Gde ima da se kupi...?

Ti ulosci se mogu naci u lilly-ju ii dm-u, mada su ovi sto sam ih ja kupila totalni promasaj, jer ne mogu ni da se zalepe. Mozda sam ja potrefila neke falicne, kutija je plavo-zuta i ne kostaju vise od 200 dinara. Ako neko zna za jos neku marku, neka javi
 
brizna mama:
Mozda u radnji sa stvarima koje rade penzionerke, ugao N.fronta i Balkanske. A meni treba jednodelni kupaci za bazen, kao i kvalitetna gumena kapa za kosu. Unapred zahvaljujem.

outlet u pozeskoj ulici. imali su speedo i arena jednodelne kostime i neki popust. pre desetak dana mogla si da ih kupis za 1000 din.
ako kupujes kostim za bazen obavezno gledaj da model bude *ENDURANCE*. posebna tehnologija, otporan na hlor. traje duuuuuugooooooooooooooooooooooo...
 
zavisi koliko para si spreman da daš za njih. U novom merkaotoru ima jedna radnja sa paprenom skupim i dobrim bade-mantilima.

Mislim da za pristojnu cenu mogu da se nađu u robnim kućama- na Treazijama ili u Knezu
 
pajamaca:
e, da kupila i ja te iste.
koštaju oko 170 dinara.
malo su se zayebali oko lepljive mase:lol:
pa niko neće koristiti to na obične pamučne majice, na koje se savršeno lepi,
nego na dzemperiće, bluzice...
ja sam po sredini zalepila duplofan. i stajalo j eperfektno..jes da mi sad frka da skinem...
da mi košulja ne ostane bez pazduha:lol:

ja to nisam nikada videla niti čula da postoji:shock:
kako funkcioniše, daj objasni, jel vrede?
jesi li ostala bez pazuha na kraju:lol:
 

Back
Top