Pomozimo finansijski zavrsetak filma o svetom Knezu Lazaru !

Никако ми није јасно зашто се у трејлеру цар Лазар приликом мачевања окреће око своје осе?

И то након што својим мачем удари мач противника. Како може са тешким оклопом и тешким мачем којим удара у мач противника да се окрене око своје осе (а иначе тиме и окрене леђа противнику)?
 
Никако ми није јасно зашто се у трејлеру цар Лазар приликом мачевања окреће око своје осе?

И то након што својим мачем удари мач противника. Како може са тешким оклопом и тешким мачем којим удара у мач противника да се окрене око своје осе (а иначе тиме и окрене леђа противнику)?

Pa to je cool

WO095l8.jpg
 
С обзиром да се ради о националном пројекту (како пише на крају промотивног видеа), као и потенцијалном едукативном средству (“Deluje edukativno, posebno ideja da film uđe u sastav učila u školama za nastavu istorije"), зашто тај пројекат не финансира држава???
 
С обзиром да се ради о националном пројекту (како пише на крају промотивног видеа), као и потенцијалном едукативном средству (“Deluje edukativno, posebno ideja da film uđe u sastav učila u školama za nastavu istorije"), зашто тај пројекат не финансира држава???

Можда зато што је прича о томе да филм буде употребљен за наставу историје само маркетинштки трик којим продуценти хоће да намакну још више пара за своје џепове?
 
С обзиром да се ради о националном пројекту (како пише на крају промотивног видеа), као и потенцијалном едукативном средству (“Deluje edukativno, posebno ideja da film uđe u sastav učila u školama za nastavu istorije"), зашто тај пројекат не финансира држава???

ima preca posla


finansiranje muzickih fontana u beogradu
 
Просе, уместо да пројекат има свој економски део у коме улагачи улажу новац, и сразмерно успеху пројекта остваре повраћај дела новца или целокупног или остваре профит.

Malo sam gledala kako izgledaju ti crowfunding projekti za americke filmove. Da bi dobio neki procenat zarade, moras da ulozis bas dosta love. A meni se svidja to tamo mozes da ulozis i sicu / desetak dolara/ i onda ti u zavisnosti od toga koliko si love dao posalju fotku, majicu filma, ako je malo veca kinta neki lik u filmu se zove po tebi, a za jos malo vecu lovu i ti glumis u filmu /ulogicu/. To je mnogo simpaticnije i pankerskije resenje, ne obavezuje filmadzije da zarade lovu, nego samo da pokriju troskove...
 

Back
Top