Prvo vidjenje

a,ako je alergična na cvet, gluten, smoki, kikiriki, trt , mrt?

evo, zamišljam da sam žensko, dopisivala se, zagorela sam, od treme guza mi žvaće gaće, malo sam se i posekla dok sam brijala noge, skockala sam se, ali pomalo mi hladno..i otud ide klipan, nosi mi cveće i čokoladu, lepo ne znam kud ću ni sa sopstvenim rukama, a kamoli sa hebenim cvećem i čokoladaom
on se nešto , kao, smeši, sav usiljen, leva mu desnoj smeta, još misli da treba i da me zaskoči, kao u lošem američkom filmu i da ja pristanem, ipak mi je doneo cveće i čokoladu, jooojjjj

brrrrrrrrr
 
Nikakvi pokloni, cveća, parfemi... Na prvi sastanak poneseš sebe, budeš normalan, opušten, platiš piće ili šta već, a ni to nije obavezno, ako insistira da podelite račun, podelite. Svaki poklon deluje obavezujuće i ne odaje baš dobar prvi utisak...
Ovo " budi normalan " malo teže jer je momak stariji od 40 godina a nema pojma kako da se ponaša na prvom sastanku .
Zbog ovoga " budi normalan " pročitaj teme koje momak otvarao u zadnjih par mjeseci pa ćeš pasti na doope .
 
Ovo " budi normalan " malo teže jer je momak stariji od 40 godina a nema pojma kako da se ponaša na prvom sastanku .
Zbog ovoga " budi normalan " pročitaj teme koje momak otvarao u zadnjih par mjeseci pa ćeš pasti na doope .

Pa ne znam čoveka, sad ću da bacim pogled... :flert:
Ali opet šta sad, svako zaslužuje šansu, za sve postoji prvi put i tako to...
 
Da pitam zenske na prvom vidjenju da li nije bezveze da se nesto pokloni?

Eto postavite sebe u toj situaciji kako bi ste reagovale na neki poklon od nekog koga prvi put vidite? Normalno pre toga ste se upoznali recimo na internetu i caskali o svemu danima i tako dosli do sledeceg nivoa to jest licnog upoznavanja.

A ako jeste glupo da se pokloni nesto ond nista a ako nije sta bi najvise ostavilo pozitivan utisak na vas, da li cvece ili cokolada, ili neka kozmetika, parfem, ili nesto sasvim drugo?

Pri tom je ona jako obrazovana, profesor a i nije bas matora ima 33 godine. Pored svega toga prosto je neverovatno lepa pa sve skupa malo sam u panici.

Ako pokloniš nešto osim cveta, prvi će ti biti i poslednji.
 
poklonis joj akvarij sa zlatnom ribicom i kazes da ispunjava zelje... nazoves je za nekoliko dana i pitas da li slusa ribica... ako ona kaze ne predlozis se da zamijenis ribicu :mrgreen: i obecas da ces biti dobar i ispunjavati sve njezine zelje :aha:
 
Da pitam zenske na prvom vidjenju da li nije bezveze da se nesto pokloni?

Eto postavite sebe u toj situaciji kako bi ste reagovale na neki poklon od nekog koga prvi put vidite? Normalno pre toga ste se upoznali recimo na internetu i caskali o svemu danima i tako dosli do sledeceg nivoa to jest licnog upoznavanja.

A ako jeste glupo da se pokloni nesto ond nista a ako nije sta bi najvise ostavilo pozitivan utisak na vas, da li cvece ili cokolada, ili neka kozmetika, parfem, ili nesto sasvim drugo?

Pri tom je ona jako obrazovana, profesor a i nije bas matora ima 33 godine. Pored svega toga prosto je neverovatno lepa pa sve skupa malo sam u panici.

Poklon moze ali nesto primereno.
Primereno tebi i primereno njoj.
 

Back
Top