Vehabija planirao napad u Beogradu

Čuj 'U njegovom telefonu nađen je plan „Taktike pravednog terora – napad kamionom“, ...' :) Pa sve ste mahnitiji :) još kad pročitam da se spominje onaj jado Galijašević, ne treba dalje ..
a ovi pravoslavni talibani na temi jedva dočekali da se prazne, svako podneblje ima svoje talibane ..

ви сте талибани са ових простора и плачете за лекцијом ;)
 
Osim što je tvojih 23 posto one nakaze od države označeno rasadnikom terorizma. Uz, naravno, prošlost u kojoj ste bili dežurni koljači svakog vladara Bosne.

U naše 100 % BIH je manji bh entitet poznat po tome što su ga smirivali bombama kao da je baza ISIL-a .. u nas niko nije ubio oca ko u Nemanjića , jedino možda Tomašević pa ga stigla kazna ..
 
U naše 100 % BIH je manji bh entitet poznat po tome što su ga smirivali bombama kao da je baza ISIL-a .. u nas niko nije ubio oca ko u Nemanjića , jedino možda Tomašević pa ga stigla kazna ..

Pa, kad budeš sve to mogao slobodno da kažeš u svih sto posto, onda će to biti tvoje, dotle si ograničen na 23 posto. A vidiš, danas kad stranac gleda mene kao Srbina, pa sve neka sam istrebljivač iz Srebrenice, i tebe kao muslimana, na mene neće ni da obrati pažnju, a na tebe će da uperi pištolj. Tako stoje stvari u današnje vreme :whistling:
 

Back
Top