Velimir Abramović

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hm ?
Shto u filozofiju ?
Shto ne u fiziku ?
Mozda u terije zavere , misterije , kako god se vika taj podforum . . . :neutral:
Brat od Marine , znachi Abramovic pomenuti , dosta lupeta , al ima i poneshto interesatno . :lol:
 
Hm ?
Shto u filozofiju ?
Shto ne u fiziku ?
Mozda u terije zavere , misterije , kako god se vika taj podforum . . . :neutral:
Brat od Marine , znachi Abramovic pomenuti , dosta lupeta , al ima i poneshto interesatno . :lol:

Valjda zbog toga što je profesor filozofije, a često gostuje na tribinama moskovskog univerziteta sa temom "Vreme".
O Tesli zna više nego iko u svetu, naravno sa filozofske tačke gledišta.

Ima Abramović veoma interesantnih pogleda na život. Zanimljiv lik sa dobrom pričom.
 
Valjda zbog toga što je profesor filozofije, a često gostuje na tribinama moskovskog univerziteta sa temom "Vreme".
O Tesli zna više nego iko u svetu, naravno sa filozofske tačke gledišta.

Ima Abramović veoma interesantnih pogleda na život. Zanimljiv lik sa dobrom pričom.

Zna frekvencije? Sad smo ugasili-viš da voli zajebanciju! Ima da ih okreće (rekao da ima!:eek:) sad vako,sad nako!
Oće i da ih proizvodi...Naručujem odmah tri komata...Kaže po dve ljade-za tri će moći,garant i za pet ljadi!:eek::sad2:
 
Kada sam bio mali otac mi je pričao priču o 'Ćosi vodeničaru.'!
Kada bi neko doneo žito na mlevenje Ćosa bi ponudio da prvo pričaju priče i onaj ko bi ispričao bolju taj bi pobedio.
Ukoliko pobedi Ćosa uzima donešeno žito a u suprotnom daje svoju vodenicu. (Za mlađe, vodenica je mlin na reci ili potoku.)
Tako je jednoga dana Ćoca pričao priču o svom dedi koji je imao ogroman orah. Jednoga dana, dok je još bio mali, deda je mlatio orahe bacajući se grudama zemlje.
Jedna od tih gruda se urakljila između grana i za nekoliko godina je porasla u ogromnu njivu tako da su je morali obrađivati (orati) kasnije, konjima i volovima...

Pojava i opstajanje gore pomenutog, sa njegovim pričama uvek mi je identična sa ovde pomenutim Ćosom.
Kada god vam treba neko da naduva priču izvan svake mašte pozovite 'Ćosu' i dečja zabava može da počne.

Krajnje je vreme da ljudima koji pričaju stvari bez imalo promišljanja, počnu naplaćivati debeli porez. Takvi bi brzo ostali bez gaća... a i forum bi se proredio.
 
Poslednja izmena:
šalabajzer i smarač

Jebig, mi bolje nemamo,
mada postavljaću ja ovde kao teme
sve Srbe koji od mozga žive,
pa ćemo videti ...

Smatram da se ne treba uvek upoređivati sa kapacitetima Njutna, Aristotela i sl.
nova su vremena - nov način plasiranja pameti.

Upoređujući to recimo sa muzikom složićemo se
da se i danas sigurno rađaju Mocarti, Betovani i Mokranjci,
ali eto - bave se repom !

I verovatno treba mnogo ( čega ?)
da bi se njih dovelo u vezu sa nabrojanim gigantima
iako su to energetske kopije njih, garantujem !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top