Vulin leti iz Vlade zbog afere "Tetka"

bas si mene nasao da isterujes na videlo licne podatke, pogledaj ds dom svoj andjele sve dzabalebaros i neradnik

veruj da sam vise zaradio firmi - firmama nego sto sam uzeo, djuture gledano. i danas je tako. upravo se spremam nesto da radim, protekli mesec sam za 10 dana imao pedesetak sati prekovremeno, a ne placaju nista.
 
Vulin je dugo u sotonističkoj sekti i zna da sa njima nema zezanja.

Ovo što su ga napali je verovatno tek packa zbog nagoveštaja da bi mogao da počne da mudruje nešto oko NATO intergracija.

Ako bude mrsio i mudrovo, proćiće ko Aleksandri i Đinđić, da ne kažem Aldo Moro i Kenedi, a ako bude poslušan, kupiće mu tetka još stanova.
 
Vulin je dugo u sotonističkoj sekti i zna da sa njima nema zezanja.

Ovo što su ga napali je verovatno tek packa zbog nagoveštaja da bi mogao da počne da mudruje nešto oko NATO intergracija.

Ako bude mrsio i mudrovo, proćiće ko Aleksandri i Đinđić, da ne kažem Aldo Moro i Kenedi, a ako bude poslušan, kupiće mu tetka još stanova.

pffff, zar jednog ispod prosecnog slepca stavljati u rang sa takvim ljudima...
bolje da si ga uporedio sa onim krmetom Cvetom, iz Crnog Gruje
to je taj neki rang, superiornost, ali u oboru.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A taman se jadan nadao da se slika pored MIG-ova! :rtfm:
160823_naslovna_f.jpg


:sad2::sad2::sad2::sad2::sad2:
 
nemas kucu ili stan?

ili tvoji nemaju?

a ni zemlju na selu?

pola srbije nema dokaz za novac za kucu. a i kako bi?

dal ste normalni?

ne razlikujes stvarnost od politicke ds hebacine?

Ovde ne pričamo o nasljeđenoj nekretnini. Ni kući na selu napravljenoj prije 30 godina. Govorimo o stanu koji je skoro kupljen. Za velike pare a bez kredita. Tako da se ljudi s pravom pitaju odakle mu pare. To što su i ovi iz DS teške lopurde nema nikakve veze sa konkretnim slučajem. Za ogromnu većinu novih nekretnina se zna kako su kupljene. Na kredit ili prodajom druge nekretnine. Stare su uglavnom dobijene još u doba SFRJ a kasnije nasljeđene.
 
Уснија би га радо бацио под аутобус, али мислим да му је још увек користан.

Говоримо аморалним гмизавцима. За њих се све своди на cost-benefit анализу. Нема ту ни љубави ни оданости.
 
Vulin je umobolna osoba. Dati umobolnoj osobi da bude ministar je veoma lose, potencijalno pogubno i opasno po zivot, za mnoge.

Doduse, i njegov sef pokazuje iste znake mentalnih oboljenja, tako da nije ni cudo sto kola idu nizbrdo.

Uz sve to, isti nije ni sluzio vojsku. Malo je debilno da neko ko nije sposoban i nije sluzio vojsku bude ministar odbrane. Ne, MNOGO JE DEBILNO.

A ovo sa tetkom je samo dokaz plitkoumnosti istog, a naravno govori i o sefu i svakome ko ga je na to mesto postavio i/ili glasao za njega uopste.

Prakticno bi zbog ovoga trebala da padne cela Vlada.

U sustini, najbolje bi im bilo da su ga ekspresno najurili, ovako svakom danom bruka eksponencijalno raste i siri se neumitno kao kuga i po SNS-u. Sto ga vise brane sve se vise poistovecuju, a posledice toga su valjda svima jasne.
 
bas si mene nasao da isterujes na videlo licne podatke, pogledaj ds dom svoj andjele sve dzabalebaros i neradnik

veruj da sam vise zaradio firmi - firmama nego sto sam uzeo, djuture gledano. i danas je tako. upravo se spremam nesto da radim, protekli mesec sam za 10 dana imao pedesetak sati prekovremeno, a ne placaju nista.

:hahaha:

Kolega, pa nemojte se jediti...eto, ja kupio stan 2013-te, za vreme aktuelne vlasti...nije sramota zaraditi pa imati...:mrgreen:

A što se prekovremenog tiče, pa sramota je za jednog udarnika da traži da mu plate prekovremeno, zar ne?
 
Александар Вулин никога није оставио равнодушним.
Дугокоси младић из Новог Сада крајишког порекла из радничке породице, без повезаности са познатим политичким фамилијама, интелектуалним елитама или богаташким империјама, од првог тренутка, једино својом искреношћу и ентузијазмом привлачи пажњу на себе. Нетипичном појавом и харизмом, за генерацију његових политичких вршњака, уноси нов тренд у тадашњи политички миље Србије, али и чврстим левичарским ставовима у ратом захваћеној земљи и међу људима полуделим за новцем и лажним обећањима са Запада.

Moj ti! :rtfm:
 
:D

Nije mu "proslo ono sa slikom Pametnog lika otuzne gace po javnim ustanovama" i eto mu sad !

:think:

Mada i onakve izjave o tome "da dok su on i Pametni lik tuzne face na vlasti , nema ulaska Srbije u zlocinacki OTAN" , mu i nisu bile preporuka kod Skota &Co , za avanzovanje u preCednika drzave , sto je polako postajalo "pravilce" nakon BoTe ...!


;)

Praticemo dogadjanja ...
 
Mi!slim da svi oni,koji nemaju dobro misljenje o drugu Vulinu - GRESE !Vulinu se cesto desi,da izvali neku neuputnu izjavu.
Ali to nije zato sto je on los covek.Ne.Na protiv,on je toliko dobar i naivan,da cesto i pre cesto,kaze nesto sto moze da mu napravi
stetu u javnom mnjenju.Ali sve je to zbog njegovog postenja.Kao i svi veoma posteni ljudi,drug Vulin ima jednu naivnost koje
nikako ne moze da se :dontunderstand:oslobodi.Eto on je da bi :dontunderstand:svojoj tetki u Kanadi ucinio,da v:dontunderstand:idi koliko je on voli,rekao je :Tetka mi je poslala novac:dontunderstand:.

Mene :dontunderstand:je taj njegov postupak veoma dirnuo.Pretpostavljam,da ta njegova Tetka,nema sv:dontunderstand:oje dece.
Izjavom Tetka mi je poslala-kupila stan,hteo je da svima da do znanja,koliko on voli tu svoju Tetku.Medjutim,carsija kao i svuda,sve
obrne naopacke.Pa shvatimo vec jednom.Hteo je da pokaze svima nama,da on nije "tikva bez korena"! Tim tako ponosno recenim,
moja Tetka,hteo je sv:dontunderstand:ima nama da kaze:"ja imam Tetku u Kanadi,vi je nemate"!!! Hteo je da se pohvali.Ali zli ljudi
zli jezici,sve shvate onako,kako to njima odgovara.Ustajem u odbranu druga Vulina,i tvrdim:Drug V:dontunderstand:ulin je najposteniji
covek danas u Srbiji! Ostavite ga na miru,vi zli ljudi !!!:per::zper::sad2:
 

Back
Top