jbg, i svi mi to jako dobro razumemo.
Nije to za tebe vatrenu lavicu, vi ste u totalno drugom fazonu. :p

:D Nije... trebalo je vremena da se shvati. Mada ja malo vise dramim. Super su ribe. Btw, ja sam devica u podznaku i ovaj forum me je naucio da je to mnogo bolje od lava a uvek mi bilo bezveze sto sam tako nesto bangavo u podznaku. Sad, pricajuci s ovim ljudima ovde, svidza mi se...
Pozdrav, drago mi je ako sam te nasmejala :D
 
Lav je prijatan, a Ovan je pravi ekscentrik zodijaka.

LAvu je Vaga u trećoj, Lav je rođeni diplomata. Lav voli da je omiljen, to mu je najbitnije. Voli da učini svima puno, da bi ga voleli, voli da ga vole.

Ovan ne, njega boli uvo šta će ko da kaže, on voli da se sukobi, voli da bude drugačiji, da ima svoje, autentično, i to najčešće postiže konfrontacijama sa svim oko sebe. Ne voli da ga svojataju, voli sve svoje, bez da se neko meša.

Jbg, to nije popularno. Ali je za divljenje, i zato Ovan ima popularnost, iako je nije hteo, ali takođe ga i mrze, iako mu se dive. AHah...
 

Back
Top