Nemacki vrhovni sud presudio da virus malih boginja ne postoji!!!

Od vas dvoje mi treba samo jedno, odgovor na pitanje:

Da li je nemački sud presudio da virus malih boginja ne postoji?

Nebitan je sud, njegova korumpiranost, sve okolnosti, vakcinacija, teorije zavere, bitne su samo konkretna vest i njena tačnost.

Odgovom na pitanje, jednostavnim DA ili NE, definisaćete svoju poziciju. Dakle?

Nas dvoje savko u svoje ime možđe da odgovori šta god hoće.

Meni je srpski sud poslao rešenje 9-tog dana, a rok za žalbu je 8 dana. Pametnom dovoljno.

Bitna je korumpiranost. Tačnije najbitnija.

Šta znači "definisaćete svoju poziciju"? Kakvu "poziciju"? Ko si bre ti da "definišeš nečiju poziciju", bez "caps Lock" slova - recidiva histerije (ženske bolesti)? Kose dere? Onaj ko nije u pravu. Mnogo si se ti zaleteo. Moja ili biulo čija "pozicija", šta god ti to značilo, nema veze ni sa tobom ni sa ovoim forumom. Jasno?! Ostav! Av! Av!
 
Želiš li da odgovoriš na pitanje, da li je vest koja je u naslovu teme tačna ili ne?

"Definisati svoju poziciju" znači da zauzmeš stranu na osnovu datih činjenica. Imamo naslov i tekst vesti, imamo originalni tekst presude, nije teško zauzeti stav o tome da li preneta vest odgovara onome što je navedeno u presudi suda.

Evo linkova:

vest: http://vakcinainfo.org/2017/01/20/n...auka-je-pet-decenija-obmanjivala-covecanstvo/

originalni tekst presude: http://lrbw.juris.de/cgi-bin/laende...df690aba6e4874acafaf45b6&nr=20705&pos=0&anz=1

Da li naslov i tekst vesti odgovaraju tekstu presude? To je ključno pitanje ovde i zauzimanjem stava definišeš svoju poziciju.
 
Želiš li da odgovoriš na pitanje, da li je vest koja je u naslovu teme tačna ili ne?

"Definisati svoju poziciju" znači da zauzmeš stranu na osnovu datih činjenica. Imamo naslov i tekst vesti, imamo originalni tekst presude, nije teško zauzeti stav o tome da li preneta vest odgovara onome što je navedeno u presudi suda.

Evo linkova:

vest: http://vakcinainfo.org/2017/01/20/n...auka-je-pet-decenija-obmanjivala-covecanstvo/

originalni tekst presude: http://lrbw.juris.de/cgi-bin/laende...df690aba6e4874acafaf45b6&nr=20705&pos=0&anz=1

Da li naslov i tekst vesti odgovaraju tekstu presude? To je ključno pitanje ovde i zauzimanjem stava definišeš svoju poziciju.

Pa šta ako je sud nešto presudio, naivčino? To je dokaz za šta? Kako već rekoh, meni je sud iz Novog Sada poslao rešenje 9-tog dana, a rok za žalbu je 8 dana. Pametnom dosta.

Ne pada mi na pamet da ti pišem kilometarske tirade. Jednostavno se protivim svakoj prisili i ne možeš mi ništa. Ni ti ni takvi slabići kao ti. Ende.

Znam šta sve zanči, ali ne prihvatam ništa od tebe. Ojha.

Moja "pozicija" nema nikakve veze sa tobom. Ja se protivim svakoj prisili i tako će biti dokle god sam živ. Kraj priče. Koja si ti naivčina. :rida:

- - - - - - - - - -

Do mene se malopre dokotrljala jedna kockica koja nije imala šest strana, nego sedam.

- Ko si ti? - upitao sam tu sedmu stranu.

- Ja sam ona tačka, onaj sedmi pečat sa vela svih tajni.

Ja sam rođen sa po sedam prstiju na svakoj ruci, i zato sam drugačiji; ti prsti, viškovi, izvlače one najtananije zvuke na onoj harfi stihova, padova, besciljnosti, lutanja, povremene hrabrosti i svega ostalog što ide uz lajanje paščadi i zavijanje hijena.
 
Od vas dvoje mi treba samo jedno, odgovor na pitanje:

Da li je nemački sud presudio da virus malih boginja ne postoji?

Nebitan je sud, njegova korumpiranost, sve okolnosti, vakcinacija, teorije zavere, bitne su samo konkretna vest i njena tačnost.

Odgovom na pitanje, jednostavnim DA ili NE, definisaćete svoju poziciju. Dakle?

talibanu na to sam ti vec 10X odgovorila ali evo i 11.X - sud je presudio da u vakcini protiv malih boginja nema virusa malih boginja....naslovi po novinama su uvek takvi - senzacionalisticki....dakle - u vakcini je cela celija nikakav virus....gde je virus ti sigurno bolje znas pa ces da nam objasnis
 
Mislim da je pitanje dovoljno jasno, time što ne želiš da odgovoriš si zapravo rekao mnogo.

Apsolutno ništa. Je6e mi se za odluku bilo kg suda. Žuborim na sve sudove i sve sudije. Tačka.

- - - - - - - - - -

talibanu na to sam ti vec 10X odgovorila ali evo i 11.X - sud je presudio da u vakcini protiv malih boginja nema virusa malih boginja....naslovi po novinama su uvek takvi - senzacionalisticki....dakle - u vakcini je cela celija nikakav virus....gde je virus ti sigurno bolje znas pa ces da nam objasnis

Naivčina i ženomrzac veruje u sve što pročita. I poziva se na neki sud. Ali najsmešnije je što je umislio d amože da određuje "nečiju poziciju". Au je6ote. Sve sam doživeo, ali ovo mi je novo iskustvo.

- - - - - - - - - -

Sad sam pogledao Fuadove postove. Pa on piše samo o vakcinama i ni o čemu drugom. Odnosno primorava ljude da se vakcinišu. I to na silu. Mene neće. I nervira se kad se pojavi neko koga ne može naterati. I vređa ga kao psa. I sad neka mi neko kaže da nije na zadatku i da ne radi za nekoga. Malo morgen.
 
zapadni sudovi nisu kao nasi sudovi.... evropski sud pravde je nedavno presudio da ce od sad proizvodjaci vakcina da placaju odstete onima koje su osakatili i ubili vakcinama....nema vise da ih placa drzava od para poreskih obveznika ....kukao je na tu odluku kao pravi altruista, kaze vakcine ce sad da poskupe.... kao zabrinuo se zbog toga a ne zato sto nece vise biti onolike provizije koju uvoznici stavljaju u dzep a ionako odstete ne isplacuju niti za njih postoje osteceni....mada, ne bi me cudilo da se u banana drzavama nastavi dosadasnja praksa po kojoj se drzava i uvoznici vakcina potpisuju proizvodjacima vakcina da ih nece teretiti kakve god posledice po stanovnistvo nastale njihovom upotrebom....odstete ionako ne isplacuju samo neku sicu daju botovima da pricaju okolo kako su vakcine 100% bezbedne i efikasne ...i ostale nebuloze koje sire internetom - umrecete ako se ne vakcinisete, umrecete ako vam komsija nije vakcinisan i sl.
 
zapadni sudovi nisu kao nasi sudovi.... evropski sud pravde je nedavno presudio da ce od sad proizvodjaci vakcina da placaju odstete onima koje su osakatili i ubili vakcinama....nema vise da ih placa drzava od para poreskih obveznika ....kukao je na tu odluku kao pravi altruista, kaze vakcine ce sad da poskupe.... kao zabrinuo se zbog toga a ne zato sto nece vise biti onolike provizije koju uvoznici stavljaju u dzep a ionako odstete ne isplacuju niti za njih postoje osteceni....mada, ne bi me cudilo da se u banana drzavama nastavi dosadasnja praksa po kojoj se drzava i uvoznici vakcina potpisuju proizvodjacima vakcina da ih nece teretiti kakve god posledice po stanovnistvo nastale njihovom upotrebom....odstete ionako ne isplacuju samo neku sicu daju botovima da pricaju okolo kako su vakcine 100% bezbedne i efikasne ...i ostale nebuloze koje sire internetom - umrecete ako se ne vakcinisete, umrecete ako vam komsija nije vakcinisan i sl.

Svi su oni ista gowna, izašla iz iste kuhinje. Svi imaju iste šefove.

- - - - - - - - - -

Gde u presudi piše da u vakcini nema virusa? Koji je to član?

Nekoga ozbiljnog je baš mnogo briga šta piše ženomrzac Muad halal vera Fuad na podforumu Teorije zavera u sekciji Zabava. :hahaha1:
 
Isto važi i za tebe, dok god o štetnosti vakcina pišemo na ovom forumu to je moja pobeda. Ovaj podforum je jedino pravo mesto za takve nebuloze.

Na ovom pitanju sam vas upravo raskrinkao. Ne umete da diskutujete, istina vas ne zanima, samo promocija vaših sektaških dogmi. Opet ste pobegli u vređanje neistomišljenika, jer drugi izlaz ne vidite. Hteli vi to da priznate ili ne, pobedio sam.
 
Isto važi i za tebe, dok god o štetnosti vakcina pišemo na ovom forumu to je moja pobeda. Ovaj podforum je jedino pravo mesto za takve nebuloze.

Na ovom pitanju sam vas upravo raskrinkao. Ne umete da diskutujete, istina vas ne zanima, samo promocija vaših sektaških dogmi. Opet ste pobegli u vređanje neistomišljenika, jer drugi izlaz ne vidite. Hteli vi to da priznate ili ne, pobedio sam.

Za mene ne važi apsolutno ništa. Ja sam incognito. Ne upinjem se da dokažem ništa. Samo se protivim prisili. A ti pucaš kao zvečka. Nisi za bolje. Pa ti i jesi za nebuloze, jer pišeš jedino ovde i još na jednoj temi o fašističkim vakcinama. Ma ne, uopšte nisi na zadatku. Mukica.

Opet ti pominješ neke sekte i sektaške dogme. Po N-ti put, žuborim ti na sektu, na sve sekte i na sve sektaše. I na sve sektaške dogme. I na sve gurue. Ne zanima me nijedna sekta, nijedna ljudska organizacija, bilo kakav guru, bilo kakva ideologija i članarina. Ne dam pare nikome bre, ma ni stranci, a kamoli nekoj tvojoj buđavoj sekti. Nema šanse. I tačka. Videli smo ko koga vređa, jadni ženomrscu. To "pobedio sam", tako sam se ja ponašao do 11-te ili 12-te godine. :sad2: Neka bude da si pobedio. :hahaha: Ali ja se nikada neću vakcinisati, otići kod lekara, dati novac lekarima i koirstiti njihove lekove. :cepanje: Pobedio si, ako. :rotf: Nisi ti u stanju da raskrinkaš ni psa lutalicu. :rida: On je za tebe marka. Videli smo ko je nepismen i ko ne ume da piše na svom maternjem jeziku. E, žalosti.

- - - - - - - - - -

Tražim izvesnog čankolisca koji će biti rad da mi pridržava peškir, da mi primiče stolicu, da mi se nasmeši kada mu pucketanjem prstiju dam znak, tražim pužića koji će nositi moje hirove na svojim leđima... Tražim saradnika koji neće pristati na ono gore napisano.

- - - - - - - - - -

U današnjim vijestima je bio i jedan oglas: “Da li neko ima želju da se priključi Horu Mačaka? Potrebno je samo da zna da mjauče, mjau, mjau, da divno zna da drema kada mu to gazda naloži, da po potrebi svojim šapama nauči da drži čašu sa ukusnim koktelom, jer će biti dosta druženja i zabava.”
 
Gde u presudi piše da u vakcini nema virusa? Koji je to član?


pusti te sibicarske fore kao ona nema dokaza da vakcine izazivaju autizam ali nema ni dokaza da ga ne izazivaju....dakle nema dokaza ni da ima ni da nema virusa...uobicajene delove celije prikazuju kao virus….ajde sad kod dr. stefana lanke, nacrtaj mu virus boginja i uzmi 100 hiljada evra …vakcinisete decu ko zna cime i to nazivate naukom


http://lrbw.juris.de/cgi-bin/laende...df690aba6e4874acafaf45b6&nr=20705&pos=0&anz=1

smrtnost dece je najveca u zemljama u kojima se deca najvise vakcinisu

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3170075/

ova studija dokazuje direktnu statisticku vezu izmedju broja vakcina koja se daju deci i broja umrle dece - najvisa stopa smrtnosti je u zemljama u kojima se deca najvise vakcinisu

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25114790

a ova da deca afroamerickog porekla koja prime mmr vakcinu imaju 340% vece sanse da obole od autizma
 
Vest je lažna i to ne možete nikako da osporite, pa se bavite glupostima. Lažne vesti su oružje navodnih boraca za istinu? Jel se za istinu borite lažima? Sami sebe razotkrivate. Antivakcinalni predvode prevaranti, to je pokret zasnovan na lažima i manipulacijama.

nagrada-ex.jpg
 
Vest je lažna i to ne možete nikako da osporite, pa se bavite glupostima. Lažne vesti su oružje navodnih boraca za istinu? Jel se za istinu borite lažima? Sami sebe razotkrivate. Antivakcinalni predvode prevaranti, to je pokret zasnovan na lažima i manipulacijama.

Pogledajte prilog 459935


a sta ti drugo preostaje nego da se kao svaki sibicar sluzis tim jeftinim trikovima kad te neko poklopi argumentima :klap:

vaccine-hoax-is-over-2.jpg

VACCINE-HOAX-IS-OVER-CRAIG-BUTLER-PHOTO-10-5-13.jpg
 
Poslednja izmena:
pusti te sibicarske fore kao ona nema dokaza da vakcine izazivaju autizam ali nema ni dokaza da ga ne izazivaju....dakle nema dokaza ni da ima ni da nema virusa...uobicajene delove celije prikazuju kao virus….ajde sad kod dr. stefana lanke, nacrtaj mu virus boginja i uzmi 100 hiljada evra …vakcinisete decu ko zna cime i to nazivate naukom


http://lrbw.juris.de/cgi-bin/laende...df690aba6e4874acafaf45b6&nr=20705&pos=0&anz=1

smrtnost dece je najveca u zemljama u kojima se deca najvise vakcinisu

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3170075/

ova studija dokazuje direktnu statisticku vezu izmedju broja vakcina koja se daju deci i broja umrle dece - najvisa stopa smrtnosti je u zemljama u kojima se deca najvise vakcinisu

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25114790

a ova da deca afroamerickog porekla koja prime mmr vakcinu imaju 340% vece sanse da obole od autizma

Šibicarske fore, nego šta. Sve si lepo objasnila u ovom postu.

- - - - - - - - - -

Vest je lažna i to ne možete nikako da osporite, pa se bavite glupostima. Lažne vesti su oružje navodnih boraca za istinu? Jel se za istinu borite lažima? Sami sebe razotkrivate. Antivakcinalni predvode prevaranti, to je pokret zasnovan na lažima i manipulacijama.

Pogledajte prilog 459935

Ja se ne bavim glupostima, samo se rugam svakoj prisili. Na ovu temu sam slučajno došao, a neću da odem sa nje iz inata, jer si me prozivao i vređao na ličnoj osnovi.

Uzgred, nisam znao da je Robert De Niro ovoliki kralj. :super:

Inače, ja nisam član nikakvog pokreta, niti ću ikada biti, iz prostog razloga što neću nikome da platim nikakvu članarinu. Lažeš kao po običaju.

- - - - - - - - - -



a sta ti drugo preostaje nego da se kao svaki sibicar sluzis tim jeftinim trikovima kad te neko poklopi argumentima :klap:

Pogledajte prilog 459937
Pogledajte prilog 459938

Totalno smo ga poklopili argumentima. Ali, ne zaboravi, on je nas pobedio. :rida: Mi smo pobeđeni u njegovom vrtiću. :sad2: Ojha.
 
ova nasa goveda kazu da imaju dokaze da su vakcine 100% bezbedne i efikasne pa zato uvode prisilu...treba im svima koji su za taj zakon glasali oduzeti licence i smestiti ih u neku ustanovu zatvorenog tipa...a nece na to dugo cekati kakvo je raspolozenje u narodu

Ja ti rekoh da su svi oni, i "ovi" i "oni", i vaši" i "naši", izašli iz iste kuhinje. Sve je to ista banda. Napravljeni su od istih gazda. Zato ja i smetam ovakvim ženomrscima kao što je Muad halal vera Fuad, jer ne mogu nigde da me svrstaju. Ja neću da pripadam nigde, ni "ovde", ni "onde", ni u "naše", ni u "vaše", jer ne plaćam članarinu apsolutno nikome. I tačka. Jadni narod nema šanse da preduzme bilo šta, niti hoće. Viđeno X puta do sada.
 
:rotf: :rotf: :rotf:

Joj budale. Pa ti svakim postom nadmašuješ sopstvene rekorde gluposti.

crazy_old_man_going_bonkers_in_his_straight_jacket_0515-1007-0603-5226_TN.jpg
crazy_old_man_going_bonkers_in_his_straight_jacket_0515-1007-0603-5226_TN.jpg
crazy_old_man_going_bonkers_in_his_straight_jacket_0515-1007-0603-5226_TN.jpg


Jest, vala, važno je da si ti nas pobedio. :cepanje: Gde ćeš veće budale od tebe. Nepismen, neinteligentan, neuk, neobazovan, nije izašao iz svog sela, zato su moji komentari na ovom forumu "nešto najgore što je video u životu", jer da je bio bilo gde shvatio bi koliko je svet zao i čega sve ima, nemuževan, nedruželjubiv, mizantrop, ženomrzac, jednom rečju dno dna. Ti si za Ginisovu knjigu rekorda kad je tupavost u pitanju.

- - - - - - - - - -

znas koliko njih ceka pravi momenat da povede ovaj narod opet u borbu protiv nepravde...ovo im super odgovara...onda ce da bude mir jedan period pa onda opet i tako u krug dok se ne opametimo ako se ikad opametimo

Ja kao anarhista priželjkujem anarhiju. I protivim se svakoj prisili.
 
ja ne prizeljkujem ali to ce se desiti ne mogu ljudi da trpe ovoliku nepravdu....zasto ne jedes meso?

Au što me je mnogo briga šta će se desiti. Ako ne mogu da ulovim životinju i jedem njeno meso odmah, neću da jedem ni mrcine koje stoje u mesarama mesecima i godinama. Zato što neću da unosim u sebe trulež i smrt. Zato što sam vegan, a to je moralni stav iznad svega. Zato što neću da se razbolim od raka. Nema vegana koji boluju od raka. Ali zato su svi ljudi koji obole od raka bolesni zbog konzumacije životionsjkih creva i tumora. Duga priča i nije za ovu temu.

- - - - - - - - - -

Vas dvoje bi mogli da odete na neko pićence, da se ispomognete malo i tako to :lol:

Ja sam oženjen i zvanično ne mogu. A i ne pijem ništa iz fabričkih pakovanja, već samo nešto što sam iscedim od voća. A ti bi mogao da odeš na pićence sa Muadom Fuadom, on je ionako ženomrzac. :sad2:
 

Back
Top