iskreno

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
da li najbolji sex u životu imate sa sadašnjim partnerom ili ste ga imali sa nekim bivšim?
ako je ovo drugo, da li se nadate da ćete opet naći nekog boljeg ili ćete sa ipak zadovoljiti sa ovim prosečnim, ali ćete uživati u čemu god to već uživate u sadašnjoj vezi?
 
da li najbolji sex u životu imate sa sadašnjim partnerom ili ste ga imali sa nekim bivšim?
ako je ovo drugo, da li se nadate da ćete opet naći nekog boljeg ili ćete sa ipak zadovoljiti sa ovim prosečnim, ali ćete uživati u čemu god to već uživate u sadašnjoj vezi?

Uzivam uvek sa onom sa kojm imam sex, ne razmisljam o bivsima niti ih mistifikujem.
 
da li najbolji sex u životu imate sa sadašnjim partnerom ili ste ga imali sa nekim bivšim?
ako je ovo drugo, da li se nadate da ćete opet naći nekog boljeg ili ćete sa ipak zadovoljiti sa ovim prosečnim, ali ćete uživati u čemu god to već uživate u sadašnjoj vezi?



Meni je najbolji ( do sad :mrgreen:) bio s jednom koja mi nije bila partnerka. Jedna noć samo. Bilo nas veliko društvo, družili se, ona u vezi, ja u vezi. Nismo se nešto ni zarezivali. Prekinula ona, prekinuo ja i naletimo jedno veče jedno na drugo. Proždrali smo se tu noć. I ništa više. Posle se pozdravljali samo. Uz osmeh. :kez:


Nadam se da i ona mene pamti. Inače bi se uvredio. :hahaha:
 
da li najbolji sex u životu imate sa sadašnjim partnerom ili ste ga imali sa nekim bivšim?
ako je ovo drugo, da li se nadate da ćete opet naći nekog boljeg ili ćete sa ipak zadovoljiti sa ovim prosečnim, ali ćete uživati u čemu god to već uživate u sadašnjoj vezi?

Nemam najbolji seks sa sadasnjom poartnerkom niti sam ga sa njom ikada imao.

Medju vise partnerki po kvalitetu seksa su mi u secanju ostale samo dve...

Ostale su sve bile manje vise prosek.

Cak i profesionalke.

Ne nadam se da cu ponovo sresti nesto super u seksu.

Omatorio sam pa ni ja ne pruzam vise kao sto sam mogao nekada.

Zadovoljicu se sa lepim secanjima. :aha2:
 
...ona i ne zna vise da postojim a bilo je u III. bloku St. grada...sretemo se na stepenicama ja iz nekog nemira pozovem je na kaficu a ona samo me za ruku uze i cimeri moji isprepadani kako je izgledala odose kao po naredbi...vise nije bilo rikverca ...imadoh 'Ines' na gramofonu i ...g o t o v o ....zabrljam tako u nehatu i izgubljenosti ...nije proslo dva mjeseca a ona meni...bila sam dva dana u zemunskoj bolnici...tako ovaj Mamlaz i danas boluje i Vrsac i Zemun i III. blok...to je jedna od mojih brljotina a svaka je bila bolja od dobar_dana i ljepsa od najljepse orhideje i ako ih nazivam,- 'brljotinama' ...sad mi Bog kriv...:(
 
Poslednja izmena:
...ona i ne zna vise da postojim a bilo je u III. bloku St. grada...sretemo se na stepenicama ja iz nekog nemira pozovem je na kaficu a ona samo me za ruku uze i cimeri moji isprepadani kako je izgledala odose kao po naredbi...vise nije bilo rikverca ...imadoh 'Ines' na gramofonu i ...g o t o v o ....zabrljam tako u nehatu i izgubljenosti ...nije proslo dva mjeseca a ona meni...bila sam dva dana u zemunskoj bolnici...tako ovaj Mamlaz i danas boluje i Vrsac i Zemun i III. blok...to je jedna od mojih brljotina a svaka je bila bolja od dobar_dana i ljepsa od najljepse orhideje i ako ih nazivam,- 'brljotinama' ...sad mi Bog kriv...:(

Ne razumem, devojka je ostala trudna?
 
...niti je sto rekla...obavijestila...samo je pokusala poslije toga da osvjezimo ali nekakva sramota i danas traje...cini mi se kad bih prosao njenim gradom sreo bih je i opet bi bila ona ista...a, ja onaj isti dripac izgubljeni sa mislima djetinjim u glavi...nije bilo bas u redu da ovo napisem ali,- napisah...:(
 
...niti je sto rekla...obavijestila...samo je pokusala poslije toga da osvjezimo ali nekakva sramota i danas traje...cini mi se kad bih prosao njenim gradom sreo bih je i opet bi bila ona ista...a, ja onaj isti dripac izgubljeni sa mislima djetinjim u glavi...nije bilo bas u redu da ovo napisem ali,- napisah...:(

Ali ako je to sakrila od tebe, ti nikako nisi mogao da znaš. Odluku je donela sama, iako je trebalo da je donesete zajedno. Verujem da bi bila drugačija da ste oboje učestvovali u tome....
 
Ali ako je to sakrila od tebe, ti nikako nisi mogao da znaš. Odluku je donela sama, iako je trebalo da je donesete zajedno. Verujem da bi bila drugačija da ste oboje učestvovali u tome....

...ostala je karakter i poslije a ja i nijesam trebao ovdje postaviti jer sigurno da je vazna osoba i ...no Iskreno moram izreci da niti ljepse noci a niti vece sjenke na Faraonn_a...znam da je i danas Dama...hvala ti na ovim rijecima Li_Re ali to ostaje sjenka na Faraonn_ovo ponasanje ...nespremnost da ozbiljno shvati najozbiljnije 'stvari' u zivotu...i danas molim ovako iz etra dragu mi X...da oprosti ili sjeti ...
P.S.
...no, pod temom Iskreno Ovo i ne pripada jer nema tu od iskrenosti i vitestva ni O....
 

Back
Top