Bjork u Hrvatskoj

Ceca bi napravila veći profit organizatorima plus bi uštedela mnogima putne karte za Srbiju

- - - - - - - - - -


na primer ovo je SRPBSKA verzija one tupave Bjorkine VIOLENTLY HAPPY
Kakva crna Bjorka - SAMO SESA SRBINA SPASAVA

:zurka:
 
Ovo nije tema ni o Ceci, ni o Kosovu, već o Bjork i za ljude koji su zapravo muzikalni, imaju sluha i cene kvalitetnu muziku. I nemoj više nikad da ih stavljaš u istu rečenicu, jer ta seljančura sa razvaljenim ustima i grudima kao trokrilni orman nema ništa zajedničko s Bjork.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam bila ni upućena u to, a realno i ne zanima me šta ljudi u svijetu komentarišu o Kosovu, jer nisam iz Srbije, a i da jesam, ne bih se opterećivala time. Opet kažem, ona je to izjavila jer generalno podržava nezavisnost, a to što je neupućena i što vjerovatno i ne zna gdje se Kosovo nalazi, to je druga stvar.
 
Ja nisam bila ni upućena u to, a realno i ne zanima me šta ljudi u svijetu komentarišu o Kosovu, jer nisam iz Srbije, a i da jesam, ne bih se opterećivala time. Opet kažem, ona je to izjavila jer generalno podržava nezavisnost, a to što je neupućena i što vjerovatno i ne zna gdje se Kosovo nalazi, to je druga stvar.

И ја сам сигуран у то али тиме показује да она и не зна шта подржава што јој обесмишљава мишљење и бунт но добро нећемо о политици да нас глава не боли.
 

Back
Top