Proces +

Dremač

Ističe se
Poruka
2.407
S obzirom da se u verovanjima i praksi ove misteriozno uticajne Proces Crkve koriste i neke psiholoske tehnike i ucenja Junga itd, postavljam pitanje u ovom pdf Psihologija da neko pojasni blize o ispravnosti njihove vere i tvrdnje da postoji cetvrti element u trojstvu...
i kako se njihov umni proces manifestuje na siri drustveni i politicki nivo i procese evroatlantskih integracija i procese rehabilitacija.

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Process_Church_of_The_Final_Judgment

In the initial phase of the group's beliefs, Moore and Maclean taught there was only one supreme divinity, God, and the focus of the group's activities was to transform those aspects of human nature which defied God.[13] Many of the group's therapeutic practices or "processes" (hence the name) and concepts were derived from Scientology, including the term "processing".[13] In these therapy sessions, the group utilised an electronic meter titled the "P-Scope", which was based on the Scientology E-meter.[24]

In 1967, Moore introduced the notion of four divinities to the group's beliefs.[13] Maclean and Moore were influenced by Jungian psychology, in particular Carl Jung's interpretation of the Christian Trinity.[7] Jung had argued the Trinity concealed a fourth element, hidden in the human subconscious, which was the Devil. He believed that omitting this fourth component of the "Quaternity" resulted in psychological unbalance.[7]

In his study of Satanism, Gareth Medway described the Process Church's beliefs as "a kind of neo-Gnostic theology".[17] The Process Church preached the existence of four gods, who were regarded not as literal entities but as inner realities existing within each human personality.[15] Accordingly, these deities were not worshipped.[15] The names of its deities were drawn from traditional Judeo-Christian religion.[15] They were known as Jehovah, Lucifer, Satan, and Christ, and were collectively referred to as the "Great Gods of the Universe".[11]

The Church stated that "Jehovah is strength. Lucifer is light. Satan is separation. Christ is unification".[25] Each member was instructed to follow the god, or gods, which were best suited to them.[25] Each individual was understood as a combination of two of these gods.[15] The Church taught that an individual's personality and relationships could be explained by reference to which gods they manifested.[15] Moore for instance described himself as a blend of Luciferian and Christian traits, while Maclean regarded herself as a combination of Jehovan and Satanic traits.[25] None of the deities were considered evil, but "basic patterns of human reality".[26] Moore taught the real "devil" was humanity or the "Grey Forces", which were understood as representing the compromise and conformity typical of the masses.[26]

As indicated by the group's name, The Process Church of The Final Judgment, the Church taught a form of millennialism.[13] According to Process eschatology, the four separate divinities would be unified in the endtimes.[13] The reconciliation of opposites was seen by Moore in Matthew 5:44, where Christ tells his followers to love their enemies.[26] Moore taught Christ's enemy was Satan, and the "reuniting of the Gods" was achieved through love.[26]

The communal life of the Church members was strictly regulated.[15] Among group members, sex and the use of drugs and alcohol were strictly rationed, with these practices being regarded as a distraction from spiritual work.[25] Unlike other Satanic groups active during the same period, the Process Church did not practice magic.[15] The Process Church strongly opposed vivisection.[16]

The Church held public rituals similar to Christian practices, such as baptisms, marriages and a weekly gathering titled the Sabbath Assembly.[13] Baptisms were performed at every elevation of status in the hierarchy of the Church.[13] The Processeans sang solemn hymns to the four deities during the assemblies.[26]

The group used a swastika-like symbol ("the P-Sign") as its insignia.[24] The symbol had four superimposed P letters, and was also seen as representing the trumpets of the four "Great Gods".[24] The group also used a second symbol, "the Sign of the Union", which featured the letter Alpha inside the letter Omega, representing the intercourse of male Lucifer with female Jehovah.[24]
 
Poslednja izmena:
Tragajuci za novim procesorom, novim kompom, spoznao sam znacaj reci proces, stoga i ovog kulta...
Uvideo sam da postoje quad core procesori, a da su single i dual core prevazidjeni... zaprove postoje i neki i3, i5, i7, i9. sta god to znacilo...
Nastojim da bar nabavim polovan racunar iz quad4 core klase... za svoj skromni budzet.
Da bih se pridruzio jacim globalnim procesima.
Jer ovako vise ne ide...
I srpski grb ima cetiri ocila, a ja jos stojim na jednom. Da bar imam dvostruko jezgro, kao dve glave orla, ili duplu memoriju.
Ali zli dusmani mi ne daju... da predjem u visu tehnokratsku transhumanu klasu.
I telefoni imaju vec 8 jezgra. A moj komp ne.

Stoga razmisljam da se uclanim u PC ili neku slicnu sektu... sta predlazete?
jer izgleda samo oni koji su deo procesa, jehova, tm, sajentologje, oto-a, rozenkrojcer, templara, bozje dece, raelien i ostalih o kojima novine pricaju.. kao negativno... imaju para i neki uspeh u zivotu.
Biti ateista u sizofrenom drustvu se ne isplati.



Vidim i ovi neki Peat i Nlp zaludjenici koriste rec procesor u njihovoj terminologiji...
Moze li neko i to da pojasni...

Jel su clanovi tih grupa, stvarno postali mocni i uspesni... sa tom filozofijom.... ili im je samo cilj da se plate kursevi i clanstvo...
 
Neki djavo svakoga moze da izbaci iz takta, mada ne znam da je jung pomenuo djavola

osim u zezanju , mozda.

Cetvorojezgarni su sada jeftini i ima ih i novih za male pare,

skupa je memorija za njih.
 
Citam sad o cemu je radnja u kafkinum Procesu.. i mogu videti simbolicku alegoriju na nas sistem.
Na mikro i makro planu.

A mozda je taj bankar Kafka uzrok svega loseg, zbog virusa u kolektivnoj svesti i takvog stila pisanja...
U oprostajnom pismu je trazio da mu se sva dela i spisi spale, ali covek ga nije poslusao.


Moj proces nabavke kompjutera je uzasvajuce komplikovan, provodim sate, dane na racunarksim sajtovima i oglasima.
Izlazem svoj slucaj ljudima. Ali niko ne reaguje kako treba. Nema konfigurcije i cene koja mi odgovara.
Ili nesto prece iskrsne. Ne volim da mi je um centriran na tom tehnoloskom nivou dugo.
Ono sto deluje jednostavno.postaje komplikovano.
Mozda zavrsim kao taj glavni lik iz procesa. Neko mi ne zeli dobro.
Razmisljam da je lakse i isplativije uzeti pistolj i upasti u neku radnju i doneti komp kuci.


Sudovi ocigledno imaju negativnu ulogu u ovom mom i drzavnom sistemu. Ta proces crkva sudnjeg dana, ima te 4 proces trube u logou.
Verovatno su povezani nekako sa kafkinim sudskim Procesom, sudjenjem ...
mozda i sa fudbalskim sudijama.
 
Poslednja izmena:
A mejbi da se pridružiš grobarima?:per:
Čujem da imaju lovuđu opako...
Vas AV drži na kratkom povocu i na kašićicu...:mrgreen:

- - - - - - - - - -

A inače,ovaj moj kvadro core ima šest-sedam godina i na ovoj vručinčini samo kuler čujem-jače od erkondišna...:sad2:
 
Sa grobarima necu da imam posla.
za njih je samo metak resenje i vozna karta ka zagrebu.
Ja se u sustini suzdrzavam da kupim komp, dok ne proverim za koga navija vlasnik radnje ili lik iz oglasa.
Necu da dajem pare nekome ko posle finanisra sudije da nas kradu.

AV i ovaj krimi rezim su njihov gazda, ne nas, to je obmana, partijasi su namestili nereguralnu nepriznatu titulu.. vucelicu i raznim vuciji coporima, zecevima, bikovima, curki, majmunu, volu.. ostale zoofilne zivotinje franjevackog reda.
Ako imaju para i u dilu su sa Rotshildima i slicnim judeo masonima, treba ih napasti o oteti ono sto je narodno i nase.


Vidim da kad se izgugla Kafkina knjiga, omot ima neke prugaste linije. Ne bih ja to citao.
Mozda i Proces i jos neke sekte su u vezi sa ustaskim klubom.. ?
Takodje postoji jedan blog koga vodi neki grobljanin sa vidikovca, odnosno obilicevac, koji nesto tripuje da je bitan faktor i lozi se na sekte, procese, masovne ubice, antifu...

Nego ti bolje reci kakav utcaj Sabatai Zvi ima na ovaj sistem...

Onaj fkp medijski gebels bio je clan Jehovinih svedoka. Pa pre nego sto se ukloni.. u nekoj auto nesreci...
neka forumasica Ariana ili neko iz JS .. podnese ovde izvestaj sta je taj bolesnik radio u toj sekti ? pardon, verskoj zajdnici...
I zasto JS imaju svoju ispostavu na Autokomandi ?!
Pre nego pojacam svoju antiprpagandu protiv njih...
Stoga.. kakva je veza Jehove i Proces Crkve ? I Autisticne sizofrenije sa Autokomandom.
To je tip ljudi koji se svuda uclanjuju radi interesa, a pokrece ih kompleks, ljubomora i mrznja ka C. Zvezdi.

Ali eto , takvima se danas namestaju utakmice, davaju parade, pare..
Zato mora i neko sa nase strane nevoljno da se uclani u neku tajnu uticajnu sektu i organizaciju. Ja cekam ponude...
Inace cu osnovati svoju sketu nazvanu Ultra Satanisti. I radicemo najgroznije stvari i obrede. Zakone cemo krsiti, jescemo grobarsku decu za dorucak, a zene za veceru. Trazicemo prava i parade za kanibale.


Saradjujte samnom, jer vodim holisticku detektivsku istragu uzorka kradje titule i niko nije nevin dok se ne dokaze.. niko, pa i ni vasi kucni ljubimci i neki komarac u kini. Neko je kriv i zeli zlo Zvezdi i meni, koji smo predodredjeni da vladamo. Sve je to povezano i mora biti eliminisano da bi se obezbedila srecna buducnost za nasu crveno-belu decu.
 
Dok ne pročitaš Kafkin Proces,ne vredi ti-ništa ti nije jasno!
I ja sam dugo bio zvezdaš,ali kako sam čitao Kafku...Sad sam...neću ti reči-moračeš da otkriješ sam i da se priključiš...:mrgreen:
Što se tiče JS i ostalih tenakre-pusti ih nek žive život svoj i bez tebe im nije lako...Prca ih svako...:lol:
 
Procitao sam prepricanu radnju i imam neku sliku. ;)
Zivot je kratak da bi se citale sve knjige, Sto je ta bolja od ostalih 200 miliona.?
U principu 451 farenhajt i gotova stvar.
Sve knjige su pisane, stampane crno-belim slovima. Nema tu ,pa ovo ono kontrast... crveno-belo ili pod mac idu sve! Stadioni zvrje prazni dok vi citate.
Postoji tu nekakva knjizevno stamparska grobarska mafija. I ovaj forum su okupirali pa su slova crna.
Da su bar teget. Ne bojim se ja da ce me promeiti na realnom nivou, vec na nekom suptilno podsvesom stanju svesti izmene misaonih obrazaca koji su poklapaju vise sa nekim duhom, mentalitetom i tradicijom komsijine krave.



Jehova Hrist Satana Lucifer... neko je kriv.
lista optuzenih krivaca u mom procesu.
ko je ko...
al prvo da utvrdim pol...
CItam da ovi kazu da je Jehova zensko ? Jel istina...
A i Satana bi mogao biti zensko? Lucifer.. ovi kazu da je musko.
Hrist jedino deluje kao muski arhetip.

Sad me zanima Id, Ego, Superego.. ko je ko .. ako je na to mislio Jung..


Svi su zavereni da mi sprece da nadjem bolji racunar. Valjda da bi sprecili moje efikasnije internet dejstvo ka fudbalu. Oni sa vise jezgra lakse multitaskuju uspesno? ja se ne snalazim kad sam na deset tabova i sajtova prisutan istovremeno, imam vise razlicitih persona. Sve povrsno radim, nisam fokusiran na jednu stvar. Ne stizem svuda, a vreme brzo tece. Eto hteo sam danas nesto da napisem na onoj temi o trovanju Flurom vodovoda, ali ne stizem. Na politici par tema, ali ne mogu. Kao da mi truju vodu tim fluorom i uspavljuju me i gubim volju da tragam za racunarom i da filozofiram po forumima. I HAARP je tu. Deluju tim antenama i na fubdalere da mase sanse. Ubacuju razne misli u glave gradjana. Ne znam sta je dobro sta lose, ko sam pravi ja.
Sabotiraju me u borbi, buntu, ustanku, ostvarenjima snova, zamisli i ciljeva, Da ne stignem na visi nivo zivotne igrice. Da u potpunosti zagospodarim internetom.
Te tehnokrate uzeli su monopol nad zivotima ljudi, u dilu sa bankarskim zlikovcima i cekaju da im platim... da im dam nekakav novac za novi procesor, komp, pa da idu na egzoticna letovanje sa mojim novcem. A ja moram da biram ovog leta dal da platim letovanje ili novi komp, ili novi telefon, pretplatnu kartu za stadion, i ne mogu sve.
Ako nisam clan sekte ili kriminalac.
 
F20.0

Leci se sinko na vreme, pusti Zvezdu sekte i ostala ludila.

Nisam do sada sreo da je neko paranoidan i da svu svoju paranoidnost vezuje oko sebe i Crvene Zvezde ROFL.
 

Back
Top