Nemogucnost zaceca

Maychee94

Početnik
Poruka
2
Zdravo, drage moje. Imam 23 godine, a verenik 30. Vec vise od godinu i po verenik i ja radimo na bebi. I nista. ???? On je isao na spermografiju i sve je ok. Moj ginekolog mi je dao uput za proveru hormonkog statusa i tumor markera. To je sve ok. Uzimali su mi briseve. Papa test je ok. Imala sam hlamidiju i eserihiju. Za to smo pili neke antibiotike koje nam je ginekolog prepisao. Proveravam ovulaciju LH trakama. Danas mi je 15-i dan i LH tracica pokazuje negativno ali ja imam jake bolove u donjem delu stomaka i imam utisak kao da mi je dole sve mokro. Imate li slicnih iskustava? Bas sam pod stresom. Hvala. :)
 
To ti je to i sama znaš da si pod stresom dotle neće biti ništa.Lepo opušteno odete negde na godičnji opustite se i puno sreće.Mi smo 14 dodina mučili i kad su nam rekli više nema nego veštaćko izračunali koliko para i mislili ništa od toga.Sledećeg meseća imali smo sreće. Ako se odlučiš za veštačko za Prag sam čuo da odlično rade.
 
Zdravo, drage moje. Imam 23 godine, a verenik 30. Vec vise od godinu i po verenik i ja radimo na bebi. I nista. ???? On je isao na spermografiju i sve je ok. Moj ginekolog mi je dao uput za proveru hormonkog statusa i tumor markera. To je sve ok. Uzimali su mi briseve. Papa test je ok. Imala sam hlamidiju i eserihiju. Za to smo pili neke antibiotike koje nam je ginekolog prepisao. Proveravam ovulaciju LH trakama. Danas mi je 15-i dan i LH tracica pokazuje negativno ali ja imam jake bolove u donjem delu stomaka i imam utisak kao da mi je dole sve mokro. Imate li slicnih iskustava? Bas sam pod stresom. Hvala. :)

Opusteno bejbe, bice onako kako je Bog zamislio
..
A nije smak svijeta ako bracni par nema djecu
..ljubav između vas dvoje je najvaznija...zayebi sta ce ko misli...:heart:
 
Opusteno bejbe, bice onako kako je Bog zamislio
..
A nije smak svijeta ako bracni par nema djecu
..ljubav između vas dvoje je najvaznija...zayebi sta ce ko misli...:heart:

Jel to misliš na onog čarobnjaka koji samo mahne štapičem i stvori Zemlju, opet mahne i stvori Sunce (dan - noć), još jednom mahne i stvori dinosauruse, i čoveka ?

E, taj najmanje ovde može pomoći prijatelju. Odlepršao je negde, ima već 6000 godina .
.....................................................................
Što se začeća tiče, samo opušteno, bez stresa i bez ultimatuma.
Mislim da trpiš neku vrstu pritiska, da li od strane muža ili porodice, što nije dobro.
Ako iz bilo kog razloga osećaš da ti se trudnoća nameće sa strane, tvoje telo reaguje tako što ignotiše začeće.
 
Jesi li proverila da li imas sindrom policisticnih jajnika? Veoma cesto te zene imaju problema sa zacecem. Uglavnom veoma je vazna dijeta u tom slucaju. Moja sestra pati od tog nesrecnog sindroma, ja sam eto bar to izbegla, a kada je promenila ishranu, vrlo malo ugljenih hidrata i ne jede secer pocela je pod stare dane da se trudi da ne ostane u drugom stanju.
 

Back
Top