Državna priznanja Vladimiru Putinu i Miloradu Dodiku

Ima li ova zemlja hrabrosti da dodeli odgovarajuća državna priznanja -ordeni i sl. dvojici pomenutih lidera ?

pa ne znam dal je ostalo koliko ih je razdelio Nidza.:hahaha:

- - - - - - - - - -

A drugo za sta bi im tacno dodeljiivali ordenje?
I trece kako zamisljas da u zamlji koja je pod stiklicom zapada neko da orden Putinu..
I u krajnjem slucaju sta on ili mi imamo od toga,kad smo i dalje pro zapad i sve radosti koje idu uz to a neko dodeljivanje ordenja nece promeniti nista ako ista drugo to bi bilo shvaceno kao izrugivanje..
 
Poslednja izmena:
pa ne znam dal je ostalo koliko ih je razdelio Nidza.:hahaha:

- - - - - - - - - -

A drugo za sta bi im tacno dodeljiivali ordenje?
I trece kako zamisljas da u zamlji koja je pod stiklicom zapada neko da orden Putinu..
I u krajnjem slucaju sta on ili mi imamo od toga,kad smo i dalje pro zapad i sve radosti koje idu uz to a neko dodeljivanje ordenja nece promeniti nista ako ista drugo to bi bilo shvaceno kao izrugivanje..

Upravo zato,da nije pritiska zapada,to bi bilo lako dodeljivali bi im ordenje svaki dan ali pod postojećem okolnostima to je zapravo test postojanjaj države jer država koja ne sme da odlikuje svoje prijatelje i ne postoji.
 
Prvo nisu ti oni prijatelji oni su ti samo manji neprijatelji od amera....
I test postojanja drzave bi bukvalno moglo da bude sve sto se trenutno desava od urusavanja kulture do ekonomije i Kosova...A i to ordenje ne znaci nista ako nije ozbiljno dato a i zavisi i kome se daje i ko ta daje itd
...Mozemo mi da budemo okrenuti totalno Rusiji a opet da budemo u kujcu ako nemamo snaznu vlast(ekonomiju,vosku..)koja ne daje da nas muzu..
Sto ce reci ne znam sto si uvatio ordenja kao znaka samostalnosti i odjeba zapada,kad in the grand scale off things to nije nije ni prici bitnijim obelezjima..
 
Poslednja izmena:
Путин је својевремено одликован највишим орденом ове републике. Додик, колико знам није, али није било неке ни прилике. Цакум пакум, заслужио неко то ордење или не, мени се оно и не свиђа. Какво је ордење Србија некада имала, ово личи на гвожђурију са бувљака, без намере да вређам ову републику. Једноставно, то нису радили професионалци, већ неки clip art мајстори. Али каква држава, такво и ордење... :whistling:
 
Upravo zato,da nije pritiska zapada,to bi bilo lako dodeljivali bi im ordenje svaki dan ali pod postojećem okolnostima to je zapravo test postojanjaj države jer država koja ne sme da odlikuje svoje prijatelje i ne postoji.
Drzava koja unistava industiju,ukida sl vojnog roka topi vojna vozila i ne obnavlja vojni inventar,koja sistematski unistava kulturu praveci od novijh generacja nesposobne debila i propagirajuci materijalizam kao navecu vrednos,drzava koja zaduzuje nase praunuke MMFu,drzava koja donosi nakaradne zakone,kojoj je sudstvo ogrezlo u kriminalu,i kojoj se vlast sprema da se zvanico odrekne dela teritorije koji ne samo sto je deo zemlje vec i sadrzi neverovatno mnogo rudnih i dr bogatstva(koja bi i mogla da otplate one nase dugove)drzava koja je dala da joj se tu naparvi mala americka baza u pripremi za rokanje sa rujama,je de fakto drzava koja je porobljena i u stanju poslusnosti do eventualno izbijanja nekog novog rata i to pod slabom mogucnoscu da ce u tom trenu tlacitelj biti preokupiran drproblemima i bez sredstva,plusmora jos puuuno togada se poklopi i sa nase strane(a i da ne naebemo u tom rokanju velikih sila) sto se u realnosti nikad nece desiti...
 
Ima li ova zemlja hrabrosti da dodeli odgovarajuća državna priznanja -ordeni i sl. dvojici pomenutih lidera ?


012275293.JPG


ZA MILETA ZLATNI RONHIL


i šta mešate Putina kada vama Ameikanac ćaća?
šta glumite ludilo?

- - - - - - - - - -

Teма оцењена са ГРОЗНО.

samo iskreno, iskreno...
 
Milosevica i posthumno treba ubiti,zbog stradanja srpskog naroda.
Пацовска некрофилска идеја прво убије Пацова, а пре тога већ су покојници
због затуцаности и неразумевања узрока страдања српског народа!
Јел' би га ти убио и због Јасеновца? :think:
 
Пацовска некрофилска идеја прво убије Пацова, а пре тога већ су покојници
због затуцаности и неразумевања узрока страдања српског народа!
Јел' би га ти убио и због Јасеновца? :think:

Upravo i zbog Jasenovca, dušmanin je provjereni igrač,
sljednik kominterno vatikanski zavjerenika, tvoraca Jasenovca!
 

Back
Top