negativna energija

šta raditi kad osetiš negativnu energiju u nekoj komunikaciji?

lično ugl. gledam da se povučem, ako je moguće.

šta vi mislite?

Zavisi od situacije. Ti negativci umeju da ozrače čoveka, pa se nekad - ako imam snage, ili sam primorana da provodim vreme sa takvom osobom - ekstremno trudim da poništim tu energiju svojom pozitivnom energijom ili zezanjem. Da napravim neprobojni pozitivni štit. Ali to ne može dugo da se radi - iscrpljuje, a i besmisleno je.
 
Не признајем термин - негативна енергија. То што осећамо у присуству неке друге особе има своје име, било да осећамо антипатију, било да се осећамо увређени изреченим.
 
И та тзв позитивна енергија је често најобичније глуматање.

Сад треба да сложим усхићену фацу кад сретнем неког а тог тренутка ми рецимо није ни до чега.
 
Šta znači ENERGIJA?
Energija
je sposobnost sistema za vršenje rada

Šta znači NEGATIVAN?
» negativan •
pridev Koji se odnosi na negativ;
Odrečan, obrnut, nepovoljan, loš, nevredan, ništavan, nepoželjan, nekoristan, nazadan (lat.)
Odrečan. supr. pozitivan.

...

konkretno, za mene, u komunikaciji na forumu npr.:

nekonstruktivnost; prenaglašeno, burno emocionalno reagovanje; prebacivanje rasprave na lični plan; nešto što ne pomaže npr. da se dođe do odgovora na temu.

mislim da je koren toga u neosvešćenom egoizmu.
 
U RL negativce ignorišem. Kao da su vazduh.

Ima zaista previše toga što nas čini i nervoznim, i ljutim...stalno smo u nekoj borbi, jurnjavi... e samo mi fale ti likovi što non-stop kukumavče kako je sve loše pa da se samoubijem. Ne, jok ja. Ignore.
 
ljudi koji mrache i kukaju, mogu da budu u problemima ili samo tuzni...
pod negativnom energijom ja podrazumevam neshto sasvim deseto i kad mi u lokal udje lik koji zrachi negativnom energijom obracam paznju na njega i drzim ga na oku, jer to je tempirana bomba... na drugim mestima imam mogucnost da sa takvim likom izbegnem kontakt...
 
šta raditi kad osetiš negativnu energiju u nekoj komunikaciji?

lično ugl. gledam da se povučem, ako je moguće.

šta vi mislite?

u zavisnosti od toga koliko je komunikacija vazna , tachnije neophodna
mada, okarakterisati nekoga da zrachi negativnom energijom je diskutabilno
mozda nema poklapanja energije
ne volim tu rech kad su ljudi u pitanju, vishe raspolozenje.
ako me neko konstantno gazi mrachi na duze staze, onda pozdrav i to je to
 

Back
Top