Aleksandar Vulin novi ministar odbrane

CeD2yo.gif

Crkavam od smjeha. A ko je ta plavs glupaca pored njega?
 
Чија је швалерка овај Ђорђевић кад му се дају разна министарства?

- - - - - - - - - -

misliš crne, za specijalce
on misli da u tome kulje izgleda

- - - - - - - - - -

jedna ista gamad se rotira godinama...tačnije od 2000
i kad vidim neke iz DOS-a u redovima SNS-a pripadne mi muka


ел се сећаш оног лепог времена пре 2000. године кад се једна иста багра јагњећих бригада није ротирала?

Него...од 2000. на овамо, ко је то сада на власти (осим споредних функција)? Вулин? Вучић? НИколић? Горица Гајевић? Маја Гојковић? Славица Ђукић дејановић, Ивица Дачић, Обрадовић....итд..итд....?
 
Још нам ниси објаснио како се једна иста гамад ротира од 2000. а ту су нам Вулин, Дачић, Вучић, НИколић, Цица Табаковић, Горица Гајовић, Славица Ђукић Дејановић, Обрадовић, Маја Гојковић итд..итд... сви они који су ту били до 2000.

(добро, Горица Гајовић не..али је она симбол и оног времена, а Бога ми, и овог).
 
Ко је то дошао 2000. а да је и у овој власти? Пар маргиналаца да не рачунамо. Типа....Триван, Ристичевић и онај функционер у Београду. Увек има пар прелетача, али гро владара данашњице су они од пре 2000.
 

Kako dobre slicice, bas srpska stvarnost....

- - - - - - - - - -

lezbača i 18 prostitutki.

Odlican film i komentar....

Zamisli kad mi neke devojcice koje su me pljuvale kad sam rekao da mora da se ide ili ratuje u Srbiji da bi vratili Srbiju srbima, rekla da sam glup i lud...sad odjednom rekle da hoce da emigriraju u neku zemlju EU...

- - - - - - - - - -

Crkavam od smjeha. A ko je ta plavs glupaca pored njega?

Jorgovanka Tabakovic, inace nije losa toliko kao knjigovodja.....zna fazone i nije glupa....Ali ovde se vidi kako ne zeli da bude vernik, a istovremeno zna da bi je licemerna Srbija pojela za dorucak ako pokaze da nije vernik....Ok je ako kaze, ali ako se ne krsti kad se svi krste, e onda to nije u redu..

Tako ponekad i mene ganjaju, pa im osim na slavama , koje posecujem i volim (ne zbog jela i pica, to cak i ne volim) i kod vencanja, odbijam poslusnost, znaci nevernik=nevernik.
Sahrane izbegavam, a mozda bih i tamo ispostovao krstenje....To su tri dogadjaja gde se krstim jer smatram da tako treba, za ostale situacije i ljude kvazi vernike me zabole, a stvarno me i zaboli....osveta je cesto tu...
 
Od 2000. vojska se po planu "izabranih" lagano svodi na glorifikovano lovačko društvo sa ženama-"vojnicima", majorima transvestitima i.t.d. Biće zadržane samo specijalne jedinice za odbranu režima, kao pandan i protivteža žandarmeriji, sa sličnom obukom i namenom - protiv unutrašnjih neprijatelja . ;)

Od Tadića pa do ovog klovna Vulina, svi ministri odbane su bili karikature, koje se nisu mnogo mešale u svoj posao. Umesto toga, proces rasturanja vojske su vodili razni "atlanski saveti" i druge organizacije kojima se komandovalo spolja .
 

Back
Top