Севернокорејски војник ПРЕБЕГАО рано јутрос у Јужну Кореју

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
PUCNJAVA NA GRANICI Severnokorejski vojnik PREBEGAO rano jutros u Južnu Koreju





Tanjug | 21. 12. 2017 - 08:34h
Severnokorejski vojnik prebegao je rano jutros u Južnu Koreju, što je drugo takvo bekstvo za poslednjih pet nedelja i četvrto od početka godine.


Južnokorejska agencija Jonhap objavila je da je 19-godišnji vojnik iskoristio gustu maglu i prebegao, a za njim niko nije pucao, kao što se dešavalo u ranijim slučajevima.

Navodi se da je vojska Južne Koreje nakon sat i po ispalila 20 metaka upozorenja iz automatske puške K-3 kada su se vojnici Severne Koreje približili demilitarizovanoj zoni, a posle manje od sat vremena čuli su se pucnji sa severnokorejske strane granice.

http://www.blic.rs/vesti/svet/pucnj...k-prebegao-rano-jutros-u-juznu-koreju/pwl7nrm

Браво јуначе! Још један севернокореј(ан)ац је слободан!!! Слобода за све житеље северне Кореје!!!

Један војник мање у војсци Ким Џонг Уна и један војник више у војсци Доналда Трампа!
 
100-procentna laz.

Citao sam jutros u PyongKimJournal-u, vest glasi da je sinoc 78 juznokorejskih vojnika pobeglo od zapadnog promiskuiteta i potrosackog drustva da se pridruzi patriotskoj braci na severu u borbi protiv imperijalizma na celu s Amerikom. List podseca da je vece pre ovog bega, 86 vojnika JK ucinilo isto i da ima najava da ce se taj broj uvecavati. Vojnici su, napominje list, odmah zamolili za radne uniforme i zahtevali sisanje na Dzongunovku.

photo: juznokorejski vojnik place od srece medju bracom sa severa.
 
Па да. Ал' Бљуц објављује примитивне вести за нас а Информер примитивне вести за вас. Не преклапамо се.

Ou nou. I bljuc i informer su mi podjednako gadni, truju glupostima ljude. Mislim da ne postoji novina koja objektivno izveštava.
 
Из Србије побегло преко 500 000 људи захваљујући немачким новинама Муња (Blic) које су давале подршку марионетским режимима на власти у Београду.

Али могу да се врате, али им не пада на памет!!!

А ова мукица нема где да се врати
 
А они ваши радиои? Фокуси, Глас народа и сл?

Najn, mi vesti i instrukcije dobijamo od vatrogasaca.

srb-NIS-Srpsko-ruski-humani.jpg
 
Sad kad oseti, starcraft, samsung, sony ... e to je zivot a ne ona vukojebina!:rtfm:


Kime smradino dozvoli svojim stanovnicima slobodnu emigraciju ako to pozele!!!

Tреба увести демократију и у севјерну Кореју.

- - - - - - - - - -

Да и они могу да уживају у благодетима капитализма попут Самсунга и Сонита.
 

Back
Top