Oglasi licne prirode

Nisam. Mada ako ima neka lepa forumašica, slobodna kao i ja, koja voli sport, putovanja i kućne ljubimce, neka mi se javi preko foruma :hahaha: Lako će me pronaći na temama na forumu, a onda nakon nekoliko razmenjenih poruka, raspoložen sam i za privatno upoznavanje, ne bitno dal je iz Novog Sada, Beograda ili Zemuna :hahaha:
 
esam na krstarici mislim davno kao da mi trebaju pare za viđanje i svi su se zezali ali jedan mi je pisao pa sam se povukla stadoh

-> šta ti je inostranstvo, je l da ima 2 državljanstvo :zper: ili da joj u LK piše inostranstvo

e ovo pomeram granice

:neutral:
 
Ja sam pre izvesnog vremena,predlozio na ovom Forumu,da se otvori nova rubrika,odnosno da se uvedu LICNI OGLASI. To bi pomoglo mnogim usamljenim clanovima
Krstarice,oba pola,da nadju srodnu dusu,bilo za brak,cisto peijateljstvo,a zasto ne,i za seksualna uzajamna uzivanja.! Pored toga,i oni koji su ozenjeni i udati a kojima je
dosada zavladala u njihovim bracnim krevetima (sto je normalno) mogli bi da nadju partnera ili partnerku,za povremene diskretne seksualne usluge.!:heart::D:heart:
 
2396_tmb_141061040_39935-56dbd5b8f1dd811e8547c40ad025ab89.jpg


- - - - - - - - - -

6.jpg


- - - - - - - - - -

spomenik-smesno-i-zalosno.jpg
 
počeo sam da nosam različite čarape
još samo gaće poderane da počnem furati,i istegljene,da mi onako ispadnu jaja sastrane i biću pravi klošar

- - - - - - - - - -

ja sam klošar kokošar

- - - - - - - - - -

mada mislim da,sagradiću šajkuuuu:whistling:
 

Back
Top