NASLEDNI POLITICKI I DRUSTVENI SISTEMI ?!

Poruka
24.415
Dakle...

Mi vec odavno zivimo i vrtimo se u matriksu...

Toliko dugo da evo u svim tim politickim i estradnim (hleba i igara) sistemima smo docekali i NASLEDNIKE nasih dugogodisnjih vlastodrzaca i medijskih gurua...

1) Dinastija Dačić:
- Dacic Junior evo nekidan proslavi 18. rodjis i cale mu za poklon darova clanstvo u SPS, sto u prevodu znaci i vlast nad narodom i drzavom u narednim decenijama...i citavom veku


2) Dinastija Vučić:
- O Dinastiji Vucic vec sve znamo...neki su vec stasali, a dok oni ne pristupe politici tu su braca sa "ukradenim licnim kartama"...


3) Estradne dinastije:
- Mediji nam SVAKI DAN ispiraju mozak sa time sta radi Cecina kcerka/sin, te sta radi Brenin mali...oboje vec stasali u punoletstvo te samim tim pristupili preuzimanju duznosti zamlacivanja naroda, kao sto su im mame radile par decenija......
- Sin medijskog mogula Zeljka Pinkovica vec i bukvalno gazi ljude...
itd.



Dakle gde je resenje izlaska iz ovog NWO kreiranog matriksa koji traje vec decenijama ?!


...
 
novi peti oktobar...da se narod digne i pregazi stoku
samo je problem što nema ko da vodi, a zna se da ovaj narod traži vođu...i onda bi trebalo da se ceo jedan sloj sastruže kao u Černobilu i da se zasadi iznova
a to je malo teže izvodljivo jer narod nema volje ni snage
tako da kako god se obrneš dupe ti je otpozadi
i malo da se obrazujemo
 
Dakle...

Mi vec odavno zivimo i vrtimo se u matriksu...

Toliko dugo da evo u svim tim politickim i estradnim (hleba i igara) sistemima smo docekali i NASLEDNIKE nasih dugogodisnjih vlastodrzaca i medijskih gurua...

1) Dinastija Dačić:
- Dacic Junior evo nekidan proslavi 18. rodjis i cale mu za poklon darova clanstvo u SPS, sto u prevodu znaci i vlast nad narodom i drzavom u narednim decenijama...i citavom veku


2) Dinastija Vučić:
- O Dinastiji Vucic vec sve znamo...neki su vec stasali, a dok oni ne pristupe politici tu su braca sa "ukradenim licnim kartama"...


3) Estradne dinastije:
- Mediji nam SVAKI DAN ispiraju mozak sa time sta radi Cecina kcerka/sin, te sta radi Brenin mali...oboje vec stasali u punoletstvo te samim tim pristupili preuzimanju duznosti zamlacivanja naroda, kao sto su im mame radile par decenija......
- Sin medijskog mogula Zeljka Pinkovica vec i bukvalno gazi ljude...
itd.



Dakle gde je resenje izlaska iz ovog NWO kreiranog matriksa koji traje vec decenijama ?!


...

Pa kad narod svinjarski pa voli da mu svinja Dacic pravi dinastiju :D Ma nema nista od toga.
 
Dakle...

Mi vec odavno zivimo i vrtimo se u matriksu...

Toliko dugo da evo u svim tim politickim i estradnim (hleba i igara) sistemima smo docekali i NASLEDNIKE nasih dugogodisnjih vlastodrzaca i medijskih gurua...

1) Dinastija Dačić:
- Dacic Junior evo nekidan proslavi 18. rodjis i cale mu za poklon darova clanstvo u SPS, sto u prevodu znaci i vlast nad narodom i drzavom u narednim decenijama...i citavom veku


2) Dinastija Vučić:
- O Dinastiji Vucic vec sve znamo...neki su vec stasali, a dok oni ne pristupe politici tu su braca sa "ukradenim licnim kartama"...


3) Estradne dinastije:
- Mediji nam SVAKI DAN ispiraju mozak sa time sta radi Cecina kcerka/sin, te sta radi Brenin mali...oboje vec stasali u punoletstvo te samim tim pristupili preuzimanju duznosti zamlacivanja naroda, kao sto su im mame radile par decenija......
- Sin medijskog mogula Zeljka Pinkovica vec i bukvalno gazi ljude...
itd.



Dakle gde je resenje izlaska iz ovog NWO kreiranog matriksa koji traje vec decenijama ?!


...

Лукашенко одавно свог сина води по свету да учи занат.


Требаће му, кад наследи краљевство.

Foto_jutarnji.hr_2-450x317.jpg


- - - - - - - - - -

Има ту још наследника који су своје републике наследили од ћаће.

images


- - - - - - - - - -

Неки су наследили само функције у општини. Неки у општини Земун, а неки са исте стране Дунава и Саве ал' на Новом Београду добили функције захваљујући ћаћи.

671158_vojislav-seselj-u-batajnici121114ras-foto-aleksandar-dimitrijevic-186_f.jpg


- - - - - - - - - -

У западнијим земљама деца наследе политичку функцију свог оца (у оним мало ауторитарнијим партијама), али морају кроз институције система да воде велику борбу за власт.

170131121228-01-jean-marie-le-pen-marine-le-pen-file-restricted-exlarge-169.jpg
 
Da mene proglasite vrhovnim diktatorom i da ih sve strpam u radne logore, raspustim vladu i rukovodim drzavom sa par savetnika :smeker:

Drugo resenje bi bilo da narod pocne da ide u biblioteke i da se sam obrazuje kad vec drzava ne moze da uradi nesto.

Treće rešenje da se ja pitam ,sve treba preko kolena i udri .. udri " VASPITNA MERA...iz BOŽIJE bašte.......
 

Back
Top