Problem sa ulazom za slusalice

Zenit Fan

Ističe se
Poruka
2.184
Imam problem sa Samsung telefonom,tacnije ulazom za slusalice koje kada ubacim u telefon izbacuje ih napolje, tacnije ne cele nego do pola ali i to je dovoljno da se prekine emitovanje zvuka na slusalice
Probao sam sa vise slusalica i u pitanju je definitivno ulaz za slusalice koji je oslabio pa ih izbacuje napolje. Da li ovaj kvar podleze garanciji , i koliko se placa popravka ako je neko imao slicnog iskustva? Hvala unapred.
 
haj da ne otvaram novu temu,kad gurnem sluske do kraja u ulaz,zvuk mi se skroz izoblici,samo mumla nesto i susti,a kad ih gurnem do pola,onda se kao cuje "normalno". a trebalo bi svake sluske gurnuti do kraja,to je valjda normalno? gurnem ih do kraja,em sto se poremti zvuk,em sto telefon izbaci neko google sranje da govorim,neki mikrofon ili ko zna sta..
 
Imam problem sa Samsung telefonom,tacnije ulazom za slusalice koje kada ubacim u telefon izbacuje ih napolje, tacnije ne cele nego do pola ali i to je dovoljno da se prekine emitovanje zvuka na slusalice
Probao sam sa vise slusalica i u pitanju je definitivno ulaz za slusalice koji je oslabio pa ih izbacuje napolje. Da li ovaj kvar podleze garanciji , i koliko se placa popravka ako je neko imao slicnog iskustva? Hvala unapred.

Svaki telefon ima svoje slusalice.ako su ti slucajno uz telefon dali pogresne slusalice idi u prodavnicu i objasni,ako su iole korektni trebalo bi da ti zamene.Ranije su bilo koje slusalice odgovarale bilo kojem telefonu,sad vec nije tako.
 

Back
Top