Da li na prevaru uzvratiti prevarom?

Ne treba.

Nego ako prevarena osoba ima snage da oprosti, treba da oprosti, pod uslovom da se osoba koja je zgresila iskreno kaje.

Ako nema snage da oprosti, treba se razici.

Bas tako.
Samo, tu snagu malo ko ima.
Jer nije bitno samo oprostiti
vec treba zaboraviti da smo orostili.
Msm, ako "oprostis" pa to nabijas na nos....

Licno, ne bih mogao preko toga da predjem
Cak i ako bi ostali zajedno
 
je l oldtajmer milf :think:

A ja sve vreme mislim da je oldtajmer auto, kad ono, međutim.... :fdlan: :rotf:

~~~~~~~~~
OT: Ko počini prevaru, umreće u najgorim mukama...
snap-out-of-it-smiley.gif
 
Zanimljivo je da bi dosta ljudi odgovorilo na prevaru prevarom. Mene zanima sa kim bi uzvratili?

Razmisljam, da me prevari, mozda bih i u tom prvom naletu besa zelela da mu uzvratim, ali sa kim?

Bivse ne vidjam ni izdaleka, na poslu nista, muski prijatelji su mi zaista samo prijatelji...

Jedino da napadam komsiju ili da pokupim nekog u izlasku?
 
Zanimljivo je da bi dosta ljudi odgovorilo na prevaru prevarom. Mene zanima sa kim bi uzvratili?

Razmisljam, da me prevari, mozda bih i u tom prvom naletu besa zelela da mu uzvratim, ali sa kim?

Bivse ne vidjam ni izdaleka, na poslu nista, muski prijatelji su mi zaista samo prijatelji...

Jedino da napadam komsiju ili da pokupim nekog u izlasku?

kakvi bre bivsi ko da je bitno s kim ,na svakom koraku radodajki,poenta i jeste u sexu oduvek a ne vaganjem emocija i dal ima diplomu
 
Zanimljivo je da bi dosta ljudi odgovorilo na prevaru prevarom. Mene zanima sa kim bi uzvratili?

Razmisljam, da me prevari, mozda bih i u tom prvom naletu besa zelela da mu uzvratim, ali sa kim?

Bivse ne vidjam ni izdaleka, na poslu nista, muski prijatelji su mi zaista samo prijatelji...

Jedino da napadam komsiju ili da pokupim nekog u izlasku?

Stvori se prilika, ne mora se istog casa uzvratiti.
 
Jašta, ko hoće - nađe način, ko neće - nađe izgovor....:whistling:
A ko počini preljubu, uzvratiće mu se istom merom ili duplo, za svaki slučaj...

jel se to pozivas na norme tradicije. ocekujem da das svom muzjaku tek u braku. A zene eto mlade treba dosta da prodju jer je tesko kontrolisati nagon. e pa i nama je tesko kontrolisati nagon kad vidimo zgodan picic. sto bi se kontrolisali. priroda kaze uzjasi sto vise zenki.

- - - - - - - - - -

odmah umiri ego.

mislim, otkad je to ženi problem da nađe seks?

nesto nisam video da su preterano sretne one koje su na redaljci. zenska priroda je da nadje partnera podrsku ljubav. Naravno to njen muz treba da joj pruzi, ali sa jednim ali.
 

Back
Top