potreban savet

Odlazi i necu je videti skoro mesec dana, za nesto manje od sedam dana ide.
Doduse, verovatno nisam upoznao nijednu sladju zenu od nje, ali brate, zbog cega su joj muskarci to napravili, da me posmatra kao da sam i ja takav.
 
fiju
sta da radim?
Ona ide na put uskoro. Necu je videti skoro ceo mesec.
Da li da odem posto trenutno ne radim, kod nje i sve joj kazem?
Ili da je pustim? Ona mi je koleginica?
lako se ponovo odljubljujem i opet zaljubljujem u nju.
 
haha
Ona i ja smo kolege. Doduse ona taj posao radi vise od mene. Dok ja i ne znam kakva je ona ustvari pre i bila.

vise ili duze ...

- - - - - - - - - -

fiju
sta da radim?
Ona ide na put uskoro. Necu je videti skoro ceo mesec.
Da li da odem posto trenutno ne radim, kod nje i sve joj kazem?
Ili da je pustim? Ona mi je koleginica?
lako se ponovo odljubljujem i opet zaljubljujem u nju.
ovde je akcenat, sustina


Umori me ova letnja tema...ili se zaljubi ili se odljubi ...i moze lock
 
Ne znam kada ne radim ove nedelje sa njom. Posle toga ide, i dolazi za duplo vise vremena koliko sada ne radim sa njom.
Bar cu imati mira kada se vratim na posao. Ali zena kada naumi da u svoje srce drugog usadi nista je ne moze da spreci.
 
Pa pitam onda, kako bez reakcije?
Mogu je naci i na fb ali necu.
Stalo mi je do nje.
Ali sto bi njoj bilo stalo do mene kada je provokativna, pitam se, pogled ispod obrva sta znaci. onako nakrivi glavu namesti oci i nasmesi mi se a da to niko ne vidi.
 
Izgubicu je zauvek, ako sada ode. Ali medju kolegama ne moze da bude nista. Doduse ima zena ali ona je izuzetak.

Razmišljaš kao da imaš 15 godina . Ne možeš ništa izgubiti pošto ništa nisi ni imao .
Ne treba tebi neprijatelj jer si ti neprijatelj sam sebi .
Ako se naljutila na tebe zamoli je za razgovor i pitaj je koji je razlog ljutnje . Sve se može popraviti
ako ima o tebi pozitivno mišljenje kao osobi . Taj vaš nesporazum može ispasti i nešto dobro jer može
biti povod da je kasnije pozoveš na piće . A poslije neka ti je bog u pomoći jer vidim da si smotan
kao sajla kad su djevojke u pitanju .
( dok ti stisneš petlju da joj kažeš da ti se sviđa ona će imati sina od 18 godina - tako nekako )
 
Poslednja izmena:

Back
Top