Rx 550

Majstor je glup kao ona stvar. Sa tom grafickom malo stvari ce moci da izvuce 100fps ( full hd sa ultra details ) pa samim tim i monitor od 100hz nije potreban.
 
znaci graficka bi mogla raditi na 60hz da bukvalno neizgori ko prosli monitor od 60hz? u pitanju je bio asus vw195D

- - - - - - - - - -

***** ga nov 100hz 30 hiljada na graficku od 13 hiljada nema smisla hahahahahahahah

- - - - - - - - - -

um pa igram cs:go ,lol , dotu i to tera preko 100 uvek

- - - - - - - - - -

al monitor je trajao 1 dan dok nije crko skroz

- - - - - - - - - -

Uglavnom ono sto mene zanima jer ce monitor raditi normalno prm ovaj sto gledam
https://www.tehnomanija.rs/monitori/philips-22-quot-led-lcd-monitor-223v5lsb2-10.html
 
Covece, ja imam Samsung cf791, teram igre ( doduse sada samo WoW ) sa GTX 980ti, malo sta moze da izvuce 100hz ( inace ovaj monitor je navodno gaming i radi u 100hz ).
Grafika ti nece izgoriti ako je ne forsiras i clock-uje ili fash-ujes bios i ostala sranja.

Monotor ti nije crkao zbog graficke vec jer je ili losa serija ili neki drugi razlog a ne zato sto imas RX 550 :)
Grafika jeste slabija al za CS:go je vise nego dobra. samo nemoj previse da ocekujes u full HD ( max details ) na nekim zahtevniojim igrama, imaces ok fps al neces imati ni blizu 100fps.

Inace 100hz i 100fps nije isto :)
 

Back
Top