Sta Srbija dobija a sta gubi priznavanjem Kosova

Da li ste za priznavanje Republike Kosovo

  • Republiku Kosovo ne treba priznati

  • Republiku Kosovo odmah treba priznati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

capitosinora

Veoma poznat
Poruka
11.619
Stalno u poslednje vreme cujemo od trenutnih srpskih vlasti da "Da kosovski problem" treba sto pre "resiti", sto u prevodu znaci da sto pre treba priznati
siptarsku republiku Kosovo, bez prave debate sta Srbija dobija a sta gubi sa takvom odlukom.
Pretpostavljam da na ovom forumu ima mudrih Srba koji mozda mogu nesto da kazu o tome.
Gospodin Vucic je izjavio da ne nudi resenje vec razgovor o Kosovu pa evo sad imamo priliku da postupimo po njegovoj zelji.
 
Poslednja izmena:
Stalno u poslednje vreme cujemo od trenutnih srpskih vlasti da "Da kosovski problem" treba sto pre "resiti", sto u prevodu znaci da sto pre treba priznati
siptarsku republiku Kosovo, bez prave debate sta Srbija dobija a sta gubi sa takvom odlukom.
Pretpostavljam da na ovom forumu ima mudrih Srba koji mozda mogu nesto da kazu o tome.
Gospodin Vucic je izjavio da ne nudi resenje vec razgovor o Kosovu pa evo sad imamo priliku da postupimo po njegovoj zelji.

Pa gospodin Vučić uvek nudi razgovor, mislim ja ga gledam već godinama kako razgovara, mislim priča.

Ako je Vučić to tako rekao, znaj da će biti tako. To je to. Mislim, nema tu šta. To je uvek bilo tako i tako treba i da bude. Rešenje će se naći i čim je Vučić to rekao to će tako i biti.

Živeo predsednik Vučić!

sv_knez_lazar.jpg
 
Stalno u poslednje vreme cujemo od trenutnih srpskih vlasti da "Da kosovski problem" treba sto pre "resiti", sto u prevodu znaci da sto pre treba priznati
siptarsku republiku Kosovo, bez prave debate sta Srbija dobija a sta gubi sa takvom odlukom.
Pretpostavljam da na ovom forumu ima mudrih Srba koji mozda mogu nesto da kazu o tome.
Gospodin Vucic je izjavio da ne nudi resenje vec razgovor o Kosovu pa evo sad imamo priliku da postupimo po njegovoj zelji.

Srbija priznanjem Kosova dobija Vučića bar još 5 godina na vlasti, u suprotnom možemo očekivati "demokratsku revoluciju" a možda i ono što se desilo Đinđiću da se desi Vučiću, sve ostalo je isto šta god da uradimo....
 
Dobija unistenje drzave kroz novu agresiju i konacni genocid nad celokupnim stanovnistvom Srbije.

Sto smo vise davali vise nam se uzimalo,priznavanje Kosmeta bi bio odlucujuci znak da smo se pomirili da ne treba da postojimo kao drzava i kao narod,tako da za najvise deceniju od tada mozemo ocekivati agresiju na Srbiju od strane SAD i EU,deljenje njenih teritorija i ubijanje i proterivanje verovatno kompletnog njenog stanovnistva poput danasnje Sirije.
 
Poslednja izmena:
Пролетерска БЈР Србија не губи ништа, али ништа и не добија.
Идеална Србија зна да тиме може много да изгуби, али зна и да су Срби увек били довољно велик народ, да и такве луксузе може себи допусти.
Рационално гледано, Срби губе највише, а све то добија Запад, било као рудно богатство, било као уништавање културе неког супарничког народа, или неке потенцијално конкурентне земље.
Није Србија остала без мора, зато што се неком Аустријанцу или Енглезу купало у Јадрану под албанском или хрватском заставом, већ управо да би конкуренција била што даље од те златне обале.
Косово и Метохија су такође једна златна обала, коју треба изузети из Србије, као што неки сматрају да Сибир треба "поново подалити". :lol:
А проћи ће на Косову и Метохији као и у Сибиру, само што то не може да се деси сад и одмах, већ све је то историјски процес, у коме има времена за разне преокрете. ;)
 
prvo da se zna srbija tu samo gubi!

i tim navodnim dobitkom je to gubitak i zamaskiranje poraza i mutne rdnje koju je zapad odigrao protiv pravoslavaca.
ovakve teme treba zabranjivati!

ovo su ubaceni elemnti *******og

koji polako pripremaju teren


st bi autor teme reko da mu dodjemo u stan ili kucu uzmemo je i ostvaimo mu deo dvorista , da spava kraj psa... potom mu damo pasos eu...

e kad nam n to odgovori onda nek postavlja temu!
 
Još jedna u nizu anketa koje su maliciozno postavljanje. Pored naziva paradržave treba stajati "takozvana" ili makar pod navodnicima. Naravno da ne treba priznati nelegalnu, nakaradnu tvorevinu nastalu albanskim terorizmom i NATO agresijom. Postojanje te paradržave ne samo da je besmisleno, nego je i u suprotnosti sa svim sporazumima i međunarodnim pravom. Apsolutno ništa pozitivno nećemo dobiti legalizacijom te nepravde koja je učinjena nad našom zemljom. Zašto bismo na bilo koji način olakšali zločinačkim teroristima i separatistima, marionetama NATO okupatora?
 
Srbija dobija:
Vecu mogucnost da udje u EU

Srbija gubi:
Povecava se mogucnost odvajanja Sandzaka i Vojvodine sto na dugu stazu
znaci nestanak Srbije kao Drzave.

a KOSOVO, nije ti ga deda ostavio u amanet govnoo izdajnicko

- - - - - - - - - -

Pa gospodin Vučić uvek nudi razgovor, mislim ja ga gledam već godinama kako razgovara, mislim priča.

Ako je Vučić to tako rekao, znaj da će biti tako. To je to. Mislim, nema tu šta. To je uvek bilo tako i tako treba i da bude. Rešenje će se naći i čim je Vučić to rekao to će tako i biti.

Živeo predsednik Vučić!

jel drkas i kad nisi na forumu ili samo na forumu
 

Back
Top