Masovna tuča na Dorćolu: Srbi uhapšeni zbog prebijanja stranaca

Poruka
21.521
https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Sinoć je na Dorćolu došlo do masovne tuče, a dvojica srpskih državljana privedena su zbog prebijanja stranaca.

Kako prenose beogrdski mediji, opšta tuča grupe mladića i devojaka, uglavnom stranaca, ali i dvojice Srba, izbila je oko četiri sata ujutru na uglu ulica Kneginje Ljubice i Gospodara Jevremove. Kurir piše da su napadnuta dvojica državljana Velike Britanije, jedan državljanin Francuske i dve Beograđanke.

Prema nezvaničnim saznanjima, motiv napada je svađa oko računa u kafiću u kom su stranci proveli veče. Devojke su bile sa strancima u kafiću, a problem je nastao kada im je stigao račun. Navodno, račun je bio prevelik, pa su odlučili da ostave onoliko novca koliko su smatrali da je piće koštalo. Međutim, nedaleko odatle na raskrsnici su ih sačekala dvojica batinaša. Pretpostavlja se da su ih poslali iz kafića da im se osvete jer nisu naplatili račun koliko su želeli.
 
dosli stranci na seks turisticku vikend turu
nahvatali jeftine sponzoruse
a nemaju da plate ni racun koji su napravili i dobili uredno u formi fiskalnog racuna
nije normalno kako nam dobro ide i kakvi nam turisti dolaze
da se to desilo negde van granica srbije, nasi na mestu tih turista bi bili u zatvoru zbog kradje - popio si, a neces da platis

Ima ta fora u Madjarskoj vec duze vreme, udjes u kafic, ono stigne racun za jedno pice 100e...hoces platis neces platis...neces platis, neces da izadjes, hoces da izadjes, sa prelomima moze...
Pa jesu poceli Srbi da lice na propalice i bitange, ovi sto su IN, sto su patriote i slicno..
Mi izdajnici smo na marginama i out...ali mi i ne pljackamo i nismo ponosni na svoj narod koji ovo radi...
 
Klasika. Dođe ti stranac u zemlju i hebe žemske. Nije baš svejedno. A garant neki zalickani, dobili malo po trubici.

A što mi ne bi bilo svejedno, nije mi ni ćerka ni sestra ni žena. Njena čka nije moje da brinem kako je troši.

Nego ne sretoh sponzorušu koju je briga hoće li đuvegija platiti pivo 2,5 ili 10€ dokle god plaća tako da bih pre rekao da je druga klasika..čuješ engleski, ovaj ima para,udri pivo 8€,ne daj fiskal nego štampaj iz kompa...ako se pobuni preti rmpalijama


Ima ta fora u Madjarskoj vec duze vreme, udjes u kafic, ono stigne racun za jedno pice 100e...hoces platis neces platis...neces platis, neces da izadjes, hoces da izadjes, sa prelomima moze...
Pa jesu poceli Srbi da lice na propalice i bitange, ovi sto su IN, sto su patriote i slicno..
Mi izdajnici smo na marginama i out...ali mi i ne pljackamo i nismo ponosni na svoj narod koji ovo radi...

Dobra stara budimpeštanska šema u primeni i dan danas širom istočne evrope i inih zemalja trećeg sveta od ranih devedesetih a i u nekim zapadnim,naročito onim gde je zapad u stvari jug :lol: ...sa tom razlikom što uključuje atraktivne ženske osobe u "službi kluba" koje naručujući piće sa posebnog menija. Ali legalnog,odštampanog sa napomenom na domicilnom jeziku da se primernjuje u određenim satima tako da inspekcije i prijave tiu ne pomažu. Razrađeno do detalja. Ovde su se "atraktivne" ženske osobe prve pobunile za račun koliko sam čitao na nekom drugom portalu. tako da pre bih rekao da je gazda hteo da pojača pazar malo onako džiberski na licu mesta inače bi zvao policiju da to reši. Neplaćanje računa = krađa.
 
Poslednja izmena:
https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Sinoć je na Dorćolu došlo do masovne tuče, a dvojica srpskih državljana privedena su zbog prebijanja stranaca.

Kako prenose beogrdski mediji, opšta tuča grupe mladića i devojaka, uglavnom stranaca, ali i dvojice Srba, izbila je oko četiri sata ujutru na uglu ulica Kneginje Ljubice i Gospodara Jevremove. Kurir piše da su napadnuta dvojica državljana Velike Britanije, jedan državljanin Francuske i dve Beograđanke.

Prema nezvaničnim saznanjima, motiv napada je svađa oko računa u kafiću u kom su stranci proveli veče. Devojke su bile sa strancima u kafiću, a problem je nastao kada im je stigao račun. Navodno, račun je bio prevelik, pa su odlučili da ostave onoliko novca koliko su smatrali da je piće koštalo. Međutim, nedaleko odatle na raskrsnici su ih sačekala dvojica batinaša. Pretpostavlja se da su ih poslali iz kafića da im se osvete jer nisu naplatili račun koliko su želeli.

kakvi seljaci
 
Ima ta fora u Madjarskoj vec duze vreme, udjes u kafic, ono stigne racun za jedno pice 100e...hoces platis neces platis...neces platis, neces da izadjes, hoces da izadjes, sa prelomima moze...
Pa jesu poceli Srbi da lice na propalice i bitange, ovi sto su IN, sto su patriote i slicno..
Mi izdajnici smo na marginama i out...ali mi i ne pljackamo i nismo ponosni na svoj narod koji ovo radi...

evo ja ne znam za to
imam prijatelja koji je drzao jako posecen restoran i koji je svojim konobarima rekao - znam da cete da kradete, ali kad kradete naplatite jedno pice vise za sebe kad je veci racun i to je sve..ako je racun 5000, niko nece da ti zameri ako dodas sebi 300din..ako vas uhvatim da naplacujete preuvelicane racune polomicu vam licno kosti pre nego sto vas izbacim na ulicu
i dodje redovan gost koji je pravio dobar promet i ostavljao uvek dobar baksis i kaze mom prijatelju - nemoj da me shvatis pogresno, ali samo da pitam jesi li podizao cene..nije problem platicu, ali mi je racun malo velik
kaze prijatelj, nisu podizane cene, sad cemo da vidimo mozda je neka greska
i trazi konobaru da donese kontrolni racun i pogleda ga i kaze - znas za upozorenje
kad je racun stigao, gost je porucio za 35.000din, a konobar je na to dodao jos 40.000
prijatelj je gostu rekao, ovo kuca casti, konobara je prebio i trazio da ceo racun on pokrije
sledecih mesec dana ga je prebacio na reon gde sede gosti koji poruce samo jedno pice i ne ostavljaju baksis i posle toga je dobio otkaz
ako je racun bio nerealno nabijen, treba im zatvoriti lokal trajno
 
evo ja ne znam za to
imam prijatelja koji je drzao jako posecen restoran i koji je svojim konobarima rekao - znam da cete da kradete, ali kad kradete naplatite jedno pice vise za sebe kad je veci racun i to je sve..ako je racun 5000, niko nece da ti zameri ako dodas sebi 300din..ako vas uhvatim da naplacujete preuvelicane racune polomicu vam licno kosti pre nego sto vas izbacim na ulicu
i dodje redovan gost koji je pravio dobar promet i ostavljao uvek dobar baksis i kaze mom prijatelju - nemoj da me shvatis pogresno, ali samo da pitam jesi li podizao cene..nije problem platicu, ali mi je racun malo velik
kaze prijatelj, nisu podizane cene, sad cemo da vidimo mozda je neka greska
i trazi konobaru da donese kontrolni racun i pogleda ga i kaze - znas za upozorenje
kad je racun stigao, gost je porucio za 35.000din, a konobar je na to dodao jos 40.000
prijatelj je gostu rekao, ovo kuca casti, konobara je prebio i trazio da ceo racun on pokrije
sledecih mesec dana ga je prebacio na reon gde sede gosti koji poruce samo jedno pice i ne ostavljaju baksis i posle toga je dobio otkaz
ako je racun bio nerealno nabijen, treba im zatvoriti lokal trajno

Значи само по рецепту Веље Илића и све у реду..
 
Стара ствар са дерањем странаца,
а кад их нема - удри по домаћима !

Само ипак не волим силеџијство.

У Београду више нема ни џепароша уметника,
све неки разбојници - гледам га, а он ми извлачи новчаник из џепа !
Иза њега две гориле ...

Ако нам се туризам претвори у оно што је доле у Црној Гори,
онда то ништа неће ваљати !

Одоздо људи долазе и заклињу се : "Никад више доле, никад ..!" :thumbdown:
 

Back
Top