Како сте упознали вашег садашњег партнера?

Na fakultetu, sve je pocelo iz prijateljstva.
Poceli da se druzimo pre pocetka trece godine, a pre toga se uopste nismo ni poznavali nesto mnogo, niti smo pricali.
Prvo sam je posmatrao iskljucivo kao drugaricu, ali posle 5 meseci druzenja sam shvatio da mi se svidja, cak sam je i sanjao :lol:
Problem je bio sto sam mislio da nema sanse da budemo zajedno.
To je bilo jako frustrirajuce, cak sam pokusao da smanjim i kontakt sa njom, samo da bi mi bilo lakse, jer sam cesto razmisljao o njoj.

I 3 meseca nakon toga, odlucim da prelomim :D To se desilo kod nje, nesto smo se zezali, kao da dodjem bla bla, i ja sam na kraju stvarno dosao :lol:
Citali smo kao neku knjigu, neke citate koje je pominjala, i ja sam zgrabio priliku i poljubio je... sve se toliko brzo odigralo da nisam ni bio svestan sta se dogadja :D
Ispostavilo se da sam se i ja njoj isto svidjao, i da je planirala ili da ona napravi prvi korak, ili da se udalji od mene :lol:
 
Ma ima ono, ti izađeš, ona isto, pa naletite jedno na drugo. :malav:

E to mi se bas nije desilo da naletim na neku, i da se tako skapiramo odmah :D
Doduse, retko kad izlazim negde, ako izuzmemo pabove i kafice :D

Jedino sto mi se desilo da me je videla neka likusa koja poznaje moju drugaricu, svideo sam joj se, pa je drugarica bila posrednik :lol:
 
jao nostalgija i 80e:zaljubljena:
Jok, kakve '80-e, ja sam tako kasnije oko 2000-te, ali šta znam kako je sad... :deda2:
~~~~~~~

E to mi se bas nije desilo da naletim na neku, i da se tako skapiramo odmah :D
Doduse, retko kad izlazim negde, ako izuzmemo pabove i kafice :D

Jedino sto mi se desilo da me je videla neka likusa koja poznaje moju drugaricu, svideo sam joj se, pa je drugarica bila posrednik :lol:
Pa nisam mislila bukvalno da padneš preko nje, nego se upoznate slučajno, ili vas neko upozna, pa se onda slučajno vidite kad odeš na mesto na koje ona izlazi, pa tako svašta, nešto... :flert:
 
Namjestili moja i njena sestra kad sam bio u Njemačkoj . Pita me njena sestra preko telefona da li bih pričuvao
njenu sestru nekoliko sati jer ona i moja sestra planiraju u šoping . Ja pristanem misleći da je njena sestra neko
dijete od 7-8 godina . Kad sam je vidio noge su mi se odsjekle .

Au druze, koji si ti srecnik :D
 

Back
Top