Gde ima da se kupi...?

a mislish da te za 1800din ne mogu da se pocepaju isto kao i ove za 450din, ako ih sluchajno zakachish za neshto:roll:

aj okachi nam sliku, moooolim te, ali po mogucstvu da ne budesh u sandalama i gorepomenutim charapama

...e pa ne mogu, imam wolfordove i neke italijanske slicnog kvaliteta, stare nekoliko godina i jos nisam uspela da ih pocepam... imam i neke domace kupljene na ulici, odlicnog su kvaliteta a jeftine ali te kineske ne bih uzela ni da mi poklone... kupovala sam kineske stvari napolju i bile su ok ali ovo sto kinezi ovde prodaju je smece...slikacu carape, kutiju sam bacila



Uploaded with ImageShack.us

...zelene su helanke a te petrolej ispadose na slici plave, braon i krem su wolfordove
 
Poslednja izmena:
a mislish da te za 1800din ne mogu da se pocepaju isto kao i ove za 450din, ako ih sluchajno zakachish za neshto:roll:

aj okachi nam sliku, moooolim te, ali po mogucstvu da ne budesh u sandalama i gorepomenutim charapama

pa mogu se pocijepat, al drukcije se.."ponasaju"
i ugodnije su za nosenje + se stvarno mogu nosit duze...
meni npr. omsa skroz kul; jesu (po)skupe, za moj dzep, al opet...isplate se...
i pompea su mi ok, narocito kad kupujem zimske varijante...+ su dosta jeftinije...
jbga, kad preracunas + dodas u racun "dusevnu bol"
(ko onomad kad sam eksperimetirala s nekim gerbijem
pa zamalo ostala bez hulahopki putem... : (... )
 
ja sam dobila na poklon od drugaricine tetke koja radi u nekoj fabrici charapa extra grilonke, ali nisu bash ni grilonke nego ne znam ni ja....svejedno bash lepe charape, ljubichaste i crne...
i smotana drugarica mi progori crne i ja se ubih trazece iste da kupim, pitam koji je proizvodjach, i tako tte generalije(ne razumem se u te dene:lol:) i kaze mi da rade za italijansko trzishte, kod nas ih nema:confused:
 
kineske?
to jos nisam vidjela, a valjda...sve ostalo jesam/mo...
realno, gomila..."zapadnih" brendova ama bash sve sije/sklapa u Kini, Vijetnamu, Bangladesu, Indiji, Tajlandu, Maleziji...
i sve to skupa nikakve veze s...kvalitetom nema
samo, carape jos nisam vidjala : )
 
....ove koje sam ja spominjala ne znam čije su ali su odlične....skoro svake sam
pipnula...mislim da je ona prodavačica od mene šiznula..ali nebitno, morala sam
da vidim pod rukom koji je to kvaliteti..i mogu vam reći da sam oduševljena..imaju
baš za svaki ukus i džep...ima lepih čipkanih...do tih debelih od 100 dena...ma ko
tamo ne nađe čarape za sebe mislim da nigne i neće...
 
Žene, kakve crvene obuće ima u BG?
Zapela sam za crvenu kombinaciju ove zime (veselom bojom protiv hladnoće :mrgreen: )...i našla sam predivnu torbu...AAAALI, u ovoj selendri nigdje pod milim Bogom nema crvene obuće.


E, sad, u obzir dolaze neke polu-čizmice, dakle, ispod lista. I cipele. Ali, ne na petu. Eventualno neka punija peta do 5 cm. :)
Nešto kao ovo.

crvene-franco-cizmice-slika-2758091.jpg


135834_486x.jpg


images


il_430xN.56355706.jpg


AAAAApwZdwcAAAAAAWYaUA.jpg

sofffy pogledaj ovo
http://www.jox.rs/glavna.html

cipele su od 3-4000
cizme niske 4-6000
cizme visoke 6-9000

pre neko vece sam prosla pored jedne njihove radnje na Vidikovcu i videla svasta nesto lepo...
mislim da se ovde na netu i ne vide boje bas najbolje,ali jako puno modela rade i u crvenoj boji..doduse malcice tamnijoj od ove koju ti hoces,a vredi probati :)
 

Back
Top