Proslava Nove godine

Ja volim i volim što provedem kvalitetno vreme sa porodicom
Najgore ng su mi bile kod prijatelja gde smo se smsrali sa malom decom i kolektivno baljezgali
Praznična kupovina volim ali mislim da je preterivanje kao što smo skloni u svemu
 
mnogo volim,al mi se desava kao ove godine da imam pare,al nemam ideje za poklone.jednostavno nisam bas mnogo trenutno fokusirana na druge.a nekad imam milion ideja,a para,ne,para nema...elem,svako uvek dobije nesto ispod jelke,pa nekad su to samo bokserice,a nekad nesto bolje
volim da otputujem negde za novu godinu,volim trgove i koncerte na njima,volim novu godinu i u diskoteci,restoranu,samo ne volim kad je sedeljka kod nekog u stanu.to se bas nekako ubedacim.onda radije volim da smo sami kod nase kuce
kitim jelku 31 decembra popodne i stoji mi do sv jovana
 
Volim jelku poklone i sve te ng gluposti
Ali više na proslave ne idem naročito ne kod drugih
Restoran je ok ali samo u društvu zanimljivih prijatelja i neko veselo mesto
Ceca Seve i sl nikad više
Ni glupljeg slavljenja ni veće potrošnje
 
Volim jelku poklone i sve te ng gluposti
Ali više na proslave ne idem naročito ne kod drugih
Restoran je ok ali samo u društvu zanimljivih prijatelja i neko veselo mesto
Ceca Seve i sl nikad više
Ni glupljeg slavljenja ni veće potrošnje

Ovako i ja, samo umesto restorana neki klub sa dobrom muzikom. Ali od toga nema ništa. Biće sa dragim prijateljima koji imaju sitnu decu.
 
Е, види, док нисмо добили дете, Нова година ми је била асоцијација на путовања у топлије крајеве и повратак кући тамо око Српске.

Од кад је зверка стигла, Нова година ми је асоцијација на ушушканост, опуштање, гледање ТВ-а, ако има шта, играње по кући, украшавање, сарме (:evil: мрзим колико могу да их поједем)...

У сваком случају, нешто лепо, паре су небитне.
 
Е, види, док нисмо добили дете, Нова година ми је била асоцијација на путовања у топлије крајеве и повратак кући тамо око Српске.

Од кад је зверка стигла, Нова година ми је асоцијација на ушушканост, опуштање, гледање ТВ-а, ако има шта, играње по кући, украшавање, сарме (:evil: мрзим колико могу да их поједем)...

У сваком случају, нешто лепо, паре су небитне.

:heart:
 

Back
Top