Tema u kojoj se ne piše o Đokoviću i Federeru

Sad procitah da su Fonjinija izbacili sa US Opena.
Rekao nesto sto nije trebao.
Kaznili ga sa 25.000 dolara.
Prete mu izgleda dozivotnom diskvalifikacijom.
Ne znam da postavim link, ali koga zanima moze da nadje vest.
Cak je uvredio naseg Krajinovica, ako sam dobro procitala...
Neverovatan je Fabio.
Ali jezik mu je brzi od reketa... od brzine servisa...

- - - - - - - - - -

Jos se ja pitam gde se on dede?
 
Sinoć je igrano žensko finale US Opena Medison Kiz - Sloan Stivens. Kiz je važila za blagog favorita. Međutim, osim prvih par gemova, na terenu je postojala samo jedna teniserka: Stivens. Nakon početnih 2:2 kad je Stivens napravila prvi brejk, Stivens je do kraja osvojila 10 gemova, a Kiz samo jedan. Konačan rezultat je bio 6:3, 6:0. Kiz je bila odigrala fantastično polufinale i dobila Koko Vandevej sa 6:3, 6:3. Tu je demolirala odličnu Koko. Ali sinoć se nije mogla prepoznati. Imala je veliki broj neiznuđenih grešaka, dok ih je Sloan za cijeli meč imala samo 6. Stivens se nije samo branila, znala je da raspali ubitačan viner, pogotovo forhendom.
Navijao sam za Stivens i radostan sam zbog njene povrede. U januaru se operisala, dugo nije igrala. Još prije 6 nedjelja bila je devetsto i neka na WTA listi, a od sutra će biti sedamnaesta. Nevjerovatan uspjeh.
Kod žena su igrale sve najbolje teniserke osim Serene i Azarenke. Nisu finalistkinje krive što su bolje rangirane teniserke ispadale ranije tokom turnira. Meni je ženski turnir bio bolji od muškog. Lijepo je što su dvije nove nade igrale prvi put u finalu GS.
Tek će muško finale biti nezanimljivo. Očekujem lakih 3:0 za Nadala.
 

Back
Top