Kupovina preko interneta (Amazon.com)

Mi Lan

Aktivan član
Poruka
1.066
Nisam siguran je li postoji tema slična ovoj, ali su mi potrebne neke informacije povodom kupovine preko interneta, konkretno preko Amazon.com. Naravno potreban mi je neko ko je imao već neko iskustvo sa sajtom ovog tipa. Želeo bih da kupim garderobu, ali kad je već garderoba u pitanju dolazi i do problema nakon slanja...Ukoliko veličina koju ste naručili ne odgovara onoj koju ste dobili da li je moguće povratiti novac i koliko taj proces traje otprilike? Takođe me zanima da li sve što je markirano i jeste original, pošto mi cena ukazuje na to da jeste, a po komentarima mogu videti i ne baš zadovoljne kupce kada je kvalitet same garderobe u pitanju? Hvala unapred
 
ja sam preko amazon naruciovao samo uredjaje, ne i garderobu. verovatno kad pogledas firmu od koje narucujes, mora da pise sta je sa garancijom to jest u kom roku moze da se posalje natrag, ali ja verujem da moze, samo to zavisi od firme a mozda je i amazon generalno definisao koliko dana mozes da vratis robu, za mene bi bilo okej 14 dana ili mesec dana ako kupac hoce da vrati robu, ali firma ti verovatno nece vratiti pare koje su platili za postarinu.
 
Nisam siguran je li postoji tema slična ovoj, ali su mi potrebne neke informacije povodom kupovine preko interneta, konkretno preko Amazon.com. Naravno potreban mi je neko ko je imao već neko iskustvo sa sajtom ovog tipa. Želeo bih da kupim garderobu, ali kad je već garderoba u pitanju dolazi i do problema nakon slanja...Ukoliko veličina koju ste naručili ne odgovara onoj koju ste dobili da li je moguće povratiti novac i koliko taj proces traje otprilike? Takođe me zanima da li sve što je markirano i jeste original, pošto mi cena ukazuje na to da jeste, a po komentarima mogu videti i ne baš zadovoljne kupce kada je kvalitet same garderobe u pitanju? Hvala unapred
aha znaci ti mislis isplati ti se da platis postarinu i carinu i da povratis onoliko koliko kosta,moze
 
Amazon je veoma dobar servis, jedina mu je mana, kada naručuješ garderobu, desi se više puta da ne dobiješ ono što si naručio, tj bude malo ili preveliko.. Bitno je da paziš sa kojeg Amazona naručuješ, nisu svi isti, tako npr kada kupuješ sa Američkog moraš se onda pazit na njihove širine, dužine, visine i samu kilažu, jer kod njih se sve meri u inčima i slično. Ja inače naručujem sa Europskog a koristim Amazon.co.uk (Velika Britanija), ah da i manje poštarine platiš, ili taxe.. I 14 dana imaš limita da povratiš robu na bilo kojem Amazonu, samo pare za poštarinu ti neće vratit, to nažalost moraš sam preuzeti...
 

Back
Top