Албанци нападају север Косова 25. августа

mast

Domaćin
Poruka
4.901
Амерички сенатор Џон Мекејн и албански председник Еди Рама, према сазнањима из српских обавештајних извора, договорили су напад на север Косова, који ће се десити 25. августа!

http://www.pravda.rs/2017/08/14/pao-dogovor-albanci-napadaju-sever-kosova-25-avgusta/



Свашта је могуће - БЕЛОСВЕТСКО ЛУДИЛО СЕ УБРЗАВА..........
 
Па не, једини ретард... добро, не једини, али један од већих ретарда овде си управо ти.

Нема броју пута када си лупао управо нешто попут овог у насловном посту. Никад се није остварило, од шиптарских инвазија до пропасти Америке и не памтим више каквих све глупости.

Ти си стварно велики идиот, Тихи.
 
Мекејн има рак мозга.

Али одлучио је да не умре док опет не посети Косово, са Шиптарима не освоји југ Србије, отме Тихом бицикл, и још га и појебе у вр' гузице. Тек онда може, каже он, на миру да оде.
 
Све је то у ствари отварање више фронтова пред коначни обрчун Америке и Русије.

У исто време нас они нападају, а ми крећемо у контранапад на Бондстил, дебели Ким баца бонбу на Вошингтон, а Мадуро копненим трупама преко централне Америке прескаче непостојећи зид и врши инвазију на США.
 
Pa, iz imena se da zaključiti da je reč o novinama namenjenim napaćenom korpusu

Па и то што кажеш, али могли су и да размисле о имену "Неправда" које такође сумаризује васцијели свијет из перспективе грбаве екипе.

У ствари још боље "Неправда!"
 
Па и то што кажеш, али могли су и да размисле о имену "Неправда" које такође сумаризује васцијели свијет из перспективе грбаве екипе.

У ствари још боље "Неправда!"
:rotf:
Jbt! Čoveče! Pa to je genijalno! :okok:

Imam i ja neke neke ideje za nazive nedeljnih i mesečnih magazina:
"Nejač" (magazin za decu, umesto Zabavnika"
"Vekovno Ognjište" (porodični magazin)
"Goloruki" (magazin o oružju)
"Živalj" (magazin o poznatima i manje poznatima)
 
Poslednja izmena:
"Duhovnost" - magazin o našoj srpskoj, svetosavskoj, nebeskosrpskoj, zavetnoj veri, divnim običajima, gađanju pšenicom, džaranju vatre, sečenju badnjaka, šaranju jaja

- - - - - - - - - -

Не брини, господин Гаши ће све то устројити.

Као и све грађанисте.

ZA PLOČICE, SPREMNI!!! :rtfm:
 
najsmesniji su mi ovi retardi koji tvrde da to nije tacno

A svi znamo da jeste i da su Albanci nebrojeno puta do sad napadali Srbe na severu Kosmeta

Oni koji tvrde da albanci ovo ne planiraju nista drugo nego ili najobicnije budale , ili placenici CIA i NATO pakta

Eeeee, moj Tihi...misliš da je nama stranim plaćenicima lako?

Sve što mi pokušamo da zabašurimo, zakukuljimo, zamumuljimo, Pravda, Pečat, Informer i Alo provale i upozore poštene Srbe...

- - - - - - - - - -

Не брини, господин Гаши ће све то устројити.

Као и све грађанисте.

Oteo nam je posao.
 

Back
Top