Koj telefon uzeti do 140e - Samsung , LG ??? Pomoc

Sasvim ok lik

Zainteresovan član
Poruka
176
Pozdrav,
Planiram da uzmem neki telefon do nekih 140-150e,e sad imam nedoumice oko 2-3 modela.
Ja koristim vec 2 godine S4 i prezadovoljan sam sa njim,nikakav kvar,nista nije imao. E sad hocu njega da zamenim i gledao sam da uzmem ili S5 Neo, ili Lg G4, ili Galaxy J7.
E sad me zanima vase neko misljenje i strucna pomoc oko ova 3 modela,sta je bolje uzeti ? Moji neki zahtevi oko telefona su da je normalno brz,TRAJNOST mi je od ogromne vaznosti, i znacajnu ulogu mi igra zadnja kamera. Posto cesto slikam neke malo manje predmete gde mi je vazno da se sto bolje vidi boja (priblizno kao uzivo) i lepo izrazeni detalji (priblizno kao uzivo) na dnevnom svetlu. Slikanje na vestackom svetlu i u mraku sa blicem mi ne igra nikakvu ulogu,vec kvalitet slike na dnevnom svetlu.
I samo da dodam da sam citao za G4 da imaju neki problem sa plocom,da nece da rade sva jezgra,da imaju tu neku manu,pa ako moze i to da se uzme u obzir u odabiru ova 3 modela.
Ako moze neko ukratko ili poduze misljenje da mi kaze oko ovih modela i svoju preporuku sta uzeti bio bih zahvalan. Takodje ako neko vec ima neki od ovih modela ako moze da ostavi komentar.
P.s. Ako u ovoj ceni ima jos neki model koji bi bio konkurent moze slobodno da napise,samo da su bolji od S4.
 

Back
Top