Mira Marković: Teško mi je, živim od 58.000 penzije

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.379
Mira Marković: Teško mi je, živim od 58.000 penzije




09.07.2017 11:23 M. D.
Mirjana Mira Marković, supruga nekadašnjeg predsednika Savezne Republike Jugoslavije i lidera SPS-a Slobodana Miloševića i osnivač Jugoslovenske levice (JUL), u intervjuu za list „Alo“ pričala je o svom životu u Rusiji, odnosima sa vrhom Socijalističke partije Srbije i o nameri da se vrati u Srbiju.


mira-m.jpg

Foto: Youtube/ AP Archive
Ona je za list ispričala da je, iako se zdravstveno ne oseća dobro, smogla snage da napiše novu knjigu.

– Da, napisala sam novu knjigu, izašla je, simbolično, baš na Vidovdan – rekla je Marković za „Alo“ i dodala da je na knjizi radila godinu dana i da nikakvu pomoć iz Srbije nije imala.

Ona je za list dodala da nije u kontaktu ni sa kim iz Socijalističke partije Srbije.

– Ni sa kim iz Slobine stranke se nisam čula. Nažalost, nemam nikakav kontakt s njima – dodala je ona.

Supruga nekadašnjeg predsednika kaže da danas živi rastavljeno od porodice.

– Moja porodica mi je sve. Dugo, kao što je poznato, ne živimo zajedno. Rastavljeni smo tako reći nasilno i to je ono što me boli. Sa ćerkom, mojom Marijom, nisam se videla 14 godina. To je nešto najstrašnije što jednom roditelju može da se dogodi. Veoma mi je teško. Nadam se da će i tome doći kraj – rekla je Mira.

A potom je dodala da od imovine u Srbiji ima samo porodičnu kuću u Požarevcu.

– Sve što imamo je u Srbiji. U Požarevcu imamo porodičnu kuću u kojoj počiva Slobodan i koju mnogo volimo. Od izdavanja kuće u Beogradu smo nekada živeli, a nju danas ne možemo niti da izdamo, niti da je prodamo. To je jedina naša imovina, sve ostalo su laži. To su mesta koja sanjam – rekla je ona.

Ne nadam se više povratku u Srbiju

Na pitanje da li očekuje da će uskoro moći da se vrati u Srbiju i Požarevac, Mira je rekla kratko: – Zaista ništa više ne očekujem, niti se nadam – rekla je ona.

Živim od 58.000 dinara penzije

– Imam svoju penziju, koja iznosi oko 58.000 dinara. Slobinu penziju nisam nasledila jer on, verovali ili ne, nije imao pravo na nju – zaključila je Marković.

(Darko Zlojutro/Alo)

https://www.krstarica.com/vesti/pol...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header


Јадна тета Мира.
 
Саће људи купују њену књигу која је изашла на Видовдан. Па ће додатно да заради.

Има ли у књизи неких сочних детаља?

Мира би могла, да жели, да напише нешто као Игра Престола.

Серијал "Песма Српа и Чекића":

Прва Књига: " Игра Осме Седнице".

Књига Друга: "Сукоб депутата".

Књига Трећа: "Хиперинфлаторна Олуја".

Књига Четврта: "Дејтонска Гозба".

Књига Пета: "Плес на Белом Двору".

Књига Шеста: "Октобарска елегија".

Књига Седма: "Сан о Пролећу".
 
DOS propaganda , kojom plaše našeg velikog vođu . Hoće da mu pokažu kako će on uskoro da prođe .
A onda ćemo da čitamo kako nigde nema nigde nikoga od onih 700.000 Iskrenih članova ...... osim svoje pemziju iz londona jer je to bilo jedino vreme kada je nešto radio .......imao bi i više ali je sve svoje pare potrošio plaćajući vodu i sokove jer nije hteo da bude na državnoj grbači . :mrgreen:
 
DOS propaganda , kojom plaše našeg velikog vođu . Hoće da mu pokažu kako će on uskoro da prođe .
A onda ćemo da čitamo kako nigde nema nigde nikoga od onih 700.000 Iskrenih članova ...... osim svoje pemziju iz londona jer je to bilo jedino vreme kada je nešto radio .......imao bi i više ali je sve svoje pare potrošio plaćajući vodu i sokove jer nije hteo da bude na državnoj grbači . :mrgreen:

Велики вођа се толико нафатирао да му пензија уопште неће требати. Ни њему ни члановима породице.
 
Саће људи купују њену књигу која је изашла на Видовдан. Па ће додатно да заради.



Kakav treba da imas prekid u glavi,da posle svega sto se izdesavalo,izdas knjigu na Vidovdan...:dash:
A ova prica o 58 000 ne pije vodu...Sto doticna ne kaze,koliko ima kvadrata objekat u kojem zivi...
 
Aaa, ne nosi više gajbice !
Avanzov'o...
Preš'o na viljuškar.

..и Вучко се ослања на Блера....ако пукне, да га чека пос'о у гвојзару, само да обнови знање о меркама на штрафови, дал' су у мм или у '' (инчи, олити дојч. цолови)....!?!
 
Poslednja izmena:
..и Вучко се ослања на Блера....ако пукне, да га чека пос'о у гвојзару, само да обнови знање о меркама на штрафови, дал' су у мм или у '' (инчи, олити дојч. цолови)....!?!

A, kad se kundačila sa kundakom nije zapomagala !?
A, sad, kao, pedes' osam 'iljada ....?
 
Jel i njoj Vucic uzeo 10% ?! :D :D :D


...

- - - - - - - - - -

..и Вучко се ослања на Блера....ако пукне, да га чека пос'о у гвојзару, само да обнови знање о меркама на штрафови, дал' су у мм или у '' (инчи, олити дојч. цолови)....!?!

Vucko ce kad zavrsi sa rasturanjem Srbije, postati CIA Guberner u Lvovu u Ukrajini...
Kao sto je i CIA Sakiashvili posle rasturanja Gruzije posta Guberner Odese...


....
 

Back
Top